Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 18:01, Assax napisał:

Ale jak pójdziesz to i tak nie ma pewności że cie w TV puszczą więc nie ma co pozdrawiać
:D.

W Polsce było mało oryginałów. A taki facet na motorze co wydawał odgłosy ptaka jest według mnie nudny, qale że w Polsce jest mało oryginałów to jakoś go dali. Ja bębę mega oryginałem. Oglądaj pierwszy odcinek, w nim będzie casting z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 18:17, xD ominik napisał:

> Ale jak pójdziesz to i tak nie ma pewności że cie w TV puszczą więc nie ma co pozdrawiać

> :D.
W Polsce było mało oryginałów. A taki facet na motorze co wydawał odgłosy ptaka jest
według mnie nudny, qale że w Polsce jest mało oryginałów to jakoś go dali. Ja bębę mega
oryginałem. Oglądaj pierwszy odcinek, w nim będzie casting z Poznania.


A kiedy będzie to w TV ? Masz jakieś info ? NO to trzymamy kciuki.
Tylko tych odgłosów reakcji zwrotnych z siebie nie wydawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:47, xD ominik napisał:

Pozdrowię całe gram.pl!

Może lepiej tego nie rób, po co masz robić antyreklamę dla takiego fajnego serwisu ;PP

A serio to życzę powodzenia, a nuż się dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 18:38, confident napisał:

> Pozdrowię całe gram.pl!
Może lepiej tego nie rób, po co masz robić antyreklamę dla takiego fajnego serwisu ;PP

A serio to życzę powodzenia, a nuż się dostaniesz...

No ja akurat nie chciał bym się dostać. Wiem że z takim czymś nie wygram 100 tysięcy a będę musiał jeździć do warszawy, a ja mieszkam w Poznaniu. No dobra. Będę robił to co myślicie ale sznurek będzie kilku metrowy. Ale jeszcze podczas tego będę robił soś jeszcze, co jest naprawdę niesamowite. To coś dodatkowe nie jest obrzydliwe. Bardziej to się zalicza do sztuczek cyrkowych. Wezmę ze sobą jeszcze krzesło. Ale będzie jaaaazdaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 13:48, CoD1234 napisał:

A nie brałeś pod uwagi to, że mogą ci przerwać występ?

W mam talent jeszcze nie przerwali występu. Chyba że go nie wyemitowali w odcinku. Myślę że jak zaóważą szołmena to mi nie przerwą bo będzie fajny materiał. Nawet jak mnie nie pokażą to zrobię film z moim talentem wsadzę go na youtuba i go pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!Relacja z castingu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dochodzę do hotelu Trawinskiego i widzę niezbyt du?ą ilość osób, spodziewałem sie większej grupy osób. Start by3 o 10.00. Przyszed3em o około 10.10 tylko ?e przez pierwsze pó3 godziny kazali nam krzyczeć "mam talent" ale wiocha. Raz czy 2 razy se krzykną3em. Zrobi3em sobie pierwszą próbę na podwórku i uda3o się. Po tej pó3 godzinie wpuścili nas. Wype3ni3em taką kartkę i dosta3em numerek :) Ja wszed3em do poczekalni bo się troche wepcha3em. Reszta czeka3a na korytarzu. W poczekalni by3a wielka przestrzeń i krzes3a. awiczyły przeważnie grupy taneczne ale jest to dla wszystkich, kamerowano ich. Na nich wszyscy patrzeli w poczekalni, sam obejrza3em sobie kilka ciekawych występów. Awiczy3em obok tańczących dziewcząt. Na początku tylko sie pochu1da3em, pó1niej wzią3em kabelek. W dwie sekundy zlecia3o sie dwóch fotografów, a w czwartą kamerzysta co sekundę robiono mi zdjęcia! I do tego te flesze! Krótkich wywiadów to mia3em chyba 4 albo i więcej. Pytali sie g3ównie co przedstawię po co w ogóle jestem na castingu. Powiedziałem przy pierwszym wywiadzie to co chce zrobiła, mimo to reporter TVNu (bo byli te? inni) powiedzia3 "ale z tym kabelkiem to żartujesz?". To prze3o?y3em sobie go przed kamerą tak tylko na stojąco. Trochę ich zaskoczy3em. gdzieś o 11 30 wszed3em ju? aby mnie zobaczyli. 2 razy się wywróci3em, powiedzieli ?e do 3 razy sztuka na szczęście się uda3o, chyba na nich wrażenia nie zrobi3em, ale nie wiem bo sie na nich nie patrza3em. To przez to ?e mia3em krzywe krzes3o, innego ze szko3y mi nie pozwolono wziąść. Jak wyszed3em następny wywiad, tym razem z jakiejś gazety. W poczekalni by3o pe3no takich 13 letnich śpiewających dziewczyn, jedna to okropnie śpiewała, no nie dało się wytrzymać. Albo ojciec ze swoją 7 letnią córką która miała perukę. W3osy we wszystkie kolory teńczy, okulary i w ogóle odjazd! Wiekszość ludzi by3a m3odsza ode mnie.

!!!!!!!!!!Relacja z castingu!!!!!!!!!!!!!!!!!

20090404142155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:25, xD_ominik napisał:

!!!!!!!!!!Relacja z castingu!!!!!!!!!!!!!!!!!

A pozdrowiłeś nas, gramowiczów? :>
Nie no, niezależnie od wyniku jedno jest pewne - będziesz miał co wnukom opowiadać :D Skład Jury taki sam jak w zeszłej edycji?
Tak w ogóle to kiedy startuje druga edycja w TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:34, AssaxoN napisał:

A masz ten filmik ze swoim występie ? Może w TVN będą o tobie mówić ;P .

Przecież taśmy mi nie dają, w TV może będę za ponad miesiąc, nie wiem kiedy będzie w TVN.

Casting nie wyglądał tak jak sobie wyobrażamy. Były 3 sale: A, B i C. Ja wystąpiłem w C. Ale nie było tam wojewudzkiego, Chylińskiej i Foremniakowej. Było kilku operatorów i dwóch ludzi. Spytali się jak mogę rozwijać swój talent. Jurorom puszczą moje nagranie później. Oddzwonią do mnie czy się dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 18:44, xD_ominik napisał:

> A masz ten filmik ze swoim występie ? Może w TVN będą o tobie mówić ;P .
Przecież taśmy mi nie dają, w TV może będę za ponad miesiąc, nie wiem kiedy będzie w
TVN.

Casting nie wyglądał tak jak sobie wyobrażamy. Były 3 sale: A, B i C. Ja wystąpiłem w
C. Ale nie było tam wojewudzkiego, Chylińskiej i Foremniakowej. Było kilku operatorów
i dwóch ludzi. Spytali się jak mogę rozwijać swój talent. Jurorom puszczą moje nagranie
później. Oddzwonią do mnie czy się dostałem.

a moze bys nagral swoj talent i na youtuba wrzucil? chetnie bym to zobaczyl i wierze ze inni sie ze mna zgodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować