Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2008 o 07:42, Assax napisał:

Ja tego finału nie oglądam bo i tak nie ma po co ...I tak na pewno wygra ktoś kto na
to nie zasłuży.


Czyli jakiś piosenkarz ;p, ja objerze bo chce zobaczyc co przygotowali uczestnicy, zawsze to fajnie wygląda xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 20:11, peryfraz napisał:

> Ja tego finału nie oglądam bo i tak nie ma po co ...I tak na pewno wygra ktoś kto
na
> to nie zasłuży.

Czyli jakiś piosenkarz ;p,

Na pewno Mateusz Ziółko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2008 o 09:53, edeusz napisał:

Na pewno Mateusz Ziółko :P

Raczej Paulina... sądząc po słowach Kuby "Zabije kogos kto zniszczy Ci karierę w tym kraju" to mozna nawet wnioskowac że głosy moga być... hmmmm... "podmienione" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:21, peryfraz napisał:


> Na pewno Mateusz Ziółko :P
Raczej Paulina... sądząc po słowach Kuby "Zabije kogos kto zniszczy Ci karierę w tym
kraju" to mozna nawet wnioskowac że głosy moga być... hmmmm... "podmienione" xD

Ona też ładnie śpiewa, ale Mateusz Ładnie śpiewa i gra na fortepianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:21, peryfraz napisał:


> Na pewno Mateusz Ziółko :P
Raczej Paulina... sądząc po słowach Kuby "Zabije kogos kto zniszczy Ci karierę w tym
kraju" to mozna nawet wnioskowac że głosy moga być... hmmmm... "podmienione" xD


IMO sądzę, że program zaczyna się TERAZ opierać TYLKO na wyławianiu kolejnych piosenkarzy:/ Nie twierdzę, że Paulina nie ma talentu - ma świetny głos - ale raczej Mam talent powinien nie tylko ograniczać się do muzyki. IMO powinien przejść ten klient z kukłą (zapomniałem jak miał na imię). Ale program ogólnie zamysł jak najbardziej ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2008 o 20:23, edeusz napisał:

Ona też ładnie śpiewa, ale Mateusz Ładnie śpiewa i gra na fortepianie :P


Trudno. Śpiewanie to nie jest talent. Znaczy jest... ale jest wiele takich "wspaniałych" muzyków i piosenkarzy, moja siostra cioteczna także ma wpsaniały głos, pokazuje się na wielu występach, zgarnia wiele nagrud, więc dla mnie śpiew w Mam talent jest na NIE...

@maverick5000

/ciach.../
No i właśnie o tym napisałem.

>IMO powinien przejść ten klient z kukłą (zapomniałem jak miał na imię).

Chodzi Ci o tego zaje*****go faceta który w szpitalu pracuje także? Nie wierze że on nie przeszedł. Szczerze przyznam się że miałem łzy w oczach gdy mówił o tym co robi w życiu... Świetny gość, na dodatek zaśpiewał mimo iż coś z fortepianem/pianinem było nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:35, peryfraz napisał:

Trudno. Śpiewanie to nie jest talent. Znaczy jest... ale jest wiele takich "wspaniałych"
muzyków i piosenkarzy, moja siostra cioteczna także ma wpsaniały głos, pokazuje się na
wielu występach, zgarnia wiele nagrud, więc dla mnie śpiew w Mam talent jest na NIE...

Całkowicie się z tobą zgadzam.Mogli by zakazywac wpuszczania do tego programu osoby które śpiewają piosenki.Przez śpiewające osoby będzie do dupy finał bo prawie wszyscy będą tam śpiewac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2008 o 20:39, edeusz napisał:

Całkowicie się z tobą zgadzam.Mogli by zakazywac wpuszczania do tego programu osoby które
śpiewają piosenki.Przez śpiewające osoby będzie do dupy finał bo prawie wszyscy będą
tam śpiewac :/


O ile dobrze pamiętam to chyba 4/10 osób to śpiewaki... Audio feels nie wliczam, bo... o własnie... Audio feels. To jest talent myzyczno/wokalny. To jest coś co naprawde jest "fajne" i nowe. To mi sie podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:35, peryfraz napisał:


> Ona też ładnie śpiewa, ale Mateusz Ładnie śpiewa i gra na fortepianie :P

Trudno. Śpiewanie to nie jest talent. Znaczy jest... ale jest wiele takich "wspaniałych"
muzyków i piosenkarzy, moja siostra cioteczna także ma wpsaniały głos, pokazuje się na
wielu występach, zgarnia wiele nagrud, więc dla mnie śpiew w Mam talent jest na NIE...

@maverick5000

/ciach.../
No i właśnie o tym napisałem.

>IMO powinien przejść ten klient z kukłą (zapomniałem jak miał na imię).

Chodzi Ci o tego zaje*****go faceta który w szpitalu pracuje także? Nie wierze że on
nie przeszedł. Szczerze przyznam się że miałem łzy w oczach gdy mówił o tym co robi w
życiu... Świetny gość, na dodatek zaśpiewał mimo iż coś z fortepianem/pianinem było nie
tak :)


Na serio to on powinien wygrać program. Robi, to co kocha i wkłada w swoją pracę całe serce.
Albo jest jeszcze ta dziewczyna (zapomniałem, jak ma na imię:P), co wystąpiła w czerwonej sukience - głos!!!!

PS. A hit Jacksona IMO ZARŻNĘLI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:42, maverick5000 napisał:

Albo jest jeszcze ta dziewczyna (zapomniałem, jak ma na imię:P), co wystąpiła w czerwonej
sukience - głos!!!!

Błagam Cię... Mówisz o tej małolacie co śpiewała Niemena? 3/4 narodu będzie na nią głosowało, bo jest mała, równiutko uczesana i ma różową kokardę we włosach... Jeżeli chodzi o jej głos to ja ją widzę w jakimś filmie o egzorcyzmach a nie na scenie muzycznej. Poza tym załóżmy, że wygra te 10 000 Euro. I co dalej? Zacznie koncertować po kraju? Wyda płytę?
Moim faworytem od początku istnienia programu są AudioFeels. Oni pokazują coś nowego, świeżego. Po cichu liczę jeszcze na Bladego Krisa oraz SSnake''a.
Jeżeli mam zgadywać kto wygra tę edycję to naprawdę nie wiem co odpowiedzieć. Z jednej strony jestem przekonany, że to będzie ktoś pokroju Klaudii Kulawik czy tej niewidomej (niedowidzącej?) śpiewaczce operowej, jednakże po dziewiątym półfinale, w którym to AudioFeels zdobyli więcej głosów od wspomnianej już dziewczyny sprawy zaczęły się już komplikować. Cóż, pozostaje mi już tylko liczyć na to, że widzowie mimo wszystko wykąpią się w zimnej wodzie przed początkiem programu i postawią na talent, a nie wiek czy cukierkowatość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 21:02, Igor FCBayern napisał:

> Albo jest jeszcze ta dziewczyna (zapomniałem, jak ma na imię:P), co wystąpiła w
czerwonej
> sukience - głos!!!!
Błagam Cię... Mówisz o tej małolacie co śpiewała Niemena? 3/4 narodu będzie na nią głosowało,
bo jest mała, równiutko uczesana i ma różową kokardę we włosach... Jeżeli chodzi o jej
głos to ja ją widzę w jakimś filmie o egzorcyzmach a nie na scenie muzycznej. Poza tym
załóżmy, że wygra te 10 000 Euro. I co dalej? Zacznie koncertować po kraju? Wyda płytę?

Moim faworytem od początku istnienia programu są AudioFeels. Oni pokazują coś nowego,
świeżego. Po cichu liczę jeszcze na Bladego Krisa oraz SSnake''a.
Jeżeli mam zgadywać kto wygra tę edycję to naprawdę nie wiem co odpowiedzieć. Z jednej
strony jestem przekonany, że to będzie ktoś pokroju Klaudii Kulawik czy tej niewidomej
(niedowidzącej?) śpiewaczce operowej, jednakże po dziewiątym półfinale, w którym to AudioFeels
zdobyli więcej głosów od wspomnianej już dziewczyny sprawy zaczęły się już komplikować.
Cóż, pozostaje mi już tylko liczyć na to, że widzowie mimo wszystko wykąpią się w zimnej
wodzie przed początkiem programu i postawią na talent, a nie wiek czy cukierkowatość...


No, dobra, załóżmy, że cukierkowata śpiewaczka nie zrobi dalszej kariery... Ale to powinno być coś świeżego, nie tylko piosenkarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 21:07, maverick5000 napisał:

No, dobra, załóżmy, że cukierkowata śpiewaczka nie zrobi dalszej kariery... Ale to powinno
być coś świeżego, nie tylko piosenkarze...

No to przecież mówię, że Klaudii Kulawik, której talentem jest śpiew, mówię zdecydowane NIE. A wśród moich faworytów nie ma ani jednego typowego wokalisty/-tki. Owszem, śpiew to również talent, ale co z tego skoro takie talenty to ja słyszę codziennie po kilkadziesiąt razy i to na każdym kroku? Do "Mam Talent" powinny trafić jakieś świeże talenty. Nietypowe albo przynajmniej nieco mniej popularne niż śpiew czy taniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2008 o 20:35, peryfraz napisał:


Trudno. Śpiewanie to nie jest talent. Znaczy jest... ale jest wiele takich "wspaniałych"
muzyków i piosenkarzy, moja siostra cioteczna także ma wpsaniały głos, pokazuje się na
wielu występach, zgarnia wiele nagrud, więc dla mnie śpiew w Mam talent jest na NIE...


Talent jest pojęcięm trudno definiowalnym... Śpiew jest talentem, czy ci się to podoba czy nie. Program daje możliwość pokazania dowolnej "rzeczy", która mieści się w granicach pojęcia "talent", a talent muzyczny w tym pojęciu się mieści.
Btw: 5 nagrud, 1 nagruda - ortografia to też talent :)

Dnia 25.11.2008 o 20:35, peryfraz napisał:

Chodzi Ci o tego zaje*****go faceta który w szpitalu pracuje także? Nie wierze że on
nie przeszedł. Szczerze przyznam się że miałem łzy w oczach gdy mówił o tym co robi w
życiu... Świetny gość, na dodatek zaśpiewał mimo iż coś z fortepianem/pianinem było nie
tak :)


Tu się mogę zgodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2008 o 21:02, Igor FCBayern napisał:

Błagam Cię... Mówisz o tej małolacie co śpiewała Niemena? 3/4 narodu będzie na nią głosowało,
bo jest mała, równiutko uczesana i ma różową kokardę we włosach...


3/4 narodu, to tego programu nie ogląda. Chyba trochę przesadziłeś.

Dnia 25.11.2008 o 21:02, Igor FCBayern napisał:

Jeżeli chodzi o jej
głos to ja ją widzę w jakimś filmie o egzorcyzmach a nie na scenie muzycznej. Poza tym
załóżmy, że wygra te 10 000 Euro. I co dalej? Zacznie koncertować po kraju? Wyda płytę?


Co do głosu, się nie zgadzam. Jednak ona jest zdecydowanie nieprzygotowana na zwycięstwo... Na szczęście pozostali wokaliści powinni już sobie poradzić :)

Dnia 25.11.2008 o 21:02, Igor FCBayern napisał:

strony jestem przekonany, że to będzie ktoś pokroju Klaudii Kulawik czy tej niewidomej
(niedowidzącej?)


Niewidomej... Jakieś teorie spiskowe tworzysz czy piszesz głupoty (idiotyzmy ?). Ona ma dowodzic, ze jest niewidoma, bo... bo co?

>(...) jednakże po dziewiątym półfinale, w którym to AudioFeels

Dnia 25.11.2008 o 21:02, Igor FCBayern napisał:

zdobyli więcej głosów od wspomnianej już dziewczyny sprawy zaczęły się już komplikować. (...)


1. 9 półfinał ? hmm...
2. Wyjaśnij mi jedno... 3/4 narodu > 1/4 narodu, dlaczego oni wygrali ?

Dnia 25.11.2008 o 21:02, Igor FCBayern napisał:

Cóż, pozostaje mi już tylko liczyć na to, że widzowie mimo wszystko wykąpią się w zimnej
wodzie przed początkiem programu i postawią na talent, a nie wiek czy cukierkowatość...


Ah... Każdy z 10 finalistów MA talent. Kogo ludzie nie wybiorą, postawią na talent. Osobiście życze zwycięstwa Mateuszowi i Audiofeels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2008 o 22:12, HunterO7 napisał:

Btw: 5 nagrud, 1 nagruda - ortografia to też talent :)

Dobra... ortografia nie jest moją najlepszą stroną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:25, HunterO7 napisał:

3/4 narodu, to tego programu nie ogląda. Chyba trochę przesadziłeś.

To była taka metafora... Jeżeli tak wolisz to niech będzie 3/4 głosujących (to też jest taka metafora jak coś...)

Dnia 25.11.2008 o 22:25, HunterO7 napisał:

Co do głosu, się nie zgadzam.Jednak ona jest zdecydowanie nieprzygotowana na zwycięstwo...
Na szczęście pozostali wokaliści powinni już sobie poradzić :)

Tylko że tu nie chodzi o to kto jak sobie poradzi, tylko o to jak widzowie będą głosować. Myślisz, że jak Klaudia nie ubierze sukieneczki po kolanka i nie zwiąże włosów w kitki to te wszystkie mohery na nią nie zagłosują? Przecież tak jest w każdym programie...

Dnia 25.11.2008 o 22:25, HunterO7 napisał:

Niewidomej... Jakieś teorie spiskowe tworzysz czy piszesz głupoty (idiotyzmy ?). Ona
ma dowodzic, ze jest niewidoma, bo... bo co?

Nie ja. Kilka razy spotkałem się w tym temacie z głosami jakoby ona cały czas udawała niewidomą (co jest oczywiście idiotyzmem i chamstwem) więc chciałem uniknąć nawrotu tej dyskusji.

Dnia 25.11.2008 o 22:25, HunterO7 napisał:

1. 9 półfinał ? hmm...

Mój błąd. Miałem na myśli dziewiąty odcinek.

Dnia 25.11.2008 o 22:25, HunterO7 napisał:

2. Wyjaśnij mi jedno... 3/4 narodu > 1/4 narodu, dlaczego oni wygrali ?

Jak już mówiłem - metafora. Chodziło mi o to, że większość ludzi w tego typu programach talent spychają na drugi plan, a swe głosy oddają na zasadzie - cytując Wojewódzkiego - "jaka to ona biedna. Wyślę na nią SMS-a, niech sobie chlebek biedactwo kupi" -.-

Dnia 25.11.2008 o 22:25, HunterO7 napisał:

Kogo ludzie nie wybiorą, postawią na talent.

"I pan w to wierzy?!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:51, Igor FCBayern napisał:


> Na szczęście pozostali wokaliści powinni już sobie poradzić :)
Tylko że tu nie chodzi o to kto jak sobie poradzi, tylko o to jak widzowie będą głosować.
Myślisz, że jak Klaudia nie ubierze sukieneczki po kolanka i nie zwiąże włosów w kitki
to te wszystkie mohery na nią nie zagłosują? Przecież tak jest w każdym programie...

>

Tak, mohery oglądają tvn... Jasne i co jeszcze ?


Dnia 25.11.2008 o 22:51, Igor FCBayern napisał:

Nie ja. Kilka razy spotkałem się w tym temacie z głosami jakoby ona cały czas udawała
niewidomą (co jest oczywiście idiotyzmem i chamstwem) więc chciałem uniknąć nawrotu tej
dyskusji.


Raczej to sprowokowałeś, podważając tezę, ze jest ona niewidoma przez napisanie (niedowidząca?)

Dnia 25.11.2008 o 22:51, Igor FCBayern napisał:

Jak już mówiłem - metafora. Chodziło mi o to, że większość ludzi w tego typu programach
talent spychają na drugi plan, a swe głosy oddają na zasadzie - cytując Wojewódzkiego
- "jaka to ona biedna. Wyślę na nią SMS-a, niech sobie chlebek biedactwo kupi" -.-


Tak, a Ewa Lewandowska i Ziemowit i Klaudia Walencik jakos swoich programów nie wygrali. Jakos sobie nie wyobrażam, żeby ktos na tej zasadzie oddawal glos na Mateusza lub Audiofeels.

Dnia 25.11.2008 o 22:51, Igor FCBayern napisał:

> Kogo ludzie nie wybiorą, postawią na talent.
"I pan w to wierzy?!"


Kto w finale nie ma talentu ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:19, HunterO7 napisał:

Tak, mohery oglądają tvn... Jasne i co jeszcze ?

Widzę, że bierzesz wszystko do siebie zbyt dosłownie...

Dnia 26.11.2008 o 14:19, HunterO7 napisał:

Raczej to sprowokowałeś, podważając tezę, ze jest ona niewidoma przez napisanie (niedowidząca?)

Sprowokowałem? Poza Tobą nikt się nie doczepił.

Dnia 26.11.2008 o 14:19, HunterO7 napisał:

Tak, a Ewa Lewandowska i Ziemowit i Klaudia Walencik jakos swoich programów nie wygrali.

Nie wiem, nie oglądam tego typu programów... Mam Talent to wyjątek.

Dnia 26.11.2008 o 14:19, HunterO7 napisał:

Jakos sobie nie wyobrażam, żeby ktos na tej zasadzie oddawal glos na Mateusza lub Audiofeels.

Zazdroszczę optymizmu. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że wielu ludzi głosuje nie na podstawie umiejętności czy talentu, ale na ulubionego aktora, najprzystojniejszego tancerza czy na najładniej uczesaną dziewczynkę...

Dnia 26.11.2008 o 14:19, HunterO7 napisał:

Kto w finale nie ma talentu ?

W którym miejscu napisałem, że któryś z finalistów nie ma talentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 14:39, Igor FCBayern napisał:

Widzę, że bierzesz wszystko do siebie zbyt dosłownie...


Taa... A jaka metafora ukryta jest w słowie "moher" ?

Dnia 26.11.2008 o 14:39, Igor FCBayern napisał:

Sprowokowałem? Poza Tobą nikt się nie doczepił.


Eh... Poza mną odpowiedział ci jeszcze tylko maverick5000, który nie analizował dokładnie twojej wypowiedzi :)

Dnia 26.11.2008 o 14:39, Igor FCBayern napisał:

Nie wiem, nie oglądam tego typu programów... Mam Talent to wyjątek.


Przepraszam, miałem na mysli odcinków - taki skrót myslowy :)

Dnia 26.11.2008 o 14:39, Igor FCBayern napisał:

Zazdroszczę optymizmu. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że wielu ludzi głosuje nie na
podstawie umiejętności czy talentu, ale na ulubionego aktora, najprzystojniejszego tancerza
czy na najładniej uczesaną dziewczynkę...


Wielu, to nie oznacza większość. Głosują też tacy ludzie jak ja czy ty.

Dnia 26.11.2008 o 14:39, Igor FCBayern napisał:

W którym miejscu napisałem, że któryś z finalistów nie ma talentu?


"> > Kogo ludzie nie wybiorą, postawią na talent.

Dnia 26.11.2008 o 14:39, Igor FCBayern napisał:

"I pan w to wierzy?!""


Z tego wynika: ty w to nie wierzysz => tzn. ludzie mogą nie wybrać talentu => tzn. jakis uczestnik musi nie mieć talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę nic komentował, powiem tylko tyle...

Jeśli wygra Ziemowit, to się chyba załamię :)

A tak na serio. On jest chyba najsłabszy z tej całej czołówki, strasznie się zdziwiłem, że konkurował o wejście do finału. To, że w końcu wszedł już mnie nie zdziwiło, bo to dziecko i zaraz zaczyna się ta cała paplanina (a on jest młody, całe życie przed nim). No ale to decyzja ludu i nie ma sie co klocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować