Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dzisiejszy półfinał był bardzo udany. Najbardziej podobali mi się akrobaci - byli po prostu świetni. Aż dziw, że przeszli jako pierwsi, bo obstawiałem, ze widzowie znów wezmą śpiewaczkę :P Ale dobrze, że Asia Si nie przeszła dalej.
A w dogrywce byłem raczej za iluzjonistą - byłoby coś nietypowego w finale.
A zespół "Pędzą Polacy autostradą" to porażka i jakaś pomyłka :P Do tej pory się dziwię jak dotarli do półfinału...
Na występ breakdancerów liczyłem, z początku byłem za nimi, ale po ich występie zmieniłem zdanie. Wcale nie był jakoś specjalnie fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten półfinał był ,,udany", chociaż według mnie, przeszły średnie osoby. Powinni przejść akrobaci, breakdancerzy, iluzjonista. A ten mały, przeszedł tylko z racji wieku, ot co...Chociaż on, jako jeden z niewielu ma talent, bo by nie zdążył go oszlifować, w końcu ma 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 09:33, Don Zorro napisał:

Mam takie zaległości - czy ten koleś ze szklanymi kulami odpadł?
A wczoraj tego magika nie powinni wygbrać. Jestem zdania Wojewódzkiego.

Trudno... Ten mały ma talent jak na swój wiek, ale jest za młody ;/. A ten magik na prawde coś fajnego pokazał. Tak, odpadł, żałuje bo mi się też podobała ta żonglerka kontaktowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsi bylii powinni wejsc do finalu "United Breakers" szkoda, ze stalo sie inaczej. A maly na serio ma talent co do ''magika'' kazdy moze sie nauczyc takiej iluzji choc przyznam, ze w jego wykonaniu to wyglodalo naprawde fascynujace. Ale coz trzeba bylo wysylac sms-y. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co z tą orkiestrą górniczą bodajże oni weszli do półfinału było ich powyżej 100? :D
Czemu nie występowali czyżby chodziło o zbyt dużą liczbę uczestników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 10:32, Carl92 napisał:

Wie ktoś co z tą orkiestrą górniczą bodajże oni weszli do półfinału było ich powyżej
100? :D
Czemu nie występowali czyżby chodziło o zbyt dużą liczbę uczestników?

Po castingach była selekcja. Ze 120 osób wybranych do półfinału, odrzucili 80 i wśród odrzuconych była ta wielka orkiestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 10:36, elTadziko napisał:

> Wie ktoś co z tą orkiestrą górniczą bodajże oni weszli do półfinału było ich powyżej

> 100? :D
> Czemu nie występowali czyżby chodziło o zbyt dużą liczbę uczestników?
>
Po castingach była selekcja. Ze 120 osób wybranych do półfinału, odrzucili 80 i wśród
odrzuconych była ta wielka orkiestra.

A no właśnie teraz wiem bo byłem trochę zdziwiony, że w półfinale jest mniej osób bo na castingach było ich o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>co do ''magika'' kazdy moze sie nauczyc takiej iluzji

Tak, proste, banalne. I niech każdy pozna na czym polegają tricki... Dopóki nikt nie wie jak to się robi i sam tego nie odkryje... To dla nas jest to magia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie programy w ostatnim czasie sprowadzaja sie do sredniowiecznych rozrywek. Mam na mysli spiew i taniec. Wiec wychodzi na to, ze od kilku set lat oglodamy jedno w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że wczorajszy półfinał był najsłabszym ze wszystkich. Melkart Ball zdeklasowali konkurencję i tego właśnie się spodziewałem. Z pozostałych półfinalistów całkiem nieźle zaprezentowała się jeszcze Asia Si i Pipes & Drums. Ta pierwsza odpadła zapewne dlatego, że ludzie mieli już dość śpiewaków (i nie dziwię im się), a Pipes & Drums było po prostu swego rodzaju ciekawostką (w której notabene ludzie z mojej szkoły grali po części :P). Rozczarował mnie parodysta Maroszek, gdyż w castingu pokazał spory wachlarz swych umiejętności i odnoszę wrażenie, że pomimo jego ciekawego talentu brakuje mu po prostu pomysłu na to jak go wykorzystać. Jego występy to po prostu pomieszanie z poplątaniem w którym ciężko się odnaleźć. Pan Ziemowit przeszedł zapewne z powodu takiego, że jest słodkim dzieciaczkiem, gdyż póki co do ideału mu sporo brakuje. Iluzjonista z kolei w ogóle mnie nie ruszył, na festynie widziałem lepsze sztuczki. ;)

Cóż, nadszedł czas finału... Na mojej liście faworytów znajdują się Audiofeels, Melkart Ball i Blady Kris. Dorzuciłbym jeszcze do tego grona Czohera, który robi tak, że jego pan mówi, jednak jemu nie będzie dane wystąpić w finale. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 14:23, Kukowsky napisał:

Uważam, że wczorajszy półfinał był najsłabszym ze wszystkich.

Zgadzam sięz tobą

Dnia 23.11.2008 o 14:23, Kukowsky napisał:

Cóż, nadszedł czas finału... Na mojej liście faworytów znajdują się Audiofeels, Melkart
Ball i Blady Kris.


Na mojej Blady cris i Mateusz Zióło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy półfinał był nudny ale za to najbardziej różnorodny. Dziwię się, że przepuścili tego 7-latka co na pianinie (fortepianie? nie pamiętam :P) grał. Co on ma za talent? Ludzi, którzy grają od niego lepiej jest setki, tysiące i jakoś nie pchają się do tego programu. Widocznie jury widzi w nim talent w sensie wieku. Osoba w wieku 15 lat, która gra tak jak on to nic wyjątkowego, ale 7latek to dla nich już coś. Pff...jak dla mnie to była pomyłka.

Fajny występ tych akrobatów Melkart Ball. Szkoda tylko, że tak krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź drugiego w Polsce siedmiolatka, który umie tak grać na pianinie. Nie chodzi tu o wiek, tylko właśnie o talent, bo on się z nim urodził...Nie zdążyłby wbić takiego skilla, w tak krótkim czasie...No i w końcu taki siedmiolatek nie jest za bardzo inteligentny, więc po prostu talent ma chłopak.

A moi faworyci to Blady Kris i ten mały :D. Aaa i jeszcze Melkart Ball.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 15:09, Sarturias napisał:

Wczorajszy półfinał był nudny ale za to najbardziej różnorodny. Dziwię się, że przepuścili
tego 7-latka co na pianinie (fortepianie? nie pamiętam :P) grał. Co on ma za talent?
Ludzi, którzy grają od niego lepiej jest setki, tysiące i jakoś nie pchają się do tego
programu. Widocznie jury widzi w nim talent w sensie wieku. Osoba w wieku 15 lat, która
gra tak jak on to nic wyjątkowego, ale 7latek to dla nich już coś. Pff...jak dla mnie
to była pomyłka.


Nie dziwie sie dlaczego mamy w Polsce taka slaba reprezentacje w pilce noznej jak takie poglady tutaj panuja. Wspomniany 15 latek pewnie uczyl by sie gry na pianinie przez 8 lat, czyli umiejetnosc ta byla by w glownej mierze efektem jego ciezkiej pracy. To sobie teraz porownaj kto wiekszy talent ? A obrazujac to na pilce noznej jakby 14 latek gral tak jak 30 letni Zurawski, to najprawdopodobniej w jego wieku bylyby gwiazda pokroju Ronaldo czy Romario.

>(...) Ludzi, którzy grają od niego lepiej jest setki, tysiące i jakoś nie pchają się do tego
programu(...)

To jak jury ma ich przepuscic dalej, jak ich nie ma na castingach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym powiesił wojewódzkiego za jajka (o przepraszam wydmuszki) na latarni.

Ten niewyrośnięty, beztalentny zboczuch mnie tylko denerwuje... dlatego nie ogladam tego programu, aczkolwiek talenty fajne tam wystepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i półfinały za nami. Wczorajszy półfinał był zdecydowanie najsłabszy. Świetny występ dali wczoraj United Breakers i choć podobali mi się mniej niż Funky Masons z poprzedniego odcinka to byłem niemal pewien,że przejdą,bo konkurencję mieli prawie zerową. Telewidzowie jednak znowu mnie zaskoczyli... O ile wybór Merkart Ball rozumiem i nawet częściowo popieram, to magik z tandetnymi sztuczkami rodem z cyrku i dzieciak,który przeszedł głównie za "słodkie oczy" (Ok, jak na swój wiek gra super,ale w tym programie nie występują tylko 7-latkowie i moim zdaniem zabrał on miejsce bardziej dojrzałemu artyście) to pomyłka. Nikt mnie nie nie oczarował tak więc hierarchia faworytów przed finałem pozostaje u mnie bez zmian. Pierwsze miejsce dla Mateusza Ziółko, drugie dla Bladego Krisa.

@Baluk25
Nie rozumiem Twojej definicji talentu. Według Ciebie 7-latek może mieć talent,ale 23-latek już nie? Talent to tylko w 50% (lub nawet mniej) dar z którym ktoś się rodzi, reszta to tylko i wyłącznie ciężka praca. Bo nawet mając najbardziej niesamowity talent na świecie nic nie osiągniesz,gdy będzesz leżał całe życie przed telewizorem. Podobnie w drugą stronę: nie mając talentu,nawet lata treningu nie gwarantują,że do czegoś dojdziesz. Dlatego w tym programie powinno szukać się ludzi,którzy nie tylko mają talent,ale cały czas go rozwijają i nad nim pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 16:00, HunterO7 napisał:

A obrazujac to na pilce noznej jakby 14 latek gral tak jak 30 letni Zurawski, to

>najprawdopodobniej w jego wieku bylyby gwiazda pokroju Ronaldo czy Romario.

Mnóstwo jest takich 14-letnich dzieciakow ktorzy graja nawet o wiele lepiej niz Zurawski. Niestety w Polsce takich nie uswiadczymy tylko w bardziej rozwinetych krajach jak np. Brazylia, Hiszpania itp. Tam przyszle gwiazdy upatruja juz od przedszkola... Taki maly OT z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2008 o 16:48, Dzikq napisał:

Mnóstwo jest takich 14-letnich dzieciakow ktorzy graja nawet o wiele lepiej niz Zurawski.
Niestety w Polsce takich nie uswiadczymy tylko w bardziej rozwinetych krajach jak np.
Brazylia, Hiszpania itp. Tam przyszle gwiazdy upatruja juz od przedszkola... Taki maly
OT z mojej strony.


Slowo "bardziej rozwiniety kraj" jakos nie pasuje mi do Brazylii. Jednak losy tak sie potoczyly, ze w Brazylii szkolenie mlodziezy stoi na wyzszym poziomie. Zwroc jednak uwage ze tam dzieciaki zapisuja sie do szkolek pilkarskich, i graja na ulicach bo nie maja nic innego do roboty... A w Polsce "pilkarze" siedza przed komputerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować