Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Moim zdanie do jurów powinni należeć ludzie którzy się znają a nie dadzą takiego Wojewódźkiego co się wielce zna na talentach ^^.Tak i jak w innych programach takich ja YCD,Taniec z Gwiazdami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:16, Assax napisał:

Moim zdanie do jurów powinni należeć ludzie którzy się znają a nie dadzą takiego Wojewódźkiego
co się wielce zna na talentach ^^.Tak i jak w innych programach takich ja YCD,Taniec
z Gwiazdami itp.

jeden mały - do twojej wypowiedzi bo w YCD każdy zna się na tańcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:16, Assax napisał:

Moim zdanie do jurów powinni należeć ludzie którzy się znają a nie dadzą takiego Wojewódźkiego
co się wielce zna na talentach ^^.Tak i jak w innych programach takich ja YCD,Taniec
z Gwiazdami itp.


W tańcu z gwiazdami znają się tylko 2 osoby. Nie znają się Wodecki i ta starsza. Zapomniałem jak ona ma na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma na imię Tyszkiewicz ,ale to mało ważne.
mouhhg:
Marczuk-Pazura może trochę się zna ,ale już nie widać żeby zajmowała się teraz tańcem.
Ale skończmy tę rozmowę bo to nie jest temat na ten temat ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:22, CoD1234 napisał:

> Moim zdanie do jurów powinni należeć ludzie którzy się znają a nie dadzą takiego
Wojewódźkiego
> co się wielce zna na talentach ^^.Tak i jak w innych programach takich ja YCD,Taniec

> z Gwiazdami itp.

W tańcu z gwiazdami znają się tylko 2 osoby. Nie znają się Wodecki i ta starsza. Zapomniałem
jak ona ma na imię.


Rolf, imie Tyszkiewicz xD

Beata Tyszkiewicz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 16:16, Assax napisał:

Moim zdanie do jurów powinni należeć ludzie którzy się znają a nie dadzą takiego Wojewódźkiego
co się wielce zna na talentach ^^.Tak i jak w innych programach takich ja YCD,Taniec
z Gwiazdami itp.


A według ciebie to kto z obecnie popularnych sław i nie tylko zna się na talentach ? Bo jakoś mi żadna osoba nie przychodzi na myśl. Talent to zbyt różnoznaczny dar żeby znalazła się osoba która oceniła by go profesjonalnie. Są profesjonaliści oceniający albo taniec , albo śpiew i albo coś tam jeszcze. Uważam , że nie ma osoby która profesjonalnie oceniła by talent pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem trochę zły, że w zasadzie w każdym półfinale wygrywa ktoś śpiewający. Przez to w finale pół odcinka to będą śpiewy. Ci tancerze byli spoko, oni powinni przejść. A odnoście wcześniejszych wypowiedzi, to jak może być w jury Mam Talent ktoś "kto się zna"? Taniec z gwiazdami jest o tańcu, YCD też, więc tam może być wyspecjalizowane jury ale tutaj to nie bardzo wiem jak. Musiałby się ktoś znać absolutnie na wszystkim. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie wiem wzieli paru śpiewaków chyba 4 czy 5 czy iluś tam,ale jak było tych dwuch co tańczyło to wybrali tylko jednego czy tych śpiewaków też tylko jednego wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:31, witkab napisał:

Ja osobiście jestem trochę zły, że w zasadzie w każdym półfinale wygrywa ktoś śpiewający.
Przez to w finale pół odcinka to będą śpiewy. Ci tancerze byli spoko, oni powinni przejść.
A odnoście wcześniejszych wypowiedzi, to jak może być w jury Mam Talent ktoś "kto się
zna"? Taniec z gwiazdami jest o tańcu, YCD też, więc tam może być wyspecjalizowane jury
ale tutaj to nie bardzo wiem jak. Musiałby się ktoś znać absolutnie na wszystkim. ;)

Dobrze powiedziane.Ja bym zakazał przyjmowac ludzi którzy chcą śpiewac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kazdy ciągle o tym samym... Ale dobrze mówicie... Śpiewacy już są... za dużo ich... Talent "spiewania" to to co zaprezentował Audio Feels ;) "Jesteście jedyną grupą której można słuchać i ma w nazwie człon feel" Jakoś tak to powiedział Kuba??? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:04, peryfraz napisał:

"Jesteście jedyną grupą której można słuchać i ma w nazwie człon feel" Jakoś tak to powiedział Kuba??? xD

Ciekawe jest to o tyle, że kiedy Kuba niedawno temu zaprosił do swojego programu lidera zespołu Feel to bardzo mu pochlebiał i mówił, że ich lubi ;) Widać, że w Mam Talent więcej mu płacą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:12, Igor FCBayern napisał:

> "Jesteście jedyną grupą której można słuchać i ma w nazwie człon feel" Jakoś tak
to powiedział Kuba??? xD
Ciekawe jest to o tyle, że kiedy Kuba niedawno temu zaprosił do swojego programu lidera
zespołu Feel to bardzo mu pochlebiał i mówił, że ich lubi ;) Widać, że w Mam Talent więcej
mu płacą :D


On chyba powiedział że nie zespól, ale tego lidera lubi... czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:25, peryfraz napisał:

On chyba powiedział że nie zespól, ale tego lidera lubi... czy jakos tak...

Będąc dokładnym to mówił o ich piosenkach więc miał chyba na myśli cały zespół. Z resztą to właśnie wokalista nadaje Feelowi "to coś" co u jednych powoduje odruchy wymiotne, a u drugich banana na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:57, Igor FCBayern napisał:

> On chyba powiedział że nie zespól, ale tego lidera lubi... czy jakos tak...
Będąc dokładnym to mówił o ich piosenkach więc miał chyba na myśli cały zespół. Z resztą
to właśnie wokalista nadaje Feelowi "to coś" co u jednych powoduje odruchy wymiotne,
a u drugich banana na twarzy :)

U mnie to pierwsze xDD... ale to nie temat o feel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:54, 1096 napisał:

Audiofeels są najlepsi jak narazie według mnie a wam kto sie najbardziej podoba ??

http://mamtalent.plejada.pl/1994,wideo,1,64397,1,Audiofeels%20w%20półfinale%20MAM%20TALENT!,uczestnicy_detal.html

Z tych co wystąpili w pół finale to audiofeels są najlepsi, choć nie będę im kibicował. W tą sobotę wystąpi zespół taneczny, on ma wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd odpadł czocher i pan Jacenty to już dla mnie nie ma po co oglądać jakiś tam nic nie umiejących śpiewaków jeszcze dobrz są ci audiofeels ,ale to tylko oni ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:31, Assax napisał:

/ciach/

Ja już w ogóle tego nie oglądam, poziom momentami sięga dna "Tańca z gwiazdami"... Program nie wykorzystał w pełni (ba, nawet w połowie!) swojego potencjału, którego miał ogrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować