Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Blady Kris i Melkart Ball to są niesamowite talenty. Co do śpiewu samo ich wystąpienia otwiera im nową drogę i zupełnie popieram zdanie Kuby co do Klaudii.
Niech ludzie zobaczą co to jest niesamowity talent którego nigdy nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:14, wip_01 napisał:

> Ja to nie wiem co Wojewódzki chce ot tej Klaudii , dziewczyna ma przecież piękny
głos
Widać albo nie umiesz sluchać, albo nie umiesz teraz skorygować na swoje rozumowanie.
Nie wiem czy to miałbyć tylko +1 czy nie, ale do głosu nic tu akurat tu nie mial. Teraz
jak tak prosto abyś zrozumiał: Mówił o tym że to nie czas aby taka młoda wygrała bo utwory
wybierane są dla niej na siłę i nie wychodzą jej tak jak powinny.

Co prawda to prawda...mali uczestnicy nie powinni wygrać bo na to jeszcze czas. A faworytem jest Mateusz. Audiofeels w półfinale według mnie byli lepsi niż dzisiaj. Klaudia ma talent wokalny ale musi bo jeszcze szlifować i jak będzie starsza to powinna brać udział w ważnych konkursach.. A co do obstawiania ja myślę, że wygra Mateusz :)
Ps. mouhhg nie spamuj znowu, po to jest opcja edytuj!! A to jest temat do dyskusji i zamieszczania najwięcej w 1 poście a nie "nabijanie sobie postów...

A więc:
1. Mateusz ziółko
2. Blady Kris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja powiem tak:
Audiofeels
Melkart Ball
Blady Kris
Mateusz Ziółko

Mam nadzieję, że to w tej czwórce znajduje się pierwsza dwójka tego programu. :) Zobaczymy ile z tych moich nadziei się spełni. Nikogo innego w roli zwycięscy lub drugiego miejsca widzieć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 22:21, albert.jarema napisał:

Ps. mouhhg nie spamuj znowu, po to jest opcja edytuj!! A to jest temat do dyskusji
i zamieszczania najwięcej w 1 poście a nie "nabijanie sobie postów...

Taaa odezwał się ten co nie spamuje , denerwują mnie ludzie tacy jak ty którzy każdego pouczają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blady nie wygrał! Ani Audiofells...No po prostu telewizor przez okno, jak Klaudia wygra...Nie wierze, że to się dzieje ;/.

Jest! Akrobaci pierwsze miejsce :D. Ale Klaudia drugie -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Już myślałem, że będzie porażka a jednak :D Market Ball to jest talent. W zupełności zgadzam się werdyktem :)
Klaudia drugie a myślałem, że Audiofiells :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:25, mouhhg napisał:


> Ps. mouhhg nie spamuj znowu, po to jest opcja edytuj!! A to jest temat do
dyskusji
> i zamieszczania najwięcej w 1 poście a nie "nabijanie sobie postów...
Taaa odezwał się ten co nie spamuje , denerwują mnie ludzie tacy jak ty którzy każdego
pouczają .

Tu już nie chodzi o pouczanie ale o to, że ty po prostu chcesz sobie nabić postów, być na 1 miejscu w statystykach i mieć awans...

@Vaxinar
Jeżeli chodzi o piosenkę to śpiewa ją chyba Stan Borys ale nie pamiętam tytułu..chyba Jaskółka

Ps. Jestem zawiedziony!! Myślałem, że Mateusz wygra, a tym czasem... Ci goście w ogóle mi się nie podobają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:24, Vaxinar napisał:

Co to za utwór Klaudia śpiewała?
Z góry dzięki za odpowiedź.

A czy to nie przypadkiem Stan Borys - Jaskółka uwięziona? :)

Zomg co za lud głosował (też głosowałem mam grunt). No coz, Kuba miał racje ale widać kochamy biedne małe dzieci :F
Zazwyczaj 2-3 seria będzie najlepsza, aż sie wyczerpią ci pospolici a pokaża prawdziwi utalentowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze oni maja prawdziwy talent , troche rozczarowało mnie drugie miejsce powinno je mieć
Audio Feels. Melkart Ball rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze oni wygrali nie ta mała dziewczynka. Mają talent to widać, to co prezentują, jak eskponują ciało i siłe człowieka itd. Niesamowite... Ale w cale nie płakałbym gdyby wygrał Blady ;)...


To gdzie moge znalesć te utwory????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz Polacy pokazali swoją prostotę. I kto teraz będzie oglądał w internecie Melkart Ball? Mają szanse bycia sławnymi na cały świat, ale przecież w innych krajach są o wiele lepsi ludzie, którzy są w tym samym fachu. Jak dla mnie, to powinien wygrac Ziółko, jego przynajmniej oglądałbym na YT, itp, tak jak ludzie z innych krajów. Doszkoliłoby się go, nagrałby płytę i miałbym co słuchać. A Melkart Ball jak da się do szkolić? Pokażą im pare nowych chwytów i tak czy inaczej, za niedługi czas wszystkim się znudzą. I tak byli już sławni, wygrali niezasłużenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę ogromnie zadowolony, iż to Melkart wygrał.
Co prawda na swojego faworyta typowałem od początku Krisa, to Melkart pokazali dzisiaj
naprawdę niesamowity występ, o lata świetlne lepszy od sztucznego występu tej małej.
Natomiast udało mi się wytypować prawidłowo miejsce Audiofeels''ów :)
Anyway, osobiście na pierwszym miejscu widział bym Krisa, na drugim Melkart a na trzecim - Audiofeels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę to powiedzieć - żal. Melkart Ball - są nieźli, naprawdę bardzo trudne do osiągnięcia figury, ale ciągle prezentują to samo, bo co tu jeszcze wymyślić.. ;/ Klaudia Kulawik - matko! Piała do mikrofonu jak kura, dla mnie beznadziejny występ. W ogóle 100 tyś zł. co ona zrobi z taką sumą? Matka weźmie i sie nacieszy -.- Za to gdyby chociaż drugie miejsca zajeli Audiofeels mieli by w co zainwestować, fajna grupa, fajni ludzie - mogliby zainwestować chodźby w dalszy rozwój :). Liczyłem na Bladego Krisa - to co on wykonuje jest innowacyjne, mało znane i ciekawe. Nie chce nikogo obrażać, ale ten kto głosował na Klaudie jest dziwny. W 100% zgadzam sie z Wojewódzkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:39, Budep napisał:

Muszę to powiedzieć - żal. Melkart Ball - są nieźli, naprawdę bardzo trudne do osiągnięcia
figury, ale ciągle prezentują to samo, bo co tu jeszcze wymyślić.. ;/ Klaudia Kulawik
- matko! Piała do mikrofonu jak kura, dla mnie beznadziejny występ. W ogóle 100 tyś zł.
co ona zrobi z taką sumą? Matka weźmie i sie nacieszy -.- Za to gdyby chociaż drugie
miejsca zajeli Audiofeels mieli by w co zainwestować, fajna grupa, fajni ludzie - mogliby
zainwestować chodźby w dalszy rozwój :). Liczyłem na Bladego Krisa - to co on wykonuje
jest innowacyjne, mało znane i ciekawe. Nie chce nikogo obrażać, ale ten kto głosował
na Klaudie jest dziwny.

Masz całkowitą rację z tą Klaudią. Ci co śpiewali na pewno jeszcze pojadą gdzieś, jakiś producent ich kupi albo coś, Klaudia jest jeszcze za mała.. a ci co robili coś innego i mają talent to oczywiste, że wygrają.
Ja z niecierpliwością czekam na drugą edycję programu Mam Talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować