Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 10:28, radosiewka napisał:

Nie wiem jak was, ale mnie strasznie denerwuje Foremniak - robi z siebie ekspertkę i
jest najzwyczajniej w świecie niemiła;p

Heh, w sumie to ją rozumiem. Ma okazję być Jury w tym programie, bierze za to pieniądze, wiec nie moze po prostu powiedziec "bylo fajnie". Czasem na prawde milo posluchac, co kto o tym mysli.
Co jak co, ale mnie sie podobal chlopak, ktory chcial pokonac swą nieśmialosc :P
Widzieliscie jak wszyscy chichotali na sali?, albo Chylinska jak się bujala na krzesle bo juz tego nie mogla sluchac? To bylo mocne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:38, Patryk Mogilno napisał:

Mi się podobał facet z Mogilna!
Mogilno Mogilno Mogilno Mogilno Mogilno!
Mamy te 100tys EURO w kieszeni jak nic!

Z ciekawości - co on robił? Patrzyłem ale niezbyt go zapamiętałem.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:40, bartek_kawa napisał:

> Mi się podobał facet z Mogilna!
> Mogilno Mogilno Mogilno Mogilno Mogilno!
> Mamy te 100tys EURO w kieszeni jak nic!
Z ciekawości - co on robił? Patrzyłem ale niezbyt go zapamiętałem.

Pozdrawiam

Eee miał takie pacynki DUŻE (a raczej manekiny) i robił wygibasy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza była ta ruda dziewczyna jak śpiewała, po prostu aż szczęka mi opadła. Wszystkie polskie "gwiazdy" muzyczne powinny się schować, to dopiero nazywa się śpiewanie. Przecież powiedzmy taka Mandaryna i ta dziewczyna to jakby made in china a made in germany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2008 o 23:19, Jacobek92 napisał:

Jezu najgorsza byłą ta dzięwczynka co tańczyła "taniec węża" aż patrzeć nie mogłęm to
było okrutne ;(


Nie no , bez przesady były przecież o wiele gorsze występy , chociażby ten ziomek/gej (niepotrzebne skreślić) co rozbierał się na scenie , nie wspominając już o tym czymś co wywlokło się na scenę i trzymało jakąś maskotkę... ;] na to dopiero nie dało się patrzeć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 19:07, Sebat1 napisał:


> Jezu najgorsza byłą ta dzięwczynka co tańczyła "taniec węża" aż patrzeć nie mogłęm
to
> było okrutne ;(

Nie no , bez przesady były przecież o wiele gorsze występy , chociażby ten ziomek/gej
(niepotrzebne skreślić) co rozbierał się na scenie , nie wspominając już o tym czymś
co wywlokło się na scenę i trzymało jakąś maskotkę... ;] na to dopiero nie dało się
patrzeć... :/

Z tym się zgadzam
Najlepszy był komentarz Kuby Wojewódzkiego:
Nie dość że małe ,rude i zielone to pewnie złośliwe (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO ten najnowszy odcinek jest jak na razie najciekawszy. Opactwo, gość od manekinów (xD), rudowłosa dziewczyna, breakdancerzy i góral wymiotli.

EDIT :
No i oczywiście ten facet z futrzastą naroślą (kukłą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, bo mam czym! :D Ta ruda dziewczyna, Kladudia Walencik, znam ją osobiście, chodziła do mojego gimnazjum, teraz jest w najlepszym liceum w mieście. :P I nie podskoczycie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodobał mi się ten program :) Osobiście nie trawię takiech rzeczy jak I "can''t" dance czy Idol, ale ów program bardzo mi się spodobał. Jest różnie, śmiesznie, poważnie, trafiają się naprawdę niezłe talenty, a czasami można pośmiac się z idiotów lub niecodziennych pomysłów. Do tego bardzo fajne jest jury. Jakoś nigdy nie trawiłem Agi Chylińskiej, ale tu ją polubiłem. Kuba umie się powstrzymac, nawet nie jest taki chamski jak myślałem. Cóż, jedynie Prokop, czy jak mu tam, mnie wkurza. Cholerny lizus. Ogólnie czekam na następny odcinek :)

Vytrix=> Wiesz, gdyby to była Doda, to nie miałbyś się czym chwalic, jednak tu sprawa wygląda inaczej :D To ona już do liceum chodzi? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 20:42, Mac Cry napisał:

Vytrix=> Wiesz, gdyby to była Doda, to nie miałbyś się czym chwalic, jednak
tu sprawa wygląda inaczej :D To ona już do liceum chodzi? O_o

Ja miałem w I klasie liceum dziewczynę z rocznika 1993, ale się przepisała, poza tym może mieć urodziny np. w grudniu i wszystko się będzie zgadzało :P.
Fakt, śpiewała ładnie, ale w gimnazjum miałem koleżankę, która zmiotłaby swoim głosem tą Klaudię z powierchni Ziemi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2008 o 20:42, Mac Cry napisał:

To ona już do liceum chodzi? O_o


Rozwaliłeś mnie tym. To takie dziwne że piętnastolatka chodzi do liceum ?! Chyba niezbyt dokładnie oglądałeś ten program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to pietnastolatki chodzą do 3 gimanzjum, a 16 latki do LO. A program uważnie oglądalem, nie dośc że pisało to jeszcze sama mówiła ile ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:21, Mac Cry napisał:

Z tego co wiem, to pietnastolatki chodzą do 3 gimanzjum, a 16 latki do LO.

To źle wiesz.

Miałem piętnaście lat, gdy poszedłem do I LO.
Nie każdy rodzi się w pierwszej połowie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:21, Mac Cry napisał:

Z tego co wiem, to pietnastolatki chodzą do 3 gimanzjum, a 16 latki do LO. A program
uważnie oglądalem, nie dośc że pisało to jeszcze sama mówiła ile ma lat.

To zależy kiedy ma urodziny jeśli urodzona jest po 1 września i chodzi już do LO to jeszcze ma 15 lat;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2008 o 21:21, Mac Cry napisał:

Z tego co wiem, to pietnastolatki chodzą do 3 gimanzjum, a 16 latki do LO. A program
uważnie oglądalem, nie dośc że pisało to jeszcze sama mówiła ile ma lat.


Napisze krótko: LOL?
A uzasadnienie masz wyżej wyjaśnione przez innych userów. xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować