Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 16:47, Budep napisał:

Hehe, zgadzam sie z Toba w 100%, mysle identycznie. Oni ciagle to samo robia i beda robic,
i co tu wymyslic? Jak widac malo osob to dostrzega, moi rodzice np. byli nimi zachwyceni..


Problem w tym, że oni od pierwszego występu podnieśli poprzeczkę tak wysoko, że nikt nie mógł się do niej nawet zbliżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wygrać powinni odpowiedni Audiofeels na 1 miejscua później Blady Kris albo Ziółko (fajne nazwisko; ciekawe czy coś brał przed występem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni sami potem się nie mogli do niej zbliżyć.
Kulawik to totalne nieporozumienie...
Już zimowit był lepszy...

Audio Feels byli dobrzy lecz brakowało mi w nich czegos... Jednak jak 1 osoba beatboxuje to jet efekt.
Ziółko to był ktoś z wspaniałym głosem i nie rozumiem czemu nawet 2 miejsca nie zajął.
IMO fianał był bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ludzie mówią że Blady jest taki dobry rzeczywiście jest dobry a nawet bardzo ale są o wiele lepsi beatboxerzy od niego np tak Roxorloops albo ZeDe macie tu porównanie http://www.youtube.com/watch?v=uvSa8YXexv8&feature=related a jeśli chodzi o Mam talent o zdecydowanie wole Polską wersje od Brytyjskiej, może ze wyglądu na jurorów mówię to o Wojewódzkim, Chylińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:52, 6Kris napisał:

Nie rozumiem czemu ludzie mówią że Blady jest taki dobry ...

Pewnie tak mówią bo nie było nikogo lepszego :D Nie no tak na serio każdy woli oglądać a w tym wypadku słuchać czego co jest talentem czyli np. Beatbox .A nie jacyś akrobaci od siedmiu boleści którzy się tylko wyginają.Dlatego pewnie tak mówią .Lecz sądzę że następna seria taki i jak innych programów rozrywkowych będzie gorsza .Na przykład taki program "You Can Dance" co seria to coraz gorsza .

Dnia 10.02.2009 o 15:52, 6Kris napisał:

No nieźle :P

Dnia 10.02.2009 o 15:52, 6Kris napisał:

zdecydowanie wole Polską wersje od Brytyjskiej, może ze wyglądu na jurorów mówię to o Wojewódzkim, >Chylińskiej.

Też wole polską wersję choćby z tego powodu co go tu podałeś ,ale też z jednego innego ważnego powodu .Tego że jest to po Polsku :D.No i z tego powodu że Polacy mają talent i to ogromny ,ale nie chcą go ujawniać i na pewno byśmy wygrali jakby była taka brytyjsko-polska edycja :D
Tyle ode mnie .
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 21:08, crash807 napisał:

Wie ktoś ile kosztuje wstęp na widownię - castingu polskiej edycji "Mam Talent"

zgaduje: ok. 80-100zł
Pamiętam że kolega na wejście do YCD płacił 87,99zł czy jakoś tak... Więc tutaj chyba podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 21:44, peryfraz napisał:

> Wie ktoś ile kosztuje wstęp na widownię - castingu polskiej edycji "Mam Talent"

zgaduje: ok. 80-100zł
Pamiętam że kolega na wejście do YCD płacił 87,99zł czy jakoś tak... Więc tutaj chyba
podobnie...

O kurde. Prawie 90zł za cały dzień siedzienia! To już wolę sobie pójść do milionerów lub do "jaka to melodia" Tam to ponoć płacą. Oto mój talent i z takim bym się zgosił jak by był casting w moim mieście. http://www.wrzuta.pl/film/1wvtg7HLYl/moja_sztuczka Trochę ciemny obraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 10:43, xD ominik napisał:

O kurde. Prawie 90zł za cały dzień siedzienia! To już wolę sobie pójść do milionerów
lub do "jaka to melodia" Tam to ponoć płacą. Oto mój talent i z takim bym się zgosił
jak by był casting w moim mieście. http://www.wrzuta.pl/film/1wvtg7HLYl/moja_sztuczka
Trochę ciemny obraz :/

No ale chyba jak Ty chcesz wystąpić to wchodzisz za darmo ;)


edit: Trichę w tym "talęcie" odrzucają te odruchy wymiotne :D, ale tak to fajnie to wygląda. Tylko ciekawy jestem co byś pokazywał dalej, gdybyś przeszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 14:35, peryfraz napisał:


> O kurde. Prawie 90zł za cały dzień siedzienia! To już wolę sobie pójść do milionerów

> lub do "jaka to melodia" Tam to ponoć płacą. Oto mój talent i z takim bym się zgosił

> jak by był casting w moim mieście. http://www.wrzuta.pl/film/1wvtg7HLYl/moja_sztuczka

> Trochę ciemny obraz :/
No ale chyba jak Ty chcesz wystąpić to wchodzisz za darmo ;)


edit: Trichę w tym "talęcie" odrzucają te odruchy wymiotne :D, ale tak to fajnie to wygląda.
Tylko ciekawy jestem co byś pokazywał dalej, gdybyś przeszedł ;)

Wiem że bym nie przeszedł. Myślę że gdybym przeszedł to bym to robił z pijawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 16:07, xD ominik napisał:

Wiem że bym nie przeszedł. Myślę że gdybym przeszedł to bym to robił z pijawkami.

To byłoby ciekawe :D...
Ale zapewne gdybyś wystąpił, na 99% byłbyś w tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa seria się zaczyna :] Zapewne znowu 3/4 ludzi będzie śpiewało...wyjdzie taki pokemon na scenę zaśpiewa dziwny ten świat i finał murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:40, Patryk Mogilno napisał:

Nowa seria się zaczyna :] Zapewne znowu 3/4 ludzi będzie śpiewało...wyjdzie taki pokemon
na scenę zaśpiewa dziwny ten świat i finał murowany.

Na pewno tak będzie.:P Od śpiewania jest fabryka gwiazd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:42, DanekZiom napisał:

> Nowa seria się zaczyna :] Zapewne znowu 3/4 ludzi będzie śpiewało...wyjdzie taki
pokemon
> na scenę zaśpiewa dziwny ten świat i finał murowany.
Na pewno tak będzie.:P Od śpiewania jest fabryka gwiazd. itp.

Albo niech taki pokemon idzie do programu "Od Przedszkola Do Opola"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:46, Patryk Mogilno napisał:

> > Nowa seria się zaczyna :] Zapewne znowu 3/4 ludzi będzie śpiewało...wyjdzie
taki
> pokemon
> > na scenę zaśpiewa dziwny ten świat i finał murowany.
> Na pewno tak będzie.:P Od śpiewania jest fabryka gwiazd. itp.
Albo niech taki pokemon idzie do programu "Od Przedszkola Do Opola"...

O. Dobry pomysł.:D Dla mnie powinni zrobić, żeby można było startować od 16 lat. Co taki/a 12 latek/ka zrobi z tymi pieniędzmi? Oczywiście odda dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować