Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 16:00, Baluk25 napisał:

Znajdź drugiego w Polsce siedmiolatka, który umie tak grać na pianinie.

Podejrzewam że jakby komus sie chciało to mozna by znalezc nawet paredziesiat 7 latków tak samo albo nawet lepiej grajacych na pianinie, nie podniecaj sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? A Prokop - ,,mów do mojego", i wiele więcej ze starszych odcinków. Ja tam w takich głupich tekstach niczego złego nie widzę, a przynajmniej wiem, że Kuba jest, albo przynajmniej stara się być naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:28, Baluk25 napisał:

No i co z tego? A Prokop - ,,mów do mojego", i wiele więcej ze starszych odcinków. Ja
tam w takich głupich tekstach niczego złego nie widzę, a przynajmniej wiem, że Kuba jest,
albo przynajmniej stara się być naturalny.



Ooo tak dosranie każdemu chamskim tekstem znaczy być naturalnym? Co jak ty byś fajnie wystąpił i wojewódzki by ci wystąpił z jakimś chamskim, zboczonym tekstem? Cieszyłbyś się? Koniec tematu bo do niczego nie dojdziemy (najwyżej degrada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2008 o 17:24, Two face napisał:

Podejrzewam że jakby komus sie chciało to mozna by znalezc nawet paredziesiat 7 latków
tak samo albo nawet lepiej grajacych na pianinie, nie podniecaj sie:P


To rusz swoje 4 litery (nogi) i ich znajdz, a zapewniam cię ze Polska i TVN będa ci wdzieczne. Co ? Na co jeszcze czekasz ? To w kocu takie proste...

Telomo
Jakby Wojewodzki wystapil takim tekstem, to zasmial bym sie z niego i odpowiedzial cos mozliwie inteligentnego (czyt. nie wiadomo na bylo by mnie jeszcze stac po moim wystepie ;)
Wiecej dystansu do siebie, w szkole na przerwie gorsze rzeczy sie wypowiada i jakos nikt sie na siebie nie obraza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniemy degrada, bo gadamy na temat Got Talent...Ale on tam mało kogo pocisnął chamskim tekstem, najwyżej Kamila Kucharzewskiego podsumował, a reszta to się z niego śmiała...I wątpię, żeby ktoś się obraził za to, że powiedział jakiś zboczony tekst.

Hunter: No dokładnie...Jakby takich było full, to by się prawdopodobnie ujawnili, chociażby w tym oto programie...A takie gadanie ,,ich jest miliony", to weź przestań ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:38, HunterO7 napisał:


> Podejrzewam że jakby komus sie chciało to mozna by znalezc nawet paredziesiat 7
latków
> tak samo albo nawet lepiej grajacych na pianinie, nie podniecaj sie:P

To rusz swoje 4 litery (nogi) i ich znajdz, a zapewniam cię ze Polska i TVN będa ci wdzieczne.
Co ? Na co jeszcze czekasz ? To w kocu takie proste...

Ty nie masz co0 robic tylko gram.pl ja mam inne rzeczy do roboty wiec ty ''idz:D
Baluk25 ty lepiej przestan bo twoje posty są załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2008 o 19:21, Two face napisał:

Ty nie masz co0 robic tylko gram.pl ja mam inne rzeczy do roboty wiec ty ''idz:D


Uwielbiam taką argumentacje... "Jestem geniuszem ! ... ale akurat jestem zajęty, więc ty to zrób... " Skąd wiesz, że nie mam co robic tylko gram.pl ? Z tego samego źródla, co "Podejrzewam że jakby komus sie chciało to mozna by znalezc nawet paredziesiat 7 latków tak samo albo nawet lepiej grajacych na pianinie, nie podniecaj sie:P" Znajdź sobie innych informatorow :)

Dnia 23.11.2008 o 19:21, Two face napisał:

Baluk25 ty lepiej przestan bo twoje posty są załosne


Kolejna swietna argumentacja... Two face jest żałosny ! Nawet nie proboj się pytac dlaczego, przecież podałem MNÓSTWO argumentów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 19:30, HunterO7 napisał:

Kolejna swietna argumentacja... Two face jest żałosny ! Nawet nie proboj się pytac
dlaczego, przecież podałem MNÓSTWO argumentów !

ty ale ode mnie odbij,
glupio by ci sie zrobilo sieciowy cwaniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2008 o 19:37, Two face napisał:

ty ale ode mnie odbij,
glupio by ci sie zrobilo sieciowy cwaniaku

Przepraszam, ale nie zrozumiałem... Ty mi grozisz, czy tylko obrażasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 19:44, HunterO7 napisał:


> ty ale ode mnie odbij,
> glupio by ci sie zrobilo sieciowy cwaniaku
>
Przepraszam, ale nie zrozumiałem... Ty mi grozisz, czy tylko obrażasz ?

gdzie cie obraziłem? głupio by ci sie zrobiło to była dla ciebie obraza? Kiedy ostatnio wyszedłes z domu?
nie groze ci ty jestes jakis dziwny widac ;D lolxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 16:55, HunterO7 napisał:

Slowo "bardziej rozwiniety kraj" jakos nie pasuje mi do Brazylii. Jednak losy tak sie
potoczyly, ze w Brazylii szkolenie mlodziezy stoi na wyzszym poziomie. Zwroc jednak uwage
ze tam dzieciaki zapisuja sie do szkolek pilkarskich, i graja na ulicach bo nie maja
nic innego do roboty... A w Polsce "pilkarze" siedza przed komputerami :)


To samo powiesz o niemcach, wlochach, francji czy uk ? Polska to zacofany kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, chłopak ma youtube..;) A tak serio, to strasznie trudno jest coś swojego wymyślić, a do tego miał mało czasu.

Hunter07: Odpuść go sobie, niewarto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej postanowiłem , że nie będę oglądał finału , a ostatni półfinał jeszcze bardziej mnie do tego przekonał. Nie będę oglądał tego zakichanego finału , bo to nie ma żadnego sensu... Większość świetnych i bardzo dobrych talentów odpadło w półfinałach , a to wszystko dzięki kochanym telewidzom i coraz bardziej uwielbianych przeze mnie członków jury... ;/ To mógł być bardzo fajny program rozrywkowy , a wyszło jak zwykle... Tak jak w nazwie tematu , ''''Mam Talent'''' okazał się ''''następnym bezsensownym programem rozrywkowym''''. Dwie pierwsze edycje Idola leciały już kupę lat temu , ale bardzo przyjemnie mi się je oglądało i chyba ciągle pozostają niedoścignionym wzorcem dla tych wszystkich dzisiejszych programów pseudo rozrywkowych , od których tylko płakać mi się chce... ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2008 o 19:59, Dzikq napisał:


To samo powiesz o niemcach, wlochach, francji czy uk ? Polska to zacofany kraj.

Eh... to, ze sa kraje bardziej rozwinięte nie oznacza, ze Polska jest zacofana. Na ponad 200 krajów spokojnie wymienił bym 150 gorzej rozwniętych od Polski.

Baluk25
Zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować