Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

,,Po sukcesie jaki odniosła polska edycja show "You Can Dance", stacja TVN postanowiła wykupić licencję na kolejny program rozrywkowy w którym młodzi ludzie będą prezentowali swoje umiejętności. W programie, który na antenie TVN zadebiutuje prawdopodobnie jesienią, wezmą udział utalentowani ludzie, którzy tańczą, śpiewają i wykonują różne akrobacje. Do programu mogą się zgłosić nawet cyrkowcy! Jak wynika z informacji portalu wirtualnemedia.pl stacja TVN uruchomi w kwietniu stronę internetową na której wszyscy kandydaci będą mogli zgłosić się do udziału w show. W maju rozpoczną się castingi w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i Chorzowie. Uczestników, którzy wezmą udział w programach na żywo, wyłoni specjalne jury. Zwycięzca show otrzyma 100 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy.''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostanie kontrakt płytowy, czyli jest to ukierunkowane na pisonke. Bezsens. Bo jak ktoś będzie utalentowanym cyrkowcem to co pocznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja idę na casting! :)
Chorzów, bo jest mi najbliżej (przy moim mieście) . Mam nadzieję, że jakoś to będzie, ale nie liczę na wejście, bo jak widziałem reklamę to... no mam nadzieję, że mój numer jakoś "rzury" przekona, hehe. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za dużo takich programów. Ludzie nie mają czasu oglądać. Taniec z gwiazdami, YCD, Milionerzy, Szymon Majewski Show... Inne wspaniałe seriale i filmy no i jeszcze inne kanały. Trochę tego za dużo :P Jak ja chciałbym oglądać wygłupy itp. to bym poszedł do szkoły. xD Tu tylko taka odmiana ,że akrobaci i inne clowny... Nie daję temu dużych szans. Ale to tylko moje odczucia. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 21:59, albinskia napisał:

Już za dużo takich programów. Ludzie nie mają czasu oglądać. Taniec z gwiazdami, YCD,
Milionerzy, Szymon Majewski Show... Inne wspaniałe seriale i filmy no i jeszcze inne
kanały. Trochę tego za dużo :P Jak ja chciałbym oglądać wygłupy itp. to bym poszedł do
szkoły. xD Tu tylko taka odmiana ,że akrobaci i inne clowny... Nie daję temu dużych szans.
Ale to tylko moje odczucia. ;)

Prawda... trochę zaczyna to przytłaczać, ale cóż... jak się dostanę do Got Talent to będę się cieszył :D Ale nie o tym. Za dużo już tego, tym bardziej, że dochodzi jeszcze duża ilość kanałów i innych rozrywek telewizyjnych, ale cóż, to się nazywa postęp i każdy ogląda to, co lubi.

Dnia 11.05.2008 o 21:59, albinskia napisał:

Pozdrawiam.

Pozrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 23:32, lama123 napisał:

A czym chcesz ich zaszokować zdradź nam :P

Niee, bo ktoś może podpatrzyć. ;)
Jak to będzie w telewizji i mnie zamieszczą to zobaczycie. Ale ostatnio się waham, czy to co zrobię nie będzie śmiesznie wyglądało, żeby z siebie idioty nie zrobić, ale cóż... poćwiczę i chyba będzie to jakoś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 23:34, Kalejdoskop86 napisał:

Niee, bo ktoś może podpatrzyć. ;)

Mów! :P
I tak mi sie nie będzie chciało ruszać tyłka jak 99% ludzi z tego forum pewno ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 23:36, lama123 napisał:

Mów! :P
I tak mi sie nie będzie chciało ruszać tyłka jak 99% ludzi z tego forum pewno ^^

NIGDY! xD
Nie powiem, jak co to zobaczycie. :P
Bardzo chciałbym się dostać, ale coś mi mówi, że nie powinienem jechać... no ja jak przed lustrem ćwiczę "numer" to mi się śmiać chce, ale może tylko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby podróba "Americans/Britains Got talent"? Kolejna próba odtworzenia popularności słynnego za granicą programu rozrywkowego. To żenujące, że telewizja nie potrafi się wybić poza ustalone i wymyślone już schematy. Dajcie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 16:33, Assax napisał:

Warszawie i Chorzowie. Uczestników, którzy wezmą udział w programach na żywo, wyłoni
specjalne jury. Zwycięzca show otrzyma 100 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy.''''

"Następny bezsensowny program rozrywkowy"? Które wcześniejsze były dla ciebie bezsensowne? Ja nawet hciałem się zgłosić bo umiem się huśtać na krześle przez kilka minut, ale to jest kilku etapowe jak idol czy you can dance. Wybiorą 16 najciekawszych osób i co tydzień będzie odpadać jedna osoba, w każdym następnym występie mają ulepszać swój numer, ja bym tego już nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 23:43, Flesh00er napisał:

Czyżby podróba "Americans/Britains Got talent"?


Nie podróbka, a wykupiona licencja...

Dnia 11.05.2008 o 23:43, Flesh00er napisał:

To żenujące, że telewizja nie potrafi się
wybić poza ustalone i wymyślone już schematy. Dajcie spokój...


Stworzenie zupełnie nowego show to za duże ryzyko. Cóż, taka prawda...
I w sumie masz rację - żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 21:57, Kalejdoskop86 napisał:

Ja idę na casting! :)

życzę szczęścia bo jest wielu chętnych ,ale jak pokazywali to nie będzie za fascynujące Show ludzie idą się po wydurniać byle być w telewizji.Może będziesz miał duże szanse bo dużo ludzi idzie tam nic nie umiejąc niektórzy ludzie to parapety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam huśtanie na krześle. Umiesz napisać "chciałem" przez "h", to jest dopiero talent.

Co do programu... Cóż, kolejny zagraniczny format na naszych ekranach, kolejny z gatunku "from zero to hero". Wniosek jest taki, że ludzie lubią oglądać to, co już znają. A dla mnie to kolejny z wielu powodów, żeby trzymać się z dala od telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten program jest akurat świetny w porównaniu z tymi, które możemy obecnie oglądać na ekranach naszych telewizorów. Po pierwsze nie ma tu żadnych gwiazd i gwiazdeczek serialowych, które robią, co robią tylko dla pieniędzy, bo nijak się na tym znają. Występują zwykli ludzie z niezwykłymi umiejętnościami. Coś już chyba podobnego było na dwójce, ten cały Stefan Muller prowadził ten program, ale na długo raczej na antenie nie zagościł, więc nie wiem, jak będzie w tym przypadku.

Tak dla rozeznania, polecam obejrzeć jeden z najlepszych odcinków w Ameryce: http://pl.youtube.com/watch?v=RB-wUgnyGv0. Oczywiście w Polsce będzie to wszystko robione na mniejszą skalę, ale ludzie to już nie kwestia pieniędzy ;-).

Zresztą, nie mam TVNu, co ja tu robię ;d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2008 o 15:20, gothicsheep napisał:

Tak dla rozeznania, polecam obejrzeć jeden z najlepszych odcinków w Ameryce: http://pl.youtube.com/watch?v=RB-wUgnyGv0.
Oczywiście w Polsce będzie to wszystko robione na mniejszą skalę, ale ludzie to już nie
kwestia pieniędzy ;-).

Zresztą, nie mam TVNu, co ja tu robię ;d...

Świetny numer, ta kobieta gdy zmienia sukienkę żadna poprzednia nie leży na ziemi! Ciekawe jak ona to robi? Poszukam w necie, może się dowiem jak to się robi. Tu mam też fajny numer : http://pl.youtube.com/watch?v=BlHLfznIlS4 . Ta głowa mu specjalnie spadła i specjalnie wkładaj ją zpowrotem tak aby nikt nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to i tak będzie to kolejny program, którego znowu wyjdzie 890257 edycji, bo jest to po prostu ostatnimi czasu bardzo popularne, a jego poziomu bym nie oceniał po reklamach zagranicznych edycji. Ja w każdym razie nie zamierzam tego oglądać, choćby dlatego, że już przejadłem się tego typami programami. Ciekawe kiedy ogół widzów też tak stwierdzi, bo jednak póki co takie bezsensowne show ma cholernie dużą popularność mimo, iż kolejne edycje takeigo "Tańca z gwiazdami" niczym się od siebie nie różnią. To już nawet kolejne Simsy wprowadzają więcej nowości w kolejnych odsłonach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować