Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 16:34, HunterO7 napisał:

Taa... A jaka metafora ukryta jest w słowie "moher" ?

Nie wiem jak to u Ciebie wygląda, ale w moim środowisku mianem "moher" nie określa się wyłącznie starszych babć w beretach z antenką. Mówi się tak również na tych wszystkich ludzi, którzy w imię swojej racji potrafią zgnębić Bogu ducha winnego człowieka. Osobiście znam kilka takich ludzi, którzy Bladego Krisa uważają niemalże za satanistę, bo ma dredy i beatbox''uje... "Ale za to ta śliczna dziewczynka co tak pięknie zaśpiewała Niemena..." -.-

Dnia 26.11.2008 o 16:34, HunterO7 napisał:

Eh... Poza mną odpowiedział ci jeszcze tylko maverick5000, który nie analizował dokładnie
twojej wypowiedzi :)

Tylko że on odpowiedział mi na zupełnie inny temat :)

Dnia 26.11.2008 o 16:34, HunterO7 napisał:

Wielu, to nie oznacza większość. Głosują też tacy ludzie jak ja czy ty.

Wiem. I dla tego właśnie napisałem "wielu", a nie "większość". Problem w tym, że teoretycznie nawet jedna taka osoba może zadecydować o wyniku końcowym.

Dnia 26.11.2008 o 16:34, HunterO7 napisał:

> "I pan w to wierzy?!""

Z tego wynika: ty w to nie wierzysz => tzn. ludzie mogą nie wybrać talentu => tzn.
jakis uczestnik musi nie mieć talentu

I znowu się nie zrozumieliśmy. Ja piję do drugiej części zdania, t.j. "...postawią na talent", a nie do tego, że zwycięży ktoś bez talentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dzisiaj finałek.Tak sobie myśle czy opłaca się oglądac?Bardzo duzo osób bęzie śpiewało, czyli nuda.Wogóle co to za talent śpiewanie?To miał byc program do odkrywania nowych talenów.Jedynie Mateusz Ziólko mi się podoba bo on już gra i śpiewa to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te polskie programy kieruja sie w kierunku spiewu, muzyki i tanca. Wiec jesli ciebie zaciekawi cos to mozna obejrzec. Moim zdaniem w tym programie w finale powinny byc osoby, ktore maja jakies zdolnosci fizyczne typu...np.:wysokie potrojne salta itp...A nie to co zawsze leci w TV czyli wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko i odnośnie tematu. Część pierwsza, castingi - nowy świetny show. Część druga, gdy telewidzowie dostali prawo głosu - bezsensowny program rozrywkowy. To tyle, dziękuję, finału nie mam zamiaru oglądać, wygra kaleka, dziecko lub ktoś komu umarł ktoś z rodziny (i ta osoba nie zapomni o tym wspomnieć na początku występu!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Moim zdaniem w tym programie w finale powinny byc osoby,

Dnia 29.11.2008 o 17:07, kacper78 napisał:

ktore maja jakies zdolnosci fizyczne typu...np.:wysokie potrojne salta itp.

Będzie ta Magda co ma ''talent gipkości'' i Snake(chociaż on saalt nie będzie robił, ale będzie robił różne takie beczne rzeczy z hulahopem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:59, KazMeister napisał:

I dzisiaj finałek.Tak sobie myśle czy opłaca się oglądac?Bardzo duzo osób bęzie śpiewało,
czyli nuda.Wogóle co to za talent śpiewanie?To miał byc program do odkrywania nowych
talenów.Jedynie Mateusz Ziólko mi się podoba bo on już gra i śpiewa to już coś.

Taaa znowu ten pokemon zaśpiewa wszyscy się popłaczą i Kulawik wygra 100euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:10, Patryk Mogilno napisał:

> I dzisiaj finałek.Tak sobie myśle czy opłaca się oglądac?Bardzo duzo osób bęzie
śpiewało,
> czyli nuda.Wogóle co to za talent śpiewanie?To miał byc program do odkrywania nowych

> talenów.Jedynie Mateusz Ziólko mi się podoba bo on już gra i śpiewa to już coś.

Taaa znowu ten pokemon zaśpiewa wszyscy się popłaczą i Kulawik wygra 100euro...

Kulawik?Nie, no bez przesady ona jest za cienka.No może 100 tys zł wygra, ale nie euro.Na 50% Mateusz Ziółko wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie...Jak wygra ktoś, kto potrafi śpiewać, to po prostu się załamię, i nie będę tego więcej oglądał...Od śpiewania jest Idol, a ten program jest od innych dziwnych, nietypowych, ciekawych osób. Tak więc musi wygrać Blady Kris ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:11, Tomek1120 napisał:

Dziewczynka z takim śpiewaniem to się nadaje do jakiegoś filmu o egzorcyzmach. Ja mam
nadzieję, że wygra albo Merkart Ball albo Blady Kris.



Merkant Ball nie wygra nie sądzę że w tydzień przygotowali jakis oszalamiający występ. Sądzę że jakby dostali się do finału w 1-2 półfinale mieli by ogromne szanse na wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że wygra Blady Kris. Ale znając życie serca widzów podbije jakiś dzieciak - Kulawik, Staszewska albo Ziemowit. Niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam kciuki za tych co nie śpiewają:)
Dla mnie w tym programie powinien wygrać ktos z naprawde z duzym Talentem(i niecodziennym przy okazji)
Wiec jakbym mial glosowac to tylko Blady Kris lub ci od gimnastyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:47, Baluk25 napisał:

Przez sms...Ten co ma najwięcej - pierwsze miejsce, ten co ma drugie miejsce wg sms -
drugie miejsce. Proste, czyż nie?


To po co Jury w finale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:59, Baluk25 napisał:

Tak, aby mogli ocenić...A po co w You can dance?:>

Uhahaha, ale się uśmiałem, jak Blady beatboxował ,,W Aucie" ^^.


Nie wiem,nie oglądam You can dance:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować