Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2008 o 21:20, Baluk25 napisał:

Nie, nie śpiewała.

Peryfraz: Wpisz sobie o 22.40 sountrack mam talent, i powinno Ci coś wyskoczyć ;p

A gdzie? bo wiesz :D ja to z wujkiem GooGle jestem w złych kontaktach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finału oczywiście nie oglądam , bo to tylko strata czasu i nic więcej. W występach i tak raczej nie ma prawie nic ciekawego , a programy prawie całkowicie poświęcone śpiewaniu mnie po prostu nie interesuje... Zresztą wolę się niepotrzebnie nie denerwować , bo na pewno przy ogłaszaniu wyników ciśnienie by mi mocno skoczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam, czy nie wyłączyć telewizora, bo zapewne wygra ktoś śpiewający...Albo dobra, najwyżej zawał, co mi tam ;p.

Peryfraz: No, eee...Musisz wpisać, to co Ci napisałem, albo trochę zmienić, i będziesz miał.

Albert.jarema: Srogo śpiewał ;). Jedyny śpiew, który mi się podoba w tym programie. Oczywiście nie zaliczając beatboxu do śpiewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:40, Baluk25 napisał:

Też się zastanawiam, czy nie wyłączyć telewizora, bo zapewne wygra ktoś śpiewający...Albo
dobra, najwyżej zawał, co mi tam ;p.

Peryfraz: No, eee...Musisz wpisać, to co Ci napisałem, albo trochę zmienić, i będziesz
miał.

Albert.jarema: Srogo śpiewał ;). Jedyny śpiew, który mi się podoba w tym programie. Oczywiście
nie zaliczając beatboxu do śpiewu...

Mateusz myślę, że wygra program a jak nie to i tak gdzieś w świat wyjedzie i będzie śpiewał jako gwiazda.. W Polsce powinni trzymać takie osoby jak on bo to mogą być naprawdę wspaniałe gwiazdy muzyczne.. Powinni także na Eurowizję puszczać takie osoby jak on i szlifować takie talenty. Mateusz Ziółko naprawdę ma talent!!
Ps. wie ktoś co to za muzyka była w tle po zejściu Ziemowita ze sceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie nie idzie...;s. A tak na serio, to właśnie jak narazie jest bardzo dobrze. Występy AudioFells, Bladego, Mateusza, i Ziemowita mnie po prostu rozbroiły...

Albert.jarema: No dokładnie tak...Lepszy amator z świetnym głosem na Eurowizji, niż jakiś profesjonalny lamus ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:54, Baluk25 napisał:

Tobie nie idzie...;s. A tak na serio, to właśnie jak narazie jest bardzo dobrze. Występy
AudioFells, Bladego, Mateusza, i Ziemowita mnie po prostu rozbroiły...

Albert.jarema: No dokładnie tak...Lepszy amator z świetnym głosem na Eurowizji, niż jakiś
profesjonalny lamus ;).

Jam mam swoje zdanie i będę się tego trzymał czy Ci się to podoba czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się je trzymaj ;). Do niczego nie zmuszam.

Co do występów, to mam nadzieje, że Ci akrobaci będą mieli conajmniej drugie miejsce. Ich występ był po prostu niesamowity, wręcz genialny...Oby nie wygrał nikt to śpiewa (oprócz Mateusza, bo ten śpiewa genialnie) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 21:40, Baluk25 napisał:

Też się zastanawiam, czy nie wyłączyć telewizora, bo zapewne wygra ktoś śpiewający...Albo
dobra, najwyżej zawał, co mi tam ;p.


Obawiam się , że w najgorszym wypadku konsekwencje mogą być jeszcze poważniejsze np. telewizor wyrzucony za okno. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:00, Baluk25 napisał:

To się je trzymaj ;). Do niczego nie zmuszam.

Co do występów, to mam nadzieje, że Ci akrobaci będą mieli conajmniej drugie miejsce.
Ich występ był po prostu niesamowity, wręcz genialny...Oby nie wygrał nikt to śpiewa
(oprócz Mateusza, bo ten śpiewa genialnie) ;).

Już poprawiłem mój błąd w moim poprzednim poście , ale co do tej dyskusji to Melkart Ball powinni wygrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano. Jak zobaczyłem Klaudie Kulawik, to od razu przez myśl mi przeszły słowa ,,Nie wygrasz!"...Ale śpiewa całkiem całkiem, jak na swój wiek. Ważne, żeby ta niewidoma nie wygrała, bo jeśli tak, to ja wtedy wbijam widelec w oczy, i idę tam do programu...Żebym tylko trafił ;).

Mouhhg: Melkart Ball, Mateusz, albo Blady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:11, mouhhg napisał:

Ja to nie wiem co Wojewódzki chce ot tej Klaudii , dziewczyna ma przecież piękny głos

Widać albo nie umiesz sluchać, albo nie umiesz teraz skorygować na swoje rozumowanie. Nie wiem czy to miałbyć tylko +1 czy nie, ale do głosu nic tu akurat tu nie mial. Teraz jak tak prosto abyś zrozumiał: Mówił o tym że to nie czas aby taka młoda wygrała bo utwory wybierane są dla niej na siłę i nie wychodzą jej tak jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować