Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 14:09, zpawelz napisał:

Ale zauważ, że ja pytałem się czemu zajął ostatnie miejsce, a nie czemu nie zajął pierwszego.
Jeżeli inne osoby chciały zobaczyć coś "nowego zawierającego w sobie swój własny, rozpoznawalny
i niepowtarzalny element." to czemu Ewa Lewandowska,


Niewidoma.

Dnia 30.11.2008 o 14:09, zpawelz napisał:

Magda Staszewska,


Widziałeś wcześniej tego typu dziewczynkę? Większość ludzi nie chodzi regularnie do cyrku.

>Ziemowit Świtalski,

Mały i śmieszny.

Dnia 30.11.2008 o 14:09, zpawelz napisał:

Blady Kris


No proszę Cię... Ziółków widzowie słyszeli milion razy w radio, tv, dyskotece. A to co robi Blady Kris to dla mas nowość. Ja tego typu praktyk do tej pory nie lubiłem, a on jednak mnie przekonał, że to może być nawet fajne.

>czy Paulina Lenda

Unikalna barwa głosu jak na 15letnią dziewczynę.

>byli przed Ziółkiem- czy jak go tam odmienić...? A może

Dnia 30.11.2008 o 14:09, zpawelz napisał:

poprostu były tylko dwie-trzy osoby, które miały taki "nowy" talent a ta reszta nie ma
znaczenia.


Nie przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć inną opinię od Twojej.

Dnia 30.11.2008 o 14:09, zpawelz napisał:

I w ogóle to nie zgadzam się, że śpiewać potrafią miliony- miliony śpiewają i milionom
wydaje się, że potrafią śpiewać.


Może lekko przesadziłem. Setki tysięcy. Rynek się nimi dławi i trudno odróżnić jednego od drugiego.

Dnia 30.11.2008 o 14:09, zpawelz napisał:

Masz rację, że "Nie ma obiektywnej miary talentu" ale ocena czy komuś bardziej podobał
się BMW czy Kościół Mariacki nie ma sensu. Jasne, że to program rozrywkowy i sensu mieć
nie musi- ale fajnie kiedy ma...


Dlaczego nie ma sensu? Jak idziesz do sklepu i chcesz sobie coś kupić to lecisz na skargę, że wybór między książką, a płytą nie ma żadnego sensu? Czy wybierasz to co Ci odpowiada mimo diametralnych różnic między tymi produktami? Nie pozbawia to sensu istnienia Empików obok księgarń i sklepów muzycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:13, zpawelz napisał:

Znaleźli się tutaj tacy? Załóżmy, że podobają mi się trzy osoby: jedna umie śpiewać,
druga tańczyć a trzecia jest iluzjonistą. Na kogo mam oddać głos?


Sam wybierasz sobie kryteria oceny. Albo ten, który bardziej się podoba. Albo ten, który bardziej się rozwija z programu na program. Albo ten, który ma największe perspektywy rozwoju. Twoja sprawa. To nie jest ostateczna wyrocznia w sprawie tego kto obiektywnie jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2008 o 14:25, Todryk napisał:


No proszę Cię... Ziółków widzowie słyszeli milion razy w radio, tv, dyskotece. A to co
robi Blady Kris to dla mas nowość. Ja tego typu praktyk do tej pory nie lubiłem, a on
jednak mnie przekonał, że to może być nawet fajne.


Tu sie nie zgodze, polski rynek rockowy cierpi na brak wokalistow. Podaj mi nazwisko kogos podobnego do Ziolka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co się ludziom podoba w tym Ziółko.Co w jego śpiewie jest takiego ładnego?Dla mnie to totalne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:43, Vernio napisał:

Zastanawia mnie co się ludziom podoba w tym Ziółko.Co w jego śpiewie jest takiego ładnego?Dla
mnie to totalne dno.


A mnie zastanawia co ludzie widzą w techno... de gustibus non est disputandum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:31, HunterO7 napisał:

Tu sie nie zgodze, polski rynek rockowy cierpi na brak wokalistow. Podaj mi nazwisko
kogos podobnego do Ziolka ?


Polski rynek cierpi na brak wokalistów dobrych, a nie wokalistów samych w sobie. Dlaczego sądzisz, że jest to artysta rockowy? Oglądałem kiedyś Idola i widziałem osoby wykonujące popularne piosenki rockowe. Albo zniknęli albo wykonują teraz pseudorockowy syf. A co do konkretnych nazwisk to na szczęście ich nie znam. Polskie radia, kanały muzyczne etc. wywołują we mnie mdłości. A skąd wiem, że są? Jak jesteś w galerii handlowej, na jakiejś imprezie, rzucasz okiem co nowego w tv, czy jako podkład w produkcji innego rodzaju to wyją w tle, gdzieś kątem oka, ucha zawsze złapiesz. Jego bezbarwny występ to potwierdza. Wymień mi elementy dla niego charakterystyczne dzięki, którym rozpoznałbym jego wykonanie w tłumie innych, jarmarcznych coverów. Jak na razie odśpiewał trzy chwytliwe utwory, które mogłyby zostać podobnie wykonane przez kogokolwiek w dowolnej Fabryce Gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:56, HunterO7 napisał:

> Zastanawia mnie co się ludziom podoba w tym Ziółko.Co w jego śpiewie jest takiego
ładnego?Dla
> mnie to totalne dno.

A mnie zastanawia co ludzie widzą w techno... de gustibus non est disputandum :)


Nie wiem też nie lubię technoxD Ale jest takiego specjalnego w jego śpiewie żeby miał wygrać ten program?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2008 o 14:58, Todryk napisał:

Polski rynek cierpi na brak wokalistów dobrych, a nie wokalistów samych w sobie. Dlaczego
sądzisz, że jest to artysta rockowy?


Wnioskuję po jego autorskich piosenkach...

Dnia 30.11.2008 o 14:58, Todryk napisał:

Oglądałem kiedyś Idola i widziałem osoby wykonujące
popularne piosenki rockowe. Albo zniknęli albo wykonują teraz pseudorockowy syf.


Dlatego Kuba mówił w półfianle, zeby był ziólkiem na przeczyszczenie dla tych wokalistów.

>Polskie radia, kanały muzyczne etc. wywołują we mnie mdłości. (...)

A szkoda, bo np. Eską Rock nie pogardzę :) A z zespołów np. Coma o której wspominała Lenda w finale :)
http://www.youtube.com/watch?v=-UihIKlGS8w

Dnia 30.11.2008 o 14:58, Todryk napisał:

Jego bezbarwny występ to potwierdza.
Wymień mi elementy dla niego charakterystyczne dzięki, którym rozpoznałbym jego wykonanie
w tłumie innych, jarmarcznych coverów.


Nie do się tego rozbić na elementy, to się nazywa charyzma :)

Jak na razie odśpiewał trzy chwytliwe utwory,

Dnia 30.11.2008 o 14:58, Todryk napisał:

które mogłyby zostać podobnie wykonane przez kogokolwiek w dowolnej Fabryce Gwiazd.

Taa... przez kogo ? Dymałę ? Co po 2 rockowym kawałku powiedział, że nie chce tego spiewac, bo nie chce byc rockmanem... Jedyna osoba, która mogła by to podobnie zaspiewac to Maliszewski :) Był świetny, ale nikt go nie lubiał...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:25, Todryk napisał:

> Ale zauważ, że ja pytałem się czemu zajął ostatnie miejsce, a nie czemu nie zajął
pierwszego.
> Jeżeli inne osoby chciały zobaczyć coś "nowego zawierającego w sobie swój własny,
rozpoznawalny
> i niepowtarzalny element." to czemu Ewa Lewandowska,

Niewidoma.


Mało takich?

Dnia 30.11.2008 o 14:25, Todryk napisał:


> Magda Staszewska,

Widziałeś wcześniej tego typu dziewczynkę? Większość ludzi nie chodzi regularnie do cyrku.


Mało takich?

Dnia 30.11.2008 o 14:25, Todryk napisał:


>Ziemowit Świtalski,

Mały i śmieszny.


Mało takich?

Dnia 30.11.2008 o 14:25, Todryk napisał:


> Blady Kris

No proszę Cię... Ziółków widzowie słyszeli milion razy w radio, tv, dyskotece. A to co
robi Blady Kris to dla mas nowość. Ja tego typu praktyk do tej pory nie lubiłem, a on
jednak mnie przekonał, że to może być nawet fajne.


beatboxerów jest multum wszędzie, więc znowu: Mało takich?

Dnia 30.11.2008 o 14:25, Todryk napisał:


>czy Paulina Lenda

Unikalna barwa głosu jak na 15letnią dziewczynę.


Mało takich? Że podam przykład z programu: Klaudia Kulawik- 11 lat (czy ile...) unikalna barwa głosu.

Dnia 30.11.2008 o 14:25, Todryk napisał:


>byli przed Ziółkiem- czy jak go tam odmienić...? A może
> poprostu były tylko dwie-trzy osoby, które miały taki "nowy" talent a ta reszta
nie ma
> znaczenia.

Nie przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć inną opinię od Twojej.


Dziwny wniosek wyciągasz z tego, że się z Tobą nie zgadzam: nie zgadzam się więc nie przyjmuję do wiadomości, że ktoś ma inną opinię...

Dnia 30.11.2008 o 14:25, Todryk napisał:

> Masz rację, że "Nie ma obiektywnej miary talentu" ale ocena czy komuś bardziej
podobał
> się BMW czy Kościół Mariacki nie ma sensu. Jasne, że to program rozrywkowy i sensu
mieć
> nie musi- ale fajnie kiedy ma...

Dlaczego nie ma sensu? Jak idziesz do sklepu i chcesz sobie coś kupić to lecisz na skargę,
że wybór między książką, a płytą nie ma żadnego sensu? Czy wybierasz to co Ci odpowiada
mimo diametralnych różnic między tymi produktami? Nie pozbawia to sensu istnienia Empików
obok księgarń i sklepów muzycznych.


Ano właśnie- odnosząc się do programu i Twojego przykładu: nie oceniasz w tym momencie czy lepsza jest książka czy płyta bo nie sposób tego ocenić, wybierasz to co Ci pasuje- nie bazujesz więc na pytaniu kto ma talent tylko co Ci się bardziej podoba. Bo nie jesteś w stanie stwierdzić czy talent ma ten ktoś kto tańczy czy śpiewa.
A jakie było podstawowe pytanie programu?
"Kto ma talent?"

Mając wybór między książką a książka decydujesz się na jedną bo według Ciebie jest lepsza.
Mając wybór między książką a płytą nie możesz stwierdzić, która jest lepsza ale możesz za to stwierdzić, że w tym momencie masz raczej ochotę na płytę.

Mając wybór między śpiewakiem a śpiewakiem wybierasz jednego bo jest według Ciebie lepszy (ma talent).
Mając wybór między śpiewakiem a akrobatą nie możesz stwierdzić, który ma talent (ich talenty są nieporównywalne) ale możesz za to stwierdzić, że w tym momencie pasuje Ci akrobata.

Nie odpowiadasz na pytanie kto ma talent.

Wracając do przykładu z Kościołem i BMW:

" BMW podoba mi się bo ma fajne felki, osiągi i srebrny kolor."

"Kościół podoba mi się bo ma ładne witraże, wspaniałe sklepienie krzyżowe i posadzkę z marmuru."

Więc co jest lepsze? Kościół, bo bardziej lubię architekturę sakralną? Ja na miejscu BMW czułbym się pokrzywdzony bo rywalizacja była nierówna;).

Wszystko rozbija się o to co napisałeś: "Nie ma obiektywnej miary talentu"

W takiej sytuacji nie ma również subiektywnej miary talentu.

Cały program rozbijał się więc o to co się publiczności bardziej podoba: śpiewanie, tańczenie czy bliżej "kulturystyka artystyczna". To co Ci się bardziej podoba nie daje nawet subiektywnej odpowiedzi na pytanie kto ma talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:24, HunterO7 napisał:

Tak, grający na liściu Jacenty, Starsza pani robiąca rzeczy z papieru, barmani... Na
kogo masz głosować ? Na tego kto ma wg ciebie większy talent, bardziej go lubisz, bardziej
ci imponuje, chcesz żeby wygrał, jest oryginalny... Mnóstwo jest pobudek do głosowania
na tą, a nie inną osobę :) Wg mnie konkurencja w finale Mam talent jest większa, niż
konkurencja w każdym innym show. Właśnie przez to, że wszyscy finaliści mają talent...
tylko różny :)


Kto ma większy talent? Grający na liściu czy barman? Masz rację, że mogę to oceniać w kategoriach kto mi się bardziej podoba, kogo bardziej lubię- natomiast nijak nie oceniam i nie porównuję jego talentu z innymi. Zajmuję się wszystkim co jest obok, na około ale nie porównywaniem talentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu na forum jest olewka??? Pytam się kolejny raz... Jak nazywa sie piosenka która była występie Pauliny Lendy, a przed przerwą... Błagam o odpowiedź ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:17, zpawelz napisał:

Mało takich?


Sto razy mniej niż Ziółków.

Dnia 30.11.2008 o 15:17, zpawelz napisał:

Dziwny wniosek wyciągasz z tego, że się z Tobą nie zgadzam: nie zgadzam się więc nie
przyjmuję do wiadomości, że ktoś ma inną opinię...


Nie ze mną się nie zgadzasz, bo nie przedstawiam własnego zdania, tylko tłumaczę jak jest.

Dnia 30.11.2008 o 15:17, zpawelz napisał:

Ano właśnie- odnosząc się do programu i Twojego przykładu: nie oceniasz w tym momencie
czy lepsza jest książka czy płyta bo nie sposób tego ocenić, wybierasz to co Ci pasuje-
nie bazujesz więc na pytaniu kto ma talent tylko co Ci się bardziej podoba. Bo nie jesteś
w stanie stwierdzić czy talent ma ten ktoś kto tańczy czy śpiewa.


Długo Ci zajęło dojście do konstatacji, że nie ma obiektywnej opinii... Zawsze wybieramy to co naszym zdaniem i nam bardziej odpowiada. Przykład jest dobry, bo często idąc do sklepu nie myślisz dziś chcę kupić książkę, dziś chcę kupić płytę. Często człowiek kluczy między półkami i dokonuje wyboru przed samym zakupem.

Dnia 30.11.2008 o 15:17, zpawelz napisał:

A jakie było podstawowe pytanie programu?
"Kto ma talent?"


No właśnie. Wybrano osoby z talentami zdaniem jurorów i zdaniem telewidzów, a potem zdecydowano, który najbardziej się podoba. Wciąż nie rozumiem Twojego problemu.

Dnia 30.11.2008 o 15:17, zpawelz napisał:

Mając wybór między książką a książka decydujesz się na jedną bo według Ciebie jest lepsza.
Mając wybór między książką a płytą nie możesz stwierdzić, która jest lepsza ale możesz
za to stwierdzić, że w tym momencie masz raczej ochotę na płytę.


Oczywiście, że mogę. Jeśli mam do wyboru płytę Pink Floyd i romans doskonale wiem co jest dla mnie lepsze w kategorii talentu autora, zaspokojenia mojego zapotrzebowania, walorów artystycznych jednego z tych produktów. Twoja teza zakłada, że nie można stwierdzić iż jakiś dzieło Szopena jest większym dziełem artystycznym od kryminału jakiegoś czwartorzędnego pisarzyny.

Dnia 30.11.2008 o 15:17, zpawelz napisał:

Mając wybór między śpiewakiem a śpiewakiem wybierasz jednego bo jest według Ciebie lepszy
(ma talent).
Mając wybór między śpiewakiem a akrobatą nie możesz stwierdzić, który ma talent (ich
talenty są nieporównywalne) ale możesz za to stwierdzić, że w tym momencie pasuje Ci
akrobata.


Ale mogę stwierdzić, że X jest dobrym akrobatą, Y słabym śpiewakiem. Jeśli usytuuję obu, jednego w skali dotychczas znanych mi śpiewaków, drugiego w dotychczas znanych mi akrobatach i zestawię obie pozycję to mogę podjąć dość racjonalny wybór. Druga sprawa to występy akrobatów i piosenkarzy to nie są dysertacje naukowe. Nie służą mierzeniu linijką ich umiejętności w sensie absolutnym. Oni występują dla poklasku i przyjemności widza. Mają zadowolić ich potrzeby (wizualne, kulturalne, artystyczne, itd.) i na podstawie stopnia zaspokojenia tychże można porównać ich sukces w programie telewizyjnym.

Dnia 30.11.2008 o 15:17, zpawelz napisał:

Nie odpowiadasz na pytanie kto ma talent.


Mogę tylko wyrazić własną opinię. Sonda SMSowa była wypadkową tychże.

Dnia 30.11.2008 o 15:17, zpawelz napisał:

Więc co jest lepsze? Kościół, bo bardziej lubię architekturę sakralną? Ja na miejscu
BMW czułbym się pokrzywdzony bo rywalizacja była nierówna;).


Zły przykład, bo oba pełnią inne funkcje podczas gdy "artyści" występujący w telewizyjnym show te same, dysponując jedynie innymi środkami wyrazu. Musiałbyś zestawić BMW z innymi środkami transportu i odpowiedzieć na pytanie co dla Ciebie jest w nich najważniejsze i na podstawie tego kryterium dokonać wyboru.

Dnia 30.11.2008 o 15:17, zpawelz napisał:

W takiej sytuacji nie ma również subiektywnej miary talentu.


Jest. Z samej definicji ta miara zależy od Ciebie.

Dnia 30.11.2008 o 15:17, zpawelz napisał:

Cały program rozbijał się więc o to co się publiczności bardziej podoba: śpiewanie,
tańczenie czy bliżej "kulturystyka artystyczna". To co Ci się bardziej podoba nie daje
nawet subiektywnej odpowiedzi na pytanie kto ma talent.


Przemyśl to raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program trochę głupi. Fajne są pokazy, fajni są jurorzy, o gustach się nie dyskutuje.
Wątpie żeby tu jednoznacznie mozna było powiedzieć kto jest najlepszy. Ktoś juz napisał ze tu wybieraja albo po wykonaniu, perspektywach, wieku itp. Jurorzy dawali oceny ,np. dla Klaudi Kulawik (ta mała dziewczyna co Niemena śpiewała kiedyś) bardzo duże, nie każdy polak zna się na tego typu muzyce :P to opinia sędziów im pomogła :X. Mnie się podobał Ssnake, ci dwaj goście których nicku nie chcę przekręcić (chyba MerkandBall), Blady Kris. Dlaczego? bo to co pokazali było naprawdę rzadkością. Akrobatyka jest zbyt popularna według mnie żeby powiedzieć że ktoś jest najlepszy (za dużo ludzi na świecie to potrafi) alu u Ssnake''a było fajnie wykonane.
Ta dziewczynka co wyginała ciało (oj tak, aż mnie w krzyzu strzykneło :D) było super ale w każdym programie pokazała to samo ;p no dorzuciła jakąś chustę.
Zwycięzcy programu pokazali coś czego nigdy nie widziałem (serio)
Blady Kris również pokazał klasę (nie wiedziałem że człowiek może to robić :X)
Ssnake. Pokaz super, strój też, pomysłowość, zdziwienie i zadowolenie o nieco innym pokazie na finał :)

na kogo wy liczyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srry tu był dubel posta ;/ coś się spsuło. Program raczej nie będzie miał 8 sezony jak taniec z gwiazdami (nienawidzę tego programu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:52, Mr X napisał:

Program trochę głupi. Fajne są pokazy, fajni są jurorzy, o gustach się nie dyskutuje.
Wątpie żeby tu jednoznacznie mozna było powiedzieć kto jest najlepszy. Ktoś juz napisał
ze tu wybieraja albo po wykonaniu, perspektywach, wieku itp. Jurorzy dawali oceny ,np.
dla Klaudi Kulawik (ta mała dziewczyna co Niemena śpiewała kiedyś) bardzo duże, nie każdy
polak zna się na tego typu muzyce :P to opinia sędziów im pomogła :X. Mnie się podobał
Ssnake, ci dwaj goście których nicku nie chcę przekręcić (chyba MerkandBall),
Blady Kris. Dlaczego? bo to co pokazali było naprawdę rzadkością. Akrobatyka
jest zbyt popularna według mnie żeby powiedzieć że ktoś jest najlepszy (za dużo ludzi
na świecie to potrafi) alu u Ssnake''a było fajnie wykonane.
Ta dziewczynka co wyginała ciało (oj tak, aż mnie w krzyzu strzykneło :D) było super
ale w każdym programie pokazała to samo ;p no dorzuciła jakąś chustę.
Zwycięzcy programu pokazali coś czego nigdy nie widziałem (serio)
Blady Kris również pokazał klasę (nie wiedziałem że człowiek może to robić :X)
Ssnake. Pokaz super, strój też, pomysłowość, zdziwienie i zadowolenie o nieco
innym pokazie na finał :)

na kogo wy liczyliście?

Ja liczyłem że ktoś poda mi nazwe tej piosenki co była po występie P. Lendy ;-/ Ale widać no forum samoluby ;/ Nawet powiedzieć gdzie moge znaleść/poszukać nie chcą powiedzieć..

Ja chciałem na 1 miejscu Krisa a na drugim Audio feels ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:07, HunterO7 napisał:

Wnioskuję po jego autorskich piosenkach...


Czemu nie zaprezentował piosenki autorskiej? To też znamienne.

Dnia 30.11.2008 o 15:07, HunterO7 napisał:

Nie do się tego rozbić na elementy, to się nazywa charyzma :)


Nie tylko. Może być też unikalna barwa, styl, charakterystyczne środki wyrazu; inteligencja, przenikliwość bijąca z tekstów, określone poglądy etc.

Dnia 30.11.2008 o 15:07, HunterO7 napisał:

Taa... przez kogo ? Dymałę ? Co po 2 rockowym kawałku powiedział, że nie chce tego spiewac,
bo nie chce byc rockmanem... Jedyna osoba, która mogła by to podobnie zaspiewac to Maliszewski
:) Był świetny, ale nikt go nie lubiał...;/


Nie wiem co to za ludzie. Rzuciłem przykład tego programu, bo widziałem jego fragment w którym kilka osób sprawnie wykonywało znane hity, a już po kilku chwilach wymazywał mi się ich obraz z pamięci i nie miałem ochoty drugi raz ich oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:54, peryfraz napisał:

Ja liczyłem że ktoś poda mi nazwe tej piosenki co była po występie P. Lendy ;-/ Ale widać
no forum samoluby ;/ Nawet powiedzieć gdzie moge znaleść/poszukać nie chcą powiedzieć..


Jeśli była po występie, jako przerywnik, to trudno coś takiego zapamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2008 o 15:57, Todryk napisał:

Nie tylko. Może być też unikalna barwa, styl, charakterystyczne środki wyrazu; inteligencja,
przenikliwość bijąca z tekstów, określone poglądy etc.

Tak, niektórzy mają wszystkie te cechy, a mimo to nie osiągają sukcesu. Inni ich nie mają a zostają gwiazdami...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2008 o 15:57, Todryk napisał:

Nie wiem co to za ludzie. Rzuciłem przykład tego programu, bo widziałem jego fragment
w którym kilka osób sprawnie wykonywało znane hity, a już po kilku chwilach wymazywał
mi się ich obraz z pamięci i nie miałem ochoty drugi raz ich oglądać.

Coś w tym jest :), ja już nie bardzo pamiętam niektórych. Pamięta ze śpiewaków/czek Kulawik, Lenda. Tak to więcej nie.
Wpadł mi taki tekst w ucho kiedy nominowali sobie kto ma przejść z 40 osób chyba.
Mieli wybór pomiędzy dwoma małymi tancerzami i tu cytuję ,,szybki wybór, dziecko zapatrzone w siebie czy dziecko pragnące tańczyć" Przykre ale prawdziwe :P. Dzieciak przedstawił się od strony tego jaki on jest super (coś o nagrodach mówił) i wyszło mu to na minus, a ogółem był chyba nawet lepszy. Skromność to podstawa :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2008 o 15:54, peryfraz napisał:

Ja liczyłem że ktoś poda mi nazwe tej piosenki co była po występie P. Lendy ;-/ Ale widać
no forum samoluby ;/ Nawet powiedzieć gdzie moge znaleść/poszukać nie chcą powiedzieć..

Ja chciałem na 1 miejscu Krisa a na drugim Audio feels ;)


Jej utwór to ,,Billy Jean" Majkela Dżeksona (srry for polish :D). Masz co chciałeś :) tylko to od wujka google sie dowiedziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować