Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2008 o 21:55, Assax napisał:

Bo w polsce nie ma takich talentów i do półfinałów jacyś amatorzy weszli i walczą o finał...;/

Amatorzy to, to na pewno nie są. Po prostu śpiewacy program zdominowali, i zrobił się drugi "Jaki oni śpiewają". Pewnie dlatego większość zrezygnowała z oglądania programu. Bo talenty są, ale nie aż tak wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że ta niewidoma nie pamietam jak się nazywa jest profesjonalna spiewaczka ?
Mueheheh ;D
Myślałem że to kuwa program dla amatorów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:32, lama123 napisał:

A wiecie że ta niewidoma nie pamietam jak się nazywa jest profesjonalna spiewaczka ?
Mueheheh ;D
Myślałem że to kuwa program dla amatorów :D

Wydała nawet płytę. Ona na siebie zarobi, pieniądze za wygraną należą się komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:32, lama123 napisał:

A wiecie że ta niewidoma nie pamietam jak się nazywa jest profesjonalna spiewaczka ?
Mueheheh ;D
Myślałem że to kuwa program dla amatorów :D


A co powiesz na to, że Audiofeels istnieje już trochę i ich numery z programu mają co najmniej pół roku...A Blady Kris jest mistrzem w beatboxie w jakimś tam regionie międzynarodowym już od kilku lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co o tej niewidomej dziewczynie :)
Że to program dla amatorów a nie dla pro :)
Bo zaraz tam przyjdzie jakiś słynny artysta operowy albo jola rutowicz i wymiecie ich wszystkich, nie na tym ten program miał kuwa polegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarobi na pewno - kto przed programem o niej słyszał? Nieliczni. A teraz? Być może nie wygra (choć znając ludzi ma spore szanse), ale na pewno się wypromuje. I dzięki temu sprzedaż płyty wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:45, Arclight napisał:

Zarobi na pewno - kto przed programem o niej słyszał? Nieliczni. A teraz? Być może nie
wygra (choć znając ludzi ma spore szanse), ale na pewno się wypromuje. I dzięki temu
sprzedaż płyty wzrośnie.

I właśnie o to mi chodzi, że wypromowała się i te 100kE najlepiej żeby dostał ktoś inny. Ona już jest zwycięzcą w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:49, Findan napisał:

Ona już jest zwycięzcą w tym programie.

Zgodziłbym się z Tobą gdyby nie fakt, że tydzień temu to AudioFeels podbili najwięcej serc i zajęli pierwsze miejsce. Niewidoma dziewczyna zajęła "dopiero" drugie miejsce. Jak dla mnie to był największy szok w tym programie i właśnie to trzyma mnie jeszcze w nadziei na to, że w finale wygra ktoś z ciekawym i niecodziennym talentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:26, Igor FCBayern napisał:

Zgodziłbym się z Tobą gdyby nie fakt, że tydzień temu to AudioFeels podbili najwięcej
serc i zajęli pierwsze miejsce. Niewidoma dziewczyna zajęła "dopiero" drugie miejsce.
Jak dla mnie to był największy szok w tym programie i właśnie to trzyma mnie jeszcze
w nadziei na to, że w finale wygra ktoś z ciekawym i niecodziennym talentem.


Jak najbardziej masz rację, tylko ja o niej tak powiedziałem w przenośni. Nie miałem na myśli wygranej 100000E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:32, lama123 napisał:

A wiecie że ta niewidoma nie pamietam jak się nazywa jest profesjonalna spiewaczka ?

Ja myślę, że ona niewidoma nie jest.Widziałeś jak wojewudki coś do niej mówił, a ona się na niego spojrzała.

Dnia 21.11.2008 o 14:32, lama123 napisał:

Myślałem że to kuwa program dla amatorów :D

Nie przeklinaj na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:01, edeusz napisał:

Ja myślę, że ona niewidoma nie jest.Widziałeś jak wojewudki coś do niej mówił, a ona
się na niego spojrzała.

No chyba słyszysz z której głosy dochodzi do ciebie głos... ludzie nie szukajcie sensacji, jest niewidoma i nie ma o czym gadać, po co miałaby udawać całe życie ślepotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:49, edeusz napisał:

Może ona nie udaje ślepoty tylko w programie mówią że ona jest ślepa.

W wieku 9 lat stwierdzono u Ewy chorobę Stadgarta - jest to choroba genetyczna oczu skutkująca postępującą utratą wzroku. Uczyła się w Szkole dla Dzieci i Młodzieży Niewidomej i Niedowidzącej. Nikt nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:32, lama123 napisał:

A wiecie że ta niewidoma nie pamietam jak się nazywa jest profesjonalna spiewaczka ?
Mueheheh ;D
Myślałem że to kuwa program dla amatorów :D



Łeee to ona nie powinna występować (w końcu to program do odkrywania nowych talentów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:01, edeusz napisał:

> A wiecie że ta niewidoma nie pamietam jak się nazywa jest profesjonalna spiewaczka
?
Ja myślę, że ona niewidoma nie jest.Widziałeś jak wojewudki coś do niej mówił, a ona
się na niego spojrzała.

Ja myślę że z Twoim wzrokiem coś nie tak, patrz niżej, i przeczytaj moje słowa około 100 razy żeby dobrze trafiło do receptorów.

Dnia 21.11.2008 o 17:01, edeusz napisał:

> Myślałem że to kuwa program dla amatorów :D
Nie przeklinaj na forum!



I właśnie ta niewidoma zniszczyła praktycznie cały program ;)
Ludzię się popodniecali, a nikt nie wiedział że jest profesjonalną śpiewaczką, no ludzie ;)
Brytyjska edycja to było coś, ten hydraulik który śpiewał setki razy lepiej te arie od niewidomej, a nigdy nie był profesjonalistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, Polacy nie odróżniają talentu, od profesjonalisty. Ważne, żeby coś robił dobrze, nie ważne, czy trenuję to 10 dni, czy 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weżcie.Żal normalnie!Najgorszy półfinał z najgorszych.Już mi się odechciało oglądac po pierwszyst dwóch występah.Zero funa normalnie.Finał też będzie dodupiasty.Trzy czwarte ze wszystkich osób które tam są będzie śpiewało.A może i nawet więcej jak się ktoś z tych śpiewających osób dziś przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować