Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Obecny odcinek całkiem niezły. Blady Kris , Swing Slep oraz Ziółko to moi faworyci , ale i tak wiam , że niestety tylko jeden z tych talentów przejdzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dzisiaj miał wybierać to wybór miałbym ciężki,bo poziom był wysoki...

Na pewno moim faworytem nadal jest Mateusz (chociaż bardziej mi się podobał,gdy śpiewał Queen) i mam nadzieję,że awansuje z pierwszego miejsca.

Natomiast reszta... Bardzo podobali mi się dzisiaj Blady Kris,człowiek z sześcianem i barmani. Klaudia chyba faktycznie niepotrzebnie brała anglojęzyczną piosenkę,co nie zmienia faktu,że śpiewa świetnie. Ja jednak wybrałbym chyba Krisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi faworyci Mateusz Ziółko :) i gościu z sześcianem.
Znając życie Klaudia Walencik przejdzie bo jak zwykle wspierane są młode talenty chodź nie do końca może im wyjść coś jak po ich mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:06, mati285 napisał:

Klaudia chyba faktycznie niepotrzebnie brała anglojęzyczną piosenkę,co nie zmienia faktu,że śpiewa świetnie.

Nie. Walencik ma swietny glos i potrafi spiewac po polsku. Jako anglista z wyksztalcenia musze jednak stanowczo zaprotestowac przeciwko takiemu wykonaniu angielskiego jaki mielismy przed chwila...


Marketing jak widac dziala. Znow ostatni glos musi decydowac, bo mamy 1 na 1...


[update] - no i mamy Krissa w finale. Brawo! Dzis Kriss byl zdecydowanie lepszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że przeszedł Kris. Ziółko występ schrzanił, ale po tym co pokazał w pierwszym odcinku daje nadzieję, że w finale będzie lepiej. Jak Foremniak zagłosowała na Krisa to wiedziałem, że będzie dobrze - Wojewódzki powiedział, że nie chce dzieci w finale i słowa dotrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem idealnie :)

Chyba wszyscy "antyfani" śpiewu są zadowoleni,że w końcu któryś ze śpiewaków poległ. Wiedziałem,że Wojewódzki zagłosuje na Krisa,po tym jak zareagował na głos Chylińskiej,tak więc gdy Foremniak wybrała jego byłem już pewien,że awansuje. Ja tam jestem z dzisiejszego półfinału zadowolony. Szkoda,że producenci nie rozdzielili dzisiejszych uczestników na kilka odcinków,bo w kolejnych chyba nam grozi susza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to zgadłem przebieg finału ^^ Tzn. wiedziałem, że Ziółko przejdzie jako pierwszy i że Blady Kris i Klaudia Walencik będą kandydatami. Nawet wiedziałem, że Wojewódzki i Foremniak zagłosują na Krisa. Tego samego spodziewałem się po Chylińskiej. I mnie zaskoczyła ;P
Jeszcze raz mówię - jestem zadowolony z wyboru finalistów, ale i tak uważam, że Blady Kris jest lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes!Yes!Yes! Mój kandydat się dostał! A myślałem, że przejdzie tylko Klaudia i Blady Chris! W sumie to najbardziej podobał mi się wystep mateusza(od początku programu) :) Fajne rockowe kawałki gra facet, a co lepsze bardzo fajnie spiewa:) No to czekamy jak za miesiąc "liściasty manson" się spisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:15, Piotrek K. napisał:

Nie. Walencik ma swietny glos i potrafi spiewac po polsku.

Śpiewa świetnie czyli ma świetny głos, nie twierdziłem,że jej dzisiejszy występ był świetny. Nie ma co porównywac jej angielskiego z angielskim Mateusza,bo jednak ma on parę lat więcej,ale można go porównać ze śpiewającą w poprzednim odcinku Lendą i wyraźnie widać,że Klaudia popełniła spory błąd w doborze piosenki. Fatalny w skutkach jak się okazało,chociaż i tak kariera przed nią,ale lepiej niech zostanie przy polskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie porządny wybór. Blady Kris rządzi. Według mnie osób spiewających jest już za dużo. to nie tylko program o śpiewaniu, ale o różnych talentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziółko poszedł po najmniejszej linii oporu i jak widzę zadowolił tłuszczę. Mnie nie. Takimi rynek się dławi. Szkoda. Na pociechę zostaje prawdziwie utalentowany wykonawca nielubianej przeze mnie wcześniej dziedziny. Przekonać mnie do czegoś to prawdziwy talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się znam na talentach! xD Od początku kibicowałem Mateuszowi i Crisowi no i do finału się dostali. ;) Tak to jeszcze podobali mi się ci ,,Barmani" i ten cwaniaczek od sześcianu. ;P A ta Waleńcik to prawdę mówiąc zaczęła mnie(i osoby które to ze mną oglądają) powoli denerwować i nie jest mi szkoda ,że nie przeszła ... ;)

Następny odcinek napewno nie będzie taki ciekawy jak ten ale ja tam mam swoich kolejnych ulubieńców ;)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że finał może być troche zbyt monotonny,ponieważ przeszłą za duzo osób, które śpiewaja;/ Czy tylko takie "talenty" mamy w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm to pierwszy odcinek, w którym werdykt mi odpowiada w 100% - Blady był dziś świetny, a Ziółko to imo najlepszy z tych wszystkich śpiewających w Mam Talent... Hmm w następnym tygodniu będzie ciężko z przeforsowaniem faworytów :) Liczę na tańczącą młodzież (Funky Masons) i oczywiście na Audiofeels, którzy dla mnie są genialni w swej prostocie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto dzisiaj oglądał? mam kilka spraw co do odcinku ^^

1. Dobrze że przeszedł Blady Criss, beatbox jest czymś nowym dla wielu Polaków więc będzie git, Ziółko przeszedł i to jest mniej pocieszające dlaczego?... o tym 2 punkt

2. W programie mam talent wystąpiło wielu dobrych i bardzo dobrych śpiewających. W fianle było 2 (Dwie kobiety o świetnym głosie) Teraz kolejna osoba? Ech, dziwi ten fakt. Owszem jest czymś niezwykłym że 12 latka ma taką barwe głosu, ale to nie jest typowy talent. Zaśpiewa raz i to już koniec, nie pokaże niczego "nowego". Nie zmieni barwy głosu z basowego na wysoki piskliwy. Moimi faworytami byli Ci od tego rzucania butelkami itd :D i Criss...

3. Ci co właśnie "mieszali drinki". Drugi podkład muzyczny, to takie techno. Prosiłbym o tytuł do tego właśnie utworu... z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym półfinale będzie nie ciekawie. Jedynie Audiofeels mogą coś ciekawego pokazać. Wie ktoś jaki tytuł nosi utwór, który wykonywał Ziółko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:46, peryfraz napisał:

3. Ci co właśnie "mieszali drinki". Drugi podkład muzyczny, to takie techno. Prosiłbym
o tytuł do tego właśnie utworu... z góry dzięki ;)

Wydaje mi się,że to był podkład z tego utworu:

http://www.youtube.com/watch?v=S6H_DwgaD-U

Lub coś podobnego :)

@Kuboo PL

"Everything I Do" Bryan'a Adamsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować