Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2008 o 22:39, Yutima napisał:

Kolejny raz Polacy pokazali swoją prostotę. I kto teraz będzie oglądał w internecie Melkart
Ball? Mają szanse bycia sławnymi na cały świat, ale przecież w innych krajach są o wiele
lepsi ludzie, którzy są w tym samym fachu. Jak dla mnie, to powinien wygrac Ziółko, jego
przynajmniej oglądałbym na YT, itp, tak jak ludzie z innych krajów. Doszkoliłoby się
go, nagrałby płytę i miałbym co słuchać. A Melkart Ball jak da się do szkolić? Pokażą
im pare nowych chwytów i tak czy inaczej, za niedługi czas wszystkim się znudzą. I tak
byli już sławni, wygrali niezasłużenie!


Czy ja wiem IMHO wygrali jak najbardziej zasłużenie czegoś takie się często nie ogląda to co oni pokazali to naprawdę jest talent przez duże A i T.Zwłaszcza końcówka była świetna.Natomiast Kulawik nie wiem czemu wygrała w pełni popieram Wojewódzkiego na 2 powinni być Kris albo Audiofeels a na 4 Ziółko bo lubię Queen''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki ,,mondry" jest...Ale rację miał. Ona nie powinna mieć tego drugiego miejsca, bo śpiewa w sumie kiepsko. Lepiej robił to Mateusz...Mi najbardziej zależało na tym, żeby wygrał Blady, Melkart Ball, albo Audio Feels...No, nie sprawdziło się.

Albert: Status niżej ;s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrali moi faworyci. Oni byli najlepsi w tym programie. Na Klaudie głosowały chyba tylko babcie: o taka malutka biedna dziewczynka. Blady Kris lub Audiofeels powinni zająć 2 miejsce. Merkart Ball zapewne zrobi ogromną karierę. A Klaudia? Hmm... no może ktoś będzie potrzebował opętanej dziewczynki do horroru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Dla mnie pierwsze miejsce powinno mieć albo Melkart albo Audiofeels. Drugie albo Bladzio albo Ziółko. Ja bym zrobił chyba tak:

1. Audiofeels
2. Melkart Balls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wysoki poziom występów w półfinale, żaden nie zawiódł. Najlepsze występy Bladego Krisa i Mateusza Ziółko. Miałem nadzieję, że wygra właśnie Mateusz, zdziwiło mnie, że nie był chociażby w finałowej trójce. Zwycięstwo Melkart Balla przyjąłem z radością - zaprezentowali coś nowego, to był jeden z tych nieszablonowych talentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche zniesmaczony. O ile Merkant Ball to naprawdę sztuka, i nie byłem zdziwiony ich wygraną o tyle drugim miejscem Klaudii jestem zażenowany. Jak 11-letnie dziecko może być tak wysoko!? Że niby Ziółko śpiewał od niej gorzej? W sumie moim faworytem do wygranej był właśnie Ziółko, a nie było go nawet w 3-jce. Świetny występ Krisa, chyba najlepszy z tych 3-ech. Szkoda ze nic nie wskórał. Ehhh... powiedziałem siostrze że jak Klaudia będzie w 2-ójce to nie będę oglądał drugiej części :P Bo naprawdę nie pokazała coś, za co mogła by zgarnąć 100tys.zł. Ale to telewidzowie rządzą. A skoro jest mała i taka urocza i ma taki głos jak na swój wiek to wyślijmy na nią SMSa...

Co do krytykujących MB - dziś naprawdę pokazali kilka nowych chwytów, a to co zrobili na końcu to szczena na ziemi. Owszem, kibicowałem bardziej Mateuszowi, ale jestem zadowolony z tego ze wygrali Ci dwaj panowie. To jest sztuka i talent zarazem. I oryginalny. Bo wcześniej czegoś takiego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem program gdzieś od połowy, ogólnie cały ten program nie śledziłem, ale trochę finału obejrzałem.
I zwyzywajcie mnie, ale IMO ta mała, hmm Klaudia jednak aż taka dobra nie była. Aż dziwne imo, że druga była... Publika i naród jest dziwny. Ci akrobaci naprawdę nieźli byli, nie mam nic do zarzucenia im. No chyba, że to, że w porównaniu z wcześniejszymi odcinkami, to niewiele nowego pokazali, jeśli cokolwiek. Whatever, ale naprawdę wymiatali. Audiofeels ... śmieszni kolesie. Czeka ich zapewne kariera, ale jeśli się zastanowić ... ile jest lepszych róznych grup np beatboxowych itp, co wyczyniają takie rzeczy, ale lepiej? No cóż, potrenują, to może staną się lepsi. Ale imo i tak w castingu było najfajniej. Ten finał trochę średnio wyszedł. A w innym co koleś śpiewał Otherside, to trochę kaleczył ... a lubię tą piosenkę, chyba najlepsza Red Hotów ... whatever.
Osobiście ten Snake i ta dziewczynka mnie obrzydzają ... tyle o nich.
No i był taki facet co śpiewał coś, widziałem to w skrócie gdy pokazywali wszystkich - świetny głos ! Naprawdę mi się podobało ! Muszę obczaić potem na YT czy coś jego występ :)

Hmm to jako tako wszystko co mi przychodzi teraz po obejrzeniu do głowy.
Cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony z wyników :) Wygrali najlepsi :) Dobrze, że Mam Talent nie stał się drugim Idolem :)

Nie uwierzycie! Dostałem cynk, że Mam Talent to dzieło Szatana!

20081129230038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 23:01, Damianuss1 napisał:

Wie ktoś co to był za pierwszy utwór wykonany przez Audiofeels w finale? Bardzo mi na
nim zależy.

Czyżby Hello darkness, my old friend? Później jest Requiem for a dream, a na samym końcu z powerem Black Eyed Peace - Let''s Get it Started.

Występ Bladego i Audiofeels jak dla mnie genialny, znowu pokazali coś nowego. Miejsce pierwsze IMO również zasłużenie, a Klaudia.. cóż, według mnie ma jeszcze czas na sukcesy. Piosenkę też dobrała za trudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nie wygrał żaden zespół/osoba, których talentem jest śpiewanie. Niewątpliwy talent jakim obdarzeni są Melkart Ball zasługuje na taką górę kasy. Sam próbowałem robić takie wyczyny z bratem i skończyło się na tym, ze on ma zbity barek, a ja otarte plecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gdy dowiedziałem się jaka jest dwójka to radość z ostatecznego werdyktu była wielka. Absolutnie nie mam pojęcia czym Klaudia Kulawik zdobyła taką sympatię widzów, gdyż moim zdaniem była ona najsłabsza nie tylko z pierwszej trójki, ale też z całej dziesiątki uczestników finału. Melkart Ball w ogóle nie rozwinęli się od czasów castingu, jednak to było do przewidzenia. Na eliminacjach poprzeczkę powiesili tak wysoko, że dziś nie mieli potrzeby robienia czegoś lepszego, gdyż i tak byli ścisłą czołówką tego programu. Szkoda, że Audiofeels nie załapało się na drugie miejsce, gdyż podzielili by się tymi stoma kawałkami na ośmiu i by było fajnie. ;) Pozwolę sobie może ocenić skrótowo każdego z finalistów:

Ssnake - w jego przypadku byłem absolutnie pewien, że nie będzie w stanie nawiązać walki o wysokie miejsce w tym programie, jednak to co pokazał w całym programie naprawdę wielki szacunek mu się należy. :) Zaskoczyło mnie też to, że dzisiaj nie zobaczyliśmy w jego występie jego hula-hopów. ;)
Blady Kris - jeden z moich faworytów, jednak w jego przypadku również przepuszczałem, że nie nawiąże on walki o czołowe lokaty. Jego dzisiejszy występ nie rzucił mnie na kolana, gdyż po prostu wiedziałem czego mogę się po nim spodziewać.
Magda Staszewska - dziewczynka guma, jednak nic poza tym. Jej ciało ma pewne dziwne właściwości, jednak jej talent w ogóle mnie nie porywa. Możliwe, że był on nam w zły sposób zaserwowany... Tak czy siak, na tle pozostałych akrobatów tego finału wypadła blado.
Paulina Lenda - najbardziej podobał mi się jej występ na castingu, potem było już tylko gorzej. Żałuję, że w finale na jej miejscu nie znalazł się brzuchomówca ze swoim Czocherem. Byłoby przynajmniej trochę bardziej wesoło, gdyż tak po prawdzie nie licząc występu Audiofeels i Ziemka to reszta występów taka smętnawa była lub poważna.
Mateusz Ziółko - jedyny śpiewak tego finału na którego zwycięstwo lub obecność w trójce bym się nie pogniewał. Przyznam szczerzę, że byłem niemal pewien, że znajdzie się on na podium, jednak jak widać widzowie zdecydowali inaczej. Tak czy siak... Jeśli będzie miał pomysł na siebie to karierę zrobi, a jeśli nie znajdzie to cóż... nawet lepiej, że nie wygrał, gdyż dobry głos to nie wszystko.
Ziemowit Świtalski - przed tym finałem uważałem go za zdecydowanie odstającego pod względem talentu uczestnika tego finału, jednak przyznać muszę, że dziś mnie troszkę zaskoczył. Dzieciak poza graniem na fortepianie ma jeszcze niepowtarzalną, uroczą osobowość. W swoim występie starał się wtrącić poza graniem jeszcze szczyptę aktorstwa i chwała mu za to.
Ewa Lewandowska - tak jak w przypadku Lendy... Najbardziej podobał mi się jej występ castingowy. Dalej to już jakoś wszystko przekombinowane było.
Audiofeels - nie rzucili mnie dzisiaj na kolana, jednak i tak szacunek dla chłopaków za to co robią. Jako całość prezentują się oryginalnie, a ich umiejętności stoją na całkiem wysokim poziomie. Sądzę, że oni w odróżnieniu od Mateusza już mają pomysł na swoją karierę i tylko kwestią czasu jest wydanie przez nich swojej płyty.
Melkart Ball - tak jak już mówiłem... od castingów nie pokazali nic nowego, jednak w ich przypadku nie było to konieczne. W pełni należała im się ta kasa i dobrze, że to oni wygrali. :)
Klaudia Kulawik - jako tako podobał mi się jej występ castingowy, jednak potem było już gorzej.. Jej talent nie uraczył mnie na tyle bym chciał ją zobaczyć w finale, a tym bardziej na drugim miejscu. Jej śpiew nie rusza mnie w ogóle i przyznam szczerzę, że bardziej zastanawia mnie to co ludzie w niej widzą, niż to jakim cudem zdobyła ona to drugie miejsce...

To by było na tyle tego długiego komentarza... Pierwsza edycja za nami, tak więc trochę poszalałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, z reguły nie oglądam takich programów, uważam je za denne, ale...

Finał to, co tu dużo mówić, lipa. Na miejscu głosujących nie wysłałbym już ani jednego sms-a. Bo to tak naprawdę nie oni głosowali. Całe to Melkart Ball to żaden talent - talent mają Audiofeels i Kris. W dodatku ''akrobaci'' nie pokazali nic nadzwyczajnego i cały czas się powtarzali. Zero innowacyjności. No ale to w końcu TVN.

No i widać też było po jury, że zwycięzcy nie wzbudzali w nich na końcu takich emocji jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm to może i ja dołożę swoje dwa grosze i wypowiem się na temat finału. Z finałowej dziesiątki naprawdę ciężko było mi wybrać tego jedynego. Z każdej kategorii talentu miałem swojego faworyta i tak oto jeden z nich okazał się najlepszy, no ale może po kolei.

AUDIOFEELS - na starcie byli u mnie spaleni. Pierwszy raz usłyszałem ich jak wykonywali piosenkę RHCP - Otherside. Jestem tak wrażliwy na punkcie tej wspaniałej piosenki, że ich wykonanie wydało mi się totalnym kiczem. W finale poszło im lepiej ale sądzę, że jak na 8 osobowy zespół wykonanie a capella powinno brzmieć co najmniej 10 razy lepiej.

Blady Kris - no cóż, któryś z jurorów wspomniał o skromności tego człowieka. Ja jej jakoś nie mogłem zauważyć. Jako beat box`er spisywał się całkiem nieźle, zwłaszcza w finale. Ale jak już wspomniałem wcześniej, jego osoba mi nie przypasowała ogólnie.

Klaudia Kulawik - jej występ mnie początkowo urzekł. Wszystko przez wspaniałą piosenkę, która niestety znacznie przerosła młodą wokalistkę. Mimo wszystko gratuluję odwagi :) Pewnie wszyscy, jak nie wszyscy to większość widzów poczuła się z początku zamurowana. Lecz po kolejnym przesłuchaniu występu można było odnaleźć znaczne niedociągnięcia w wykonaniu.

Paulina Lenda - przyznam się, że widziałem ją pierwszy raz. Tak więc nie mogę zbytnio wypowiedzieć się na jej temat. Pierwsze wrażenie - głos choć ładny nie pasował do niej. Myślałem że to chłop w przebraniu :D

Ewa Lewandowska - zawiodłem się w finale :( Pokładałem w niej wielkie nadzieje. Choć preferowałem inne talenty niż śpiewanie, to Ewa była moją faworytką. Dzisiaj wykonała piosenkę, którą również wykonywał stary nightwish. Z tym, że podczas słuchania Nightwish`a mam ciarki na plecach, a podczas oglądania / słuchania Ewy miałem wrażenie jakby zaraz miała usnąć (a ja razem z nią). Zabrakło w niej żywiołu, a szkoda.

Magda Staszewska - gdzie ona ma kręgosłup? a może żelki zamiast kości? Jej występ był dla mnie trzepaniem się na parkiecie z powykręcanymi kończynami. Zero przekazu artystycznego.

Ziemowit Świtalski - nie wiem dlaczego tyle osób się nim zachwycało. Oprócz tego, że młody potrafi zaprezentować się na scenie, nie pokazał zupełnie nic nadzwyczajnego. Być może kiedyś będzie wymiatał na klawiszach ale jak na ten moment jego poziom gry nie jest zbyt zaawansowany.

Ssnake - dzisiaj widziałem go po raz pierwszy, lecz występ finałowy pozostawię bez komentarza.

Mateusz Ziółko - szkoda, dzisiaj dał kopa. Świetny występ, tylko zirytowała mnie wypowiedź Kuby. Nie zgadzam się z jego słowami. Myślę że Mateusz to naprawdę skromny facet i jeżeli miałbym wybierać finalistę z dzisiejszych śpiewaków, wytypowałbym właśnie jego.

MELKART BALL - ich występ zaprzecza prawom fizyki. Czegoś takiego nie widzi się na co dzień i myślę, że zwycięstwo jest całkowicie zasłużone. Ciężka praca tego duetu została słusznie nagrodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... temat dopiero zauważyłem :P

Finał. Wygrali Merkant Ball pokazali że są poza zasięgiem kogokolwiek ze stawki to drugim miejscem Klaudii byłem nie tyle zawiedziony co zniesmaczony. Zaśpiewała IMO FATALNIE! Podjęła się zbyt dużego wyzwania jakim jest ta piosenka. BARDZO chciałem aby na drugim miejscu byli Audiofeels albo Mateusz Ziółko. Reszta występów stała na bardzo wysokim poziomie (oprócz dziewczynki gumy) . Snake pokazał nam coś zupełnie innego od tego co zazwyczaj i to było fajne. Ziemowit przyszedł zrobił show i sobie poszedł :D Najfajniejsze podejście do tego programu pokazał :D Blady Kriss zrobił świetny pokaz swoich możliwości. No i co jeszcze... reszta śpiewających jak to śpiewający w finałach dobrze sobie poradzili. No i co tu dużo mówić, chciałem by Merkant Ball zajęli pierwsze miejsce i chciałem Audiofeels na drugim... niestety nie można mieć wszystkiego i słabiutka (no bo nie dostałą tylu głosów za sam talent) Klaudia nakręcona przez rodzinke (100k!!!!) zaśpiewała smuuutną piosenkę i podbiła serca dzieci massmediów.

Tyle w temacie ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować