Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 21:40, edeusz napisał:

Weżcie.Żal normalnie!Najgorszy półfinał z najgorszych.Już mi się odechciało oglądac po
pierwszyst dwóch występah.Zero funa normalnie.Finał też będzie dodupiasty.Trzy czwarte
ze wszystkich osób które tam są będzie śpiewało.A może i nawet więcej jak się ktoś z
tych śpiewających osób dziś przejdzie.


Racja, najgorszy, beznadzieja. I prosz, wyszła Asia i nagle "WoW było zaje****" Teraz ci akrobaci byli też świetni i oni powinni zająć dzisiaj pierwsze miejsce.

I nawiązując do tej "śpiewaczki". Prokop świetny tekst zapodał: "Mów do mojego" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa ten odcinek. Podobają mi się tylko Melkart Ball. Takich ludzi jak "Juesej Ameryka" chyba tylko dla jaj wzięli. Pękałem przy tym ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:58, mouhhg napisał:

Melkart Ball wygrają !!


Oby. I Pipes and drums, bo reszta, albo słaba, albo jak ten naśladowca, nie ma już co pokazać ;). A, bym zapomniał o United Breakers, oni też muszą przejść...No, ale mogą 2 osoby, więc się zobaczy kto przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Półfinał beznadziejny. Dobre występy Asi i dwóch panów na koniec. Niezły występ iluzjonisty i Ziemowita. Reszta to dno, dawno mnie tak ten program nie znudził. Po zeszłotygodniowym programie spodziewałem się czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:40, edeusz napisał:

Weżcie.Żal normalnie!Najgorszy półfinał z najgorszych.Już mi się odechciało oglądac po
pierwszyst dwóch występah.Zero funa normalnie.Finał też będzie dodupiasty.Trzy czwarte
ze wszystkich osób które tam są będzie śpiewało.A może i nawet więcej jak się ktoś z
tych śpiewających osób dziś przejdzie.

Jestem zupełnie przeciwny temu co powiedziałeś , w tym odcinków jest dużo moich faworytów.Tylko gorzej im po prostu dzisiaj poszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko. Podobali mi się Ci tancerze (fan RATM :P) i Melkart Ball i to by było na tyle. Oby ta Asia nie przeszła, co oni w niej widzą? Nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pipes and Drums trenują w mojej szkolę :)
Tydzień temu jak odrabiałem w sobotę trenowali muzykę z gwiezdnych wojen. Nie powiem nawet fajnie grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2008 o 22:04, Findan napisał:

Oby ta Asia nie przeszła, co oni w niej widzą? Nic specjalnego.

Ona to kompletne dno , fałszuje gorzej niż Mandaryna .Wojewódzki słusznie porównał ja do Dody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:07, Carl92 napisał:

Pipes and Drums trenują w mojej szkolę :)
Tydzień temu jak odrabiałem w sobotę trenowali muzykę z gwiezdnych wojen. Nie powiem
nawet fajnie grali

ty też na dudach grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:08, mouhhg napisał:

> Pipes and Drums trenują w mojej szkolę :)
> Tydzień temu jak odrabiałem w sobotę trenowali muzykę z gwiezdnych wojen. Nie powiem

> nawet fajnie grali
ty też na dudach grasz ?

Nie a czemu miałbym grać? xD Tylko w moim technikum wynajmują sale i trenują :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:09, Carl92 napisał:

> > Pipes and Drums trenują w mojej szkolę :)
> > Tydzień temu jak odrabiałem w sobotę trenowali muzykę z gwiezdnych wojen. Nie
powiem
>
> > nawet fajnie grali
> ty też na dudach grasz ?
Nie a czemu miałbym grać? xD Tylko w moim technikum wynajmują sale i trenują :]

aaaa tak się tylko pytałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecny odcinak jest zdecydowanie jednym z najlepszych półfinałów. Moi faworyci to Pipes and Drums , Melkart Ball , United Breakers. Niestety tylko jeden z tych trzech prawdziwych talentów przeszedł dalej... :( Telewidzowie chyba rzeczywiście są ślipi i głusi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby tak wszechstronnie uzdolniony ten mały a tylko na fortepianie zagrał i to wszystko. Dobrze, że nie ma więcej śpiewaków. W finale będę za Melkart Ball, Snakem i tą dziewczynką co się wyginała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Wiadomo, dwóch atletów było boskich, trudno ich nie wziąć, dodatkowo mało kto tak ładnie macha klatą ^^ A teraz pojedynek Ziemowit versus Filip. Oboje mają ogromne talenty. Ziemowit w takim wieku tak cudnie gra na fortepianie i jest tak inteligentny, no cóż, zazdrościć :) Filip potrafi zaskakiwać, oj tak, zaskakiwać... Jego sztuczki są znakomite. Zawsze miałem szacunek dla iluzjonistów i chyba dlatego jednak wybrałbym Filipa. Co prawda, to jest sztuczka, ale też wymaga talentu i długiej nauki. Ale i tak dzisiejszy program był znakomity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony. O ile Merkant Balls to był pewniak, to jednak pozostała dwójka to niespodzianka. Byłem na 99% przekonany, że będzie to Asia Si i breakdancerzy. Jednak zonk :/ Nie byłem za nikim z tej dwójki, ale wziąłbym chyba magika. Dzisiejszy odcinek baaardzo słaby, widać że dobrano pary ot tak, bo ostatni połfinał. Oprócz Merkant Balls nic ciekawego(na upartego - breakdanerzy).

Na kogo liczę we finale? Oczywiście Audiofeels i M.Ziółko(jeżeli zaśpiewa coś pokroju piosenki z castingu to będzie wysoko). Szkoda ze nie ma moich faworyrtów- rockmanów i barmanów. Mieli pecha z doborem par...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:23, Findan napisał:

Ej, a wie ktoś jak Filip zrobił ten numer z ptaszkiem i jajkami?

Te jajka to on se pednie do rękawa wrzucił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować