Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Beat boxerzy też są, orkiestra dęta jest tylko w tym programie, to coś wyjątkowego i śmiesznego co wielu zaciekawi. Poza tym widziałeś reakcje widowni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 11:41, Heterko napisał:

> Dla mnie w wczoraj nie było takiego talentu jak tydzień temu. The Morders byli dla
mnie
> na 4+.
De mordes byli słabi, tylko 2 dzwięki. Oni to zero przy audiofeels, obejrzałem wiele
ich utworów w nicie, ale ten , który wykonali w mam talent jest najlepszy. Mógłby
ktoś zmienić nazwę tematu z "Got talent" na "Mam talent". My tu nie rozmawiamy przecież
o anagielskiej edycji tylko o polskim "Mam talent"?

Już wcześniej to mówiłem nie rozumiem by robić na siłę "amerykańszczyznę" niestety właśnie przez takich polski język ginie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie zamiast pisać bezsensowne posty o zmianę nazwy tematu w tym wątku, lepiej napisać w tej sprawie do moderatorów. Tyle samo pracy, a efekt na pewno lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przyznam szczerzę, że po pierwszym całkiem dobrym odcinku miałem nadzieję co do tego programu, jednak niestety drugi odcinek już pod względem talentów mnie znacznie rozczarował. Jak do tej pory najbardziej podobał mi się występ pary akrobatycznej, pana z kulką i człowieka węża z hula-hopem. W drugim odcinku niestety żaden występ na kolana mnie nie rzucił. Mam też nadzieję, że tendencję z dwóch pierwszych odcinków nie utrzymają się i finału nie zdominują śpiewacy wszelkiej maści, bo osobiście od słuchania śpiewaczki jakiej wiele (lecz niewidomej) oraz nieczysto śpiewającego dziecka wolę sobie obejrzeć od chociażby konkurencyjną Fabrykę Gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 21:46, Kukowsky napisał:

Cóż, przyznam szczerzę, że po pierwszym całkiem dobrym odcinku miałem nadzieję co do
tego programu, jednak niestety drugi odcinek już pod względem talentów mnie znacznie
rozczarował. Jak do tej pory najbardziej podobał mi się występ pary akrobatycznej, pana
z kulką i człowieka węża z hula-hopem. W drugim odcinku niestety żaden występ na kolana
mnie nie rzucił. Mam też nadzieję, że tendencję z dwóch pierwszych odcinków nie utrzymają
się i finału nie zdominują śpiewacy wszelkiej maści, bo osobiście od słuchania śpiewaczki
jakiej wiele (lecz niewidomej) oraz nieczysto śpiewającego dziecka wolę sobie obejrzeć
od chociażby konkurencyjną Fabrykę Gwiazd.

To już nie wiena tvn-u, że akurat nie było utalentowanych ludzi. Mi sie ten program nadal podoba. Żeczywiście dają samych śpiewaków:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia bardzo lubi się powtarzać , wystarczy obejrzeć reklamę nowego odcinka Mam Talent i od razu widać , że dziewczyna w zielonym stroju będzie koleją , że tak powiem ''''śpiewaczką'''' , a faceci w kapturach to pewnie będzie coś podobnego do Audiofeels i/lub The Morders. Nie zdziwię się jeżeli we wszystkich odcinkach , będzie można zauważyć taką tendencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten facet co grał na pianinie i śpiewał... Brakuje mi słów, jak na razie występ, który podobał mi się najbardziej ze wszystkich odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy odcinak był całkiem dobry. Trafiło się kilka talentów które mi się bardzo podobały , chociażby panowie tańczący brekdensa to było naprawdę coś porządnego , natomiast panowie w kapturach i ten brzuchomówca też byli dobrzy. A ten gościu co sobie gwoździa w nos wbił (lol?) to normalnie aż brak słów. :D Ale w tym odcinku były też dwa takie dziwne pseudo talenty , które bardzo przypominają mi co poniektóre osoby na tym forum... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na mnie duże wrażenie zrobiła Ania Komorowska (ta babka na szarfie). Fajna dziewczyna i naprawdę świetny występ, coś innego, a nie jak te czubki od gwoździ, albo dziadki tańczące... nawet nie wiem co to było.
No i brzuchomówca też wymiótł :)

aha, Foremniak do domu ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 23:01, Sebat1 napisał:

Najnowszy odcinak był całkiem dobry. Trafiło się kilka talentów które mi się bardzo podobały
, chociażby panowie tańczący brekdensa to było naprawdę coś porządnego , natomiast panowie
w kapturach i ten brzuchomówca też byli dobrzy. A ten gościu co sobie gwoździa w nos
wbił (lol?) to normalnie aż brak słów. :D Ale w tym odcinku były też dwa takie dziwne
pseudo talenty , które bardzo przypominają mi co poniektóre osoby na tym forum... xD



Jezu najgorsza byłą ta dzięwczynka co tańczyła "taniec węża" aż patrzeć nie mogłęm to było okrutne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie rozwiązano kwestię dynamiki programu: ujęcia zmieniają się błyskawicznie, a skróty co niektórych występów są tak telegraficzne, że czasami człowiek nie wie, co dana osoba prezentowała... Elvis musiał dostać oczywiście swoje - dosłownie - pięć minut. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 23:19, Budo napisał:

A na mnie duże wrażenie zrobiła Ania Komorowska (ta babka na szarfie). Fajna dziewczyna
i naprawdę świetny występ, coś innego, a nie jak te czubki od gwoździ, albo dziadki tańczące...
nawet nie wiem co to było.
No i brzuchomówca też wymiótł :)

Dla mnie też ten taniec na szarfie był fajny. Dziadki te zrobiły ŻAL.PL:D Brzuchomówca też był zawalisty. Elvis był do dupy a przeszedł.

Dnia 27.09.2008 o 23:19, Budo napisał:

aha, Foremniak do domu ;[

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej się bałem podczas występu tej gnącej się dziewczynki. Talent ma, ale ja nie mogłem patrzeć na ten występ, bo bardziej się bałem, że ona się zaraz złamie, niż mi się to podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się brzuchomówca (choć do perfekcji mu daleko, widać było że dość często porusza ustami) i ten facet który wydostał się z kaftanu bezpieczeństwa. Wojewódzki go związał i jak już wszyscy myśleli że facetowi nie uda się wydostać, jednym ruchem zdjął kaftan. Mina Wojewódzkiego-bezcenna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tylko pytanie co ten kaftaniarz pokaże dalej... brzuchomówca może zrobić kolejny skecz, a ten co. Potem będą dwa kaftany, trzy kaftany, itd? xD
No chyba, że umie coś poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was, ale mnie strasznie denerwuje Foremniak - robi z siebie ekspertkę i jest najzwyczajniej w świecie niemiła;p
Nie widziałam całego odcinka, ale śmieszna była reakcja Chylińskiej na faceta wbijającego sobie gwoździa do nosa - jak ona się denerwowała:D
Dobrze wyglądali też panowie w kapturach - dobre stroje i piosenka - świetny efekt końcowy. Także dziewczyna na szarfie nieźle się popisała. Ale i tak nadal moją faworytką jest dziewczyna z poprzedniego odcinka co piosenkę Niemena śpiewała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować