Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

A mogło być tak pięknie , a wyszło jak zawsze... Do trójki najlepszych według widzów talentów zakwalifikowali się dwaj moi faworyci i już zapowiadało się , że przejdą dalej , ale Foremniak wszystko z chrzaniła... robiąc kolejny krok w stronę Idola... Chyba nie będę oglądał finału bo to imo zupełnie nie ma sensu , a wielka szkoda... ale za to ostatni półfinał obejrzę z chęcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:32, Chaotizz napisał:

Dobra, dobra... Nawijacie, że Ci źli, że Ci dobrzy...

Wywnioskowałem, że przeszła ta niewidoma (bodajże Ewa). Ale kto był tym drugim, bom ciekaw,
a znaleźć nie mogę.

Wg. mnie jeden z najgorszymch możliwych półfinalistów przeszedł. Audiofeels :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawe tylko gdzie

Dnia 15.11.2008 o 22:23, Piotrek K. napisał:

sie zmienilo? ...


Masz duże znajomości w środowisku niewidomych?

>W kwalifikacjach spiewala przez 2 min te same dwa slowa. Jaaaasneee...

Dnia 15.11.2008 o 22:23, Piotrek K. napisał:

maaaasz taaaalent jak sto piecdziesiat ;/...


Ma dyplom jakiejś Akademii Muzycznej, moim zdaniem jako-tako śpiewać umie. Martwi mnie zestawianie takich ludzi z 15 letnimi samoukami. To ma być talent, nie warsztat i doświadczenie. TVN natomiast konsekwentnie robi z Ewy pokrzywdzoną przez los, której trzeba współczuć SMSami. To nieuczciwe w stosunku do pozostałych uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... głupi Kuba. Że Małgosia zagłosuje na śpiewaczkę to było do przewidzenia, ale Wojewódzki?! Audiofeels imo najlepsi, zaraz za nimi Funky Masons. Śpiew nie jest jeszcze taki zły, ale nie w wersji operowej. A Jacenty? Jak dla mnie fajny pokaz zrobił, choć właściwie nic nowego nie pokazał. I ostatnia osoba, która mi się podobała to gościu tańczący elektro. Niestety dla niego, znalazł się w zbyt silnej ósemce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:37, Chaotizz napisał:

Dzięki. Chyba nawet lepiej, że darowałem sobie już ten program. Stracił poziom/klimat/to
coś...

Jednak kastingi, były i zawsze będą najlepsze. ;D

Zgadzam się. Na castingach było więcej emocji. Było na nich to "coś" czego nie mają półfinały. I tak jak ktoś już wyżej napisał - strasznie mnie wkurza to, że TVN robi z tej nie widomej poszkodwaną przez los i daje widzom taki "znak" żeby zagłosowac na nią ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuurde dla mnie lepsi byli Funky Masons ,zobaczcie ile w Mam Talent jest śpiewaków... ;/
Praktycznie rzecz biorąc połowa... Szkoda F.M ale cóż... Może ona była lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr...miało być miło, miał być Mam Talent, a będzie Idol. Wszystko przez Wojewódzkiego, który za długo się nasiedział w tymże programie...

Byłem wprost pewny, że Funky Masons dojdzie do finału ale cóż..oczywiście jury kocha wokalistów i robi to co robi.
A Polacy są zbyt litościwi...co z tego, że kobieta jest niewidoma czy prawie niewidoma. To znaczy, że ma od razu wszystko wygrywać? Dzisiaj nie była dobra, a co dopiero rewelacyjna! Zawsze, w każdym programie, w którym ktoś wylewał żale itp, smsowiczom było go szkoda i przechodził dalej. Mam na myśli wszelkiego rodzaju rozgrywki smsowe...

Break danceowcy byli zarąbiści i trzeba to głośno powiedzieć, że to oni MAJĄ TALENT. Jak sama nazwa programu wskazuje ten program jest dla nich.

No cóż, jak to dzisiaj powiedział szefuncio MT w DDTVN zawsze w pierwszej edycji dochodzą daleko sami śpiewacy...Polska nie mogła być wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:55, peryfraz napisał:

Dupa.... znowu jakiś "talent" muzyczny. Audio feels tak... Ewa... nie... ;/

JA się cieszę, że dostał się audiofeels. O wiele lepsze to niż jakiś niewidowiskowy fakir. Elektra to dno, nawet się nie rozpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przeszły do finału właściwe osoby. Chociaż podobał mi się jeszcze bardzo gościu tańczący elektro i zespół Funky Masons.
Audifeels - fajny beatbox i bardzo fajny śpiew. Zasłużyli na przejście dalej.
Ewa - ma bardzo ładny głos. Bardziej podobał mi sie jednak występ na castingu i mam nadzieję, ze w finale powróci do mniej więcej takiej "formuły". "Ave Maria" w jej wykonaniu było cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głuie było wczoraj Mam Talent.Zero zabawy tak jak tydzień wcześniej i jeszcze tydzień wcześniej.Mam nadzieję że za tydzień bęzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając komentarze ogarnia mnie mieszanka śmiechu, gniewu i współczucia niektórym forumowiczom. Odpowiem na kilka zarzutów wobec pani Ewy, które zapamiętałem.:
"Grrr...miało być miło, miał być Mam Talent, a będzie Idol. Wszystko przez Wojewódzkiego, który za długo się nasiedział w tymże programie..."
Czy śpiew to nie talent ? Jak talent to dlaczego nie śpiewacy nie mogą występować w programie "mam talent" ?
Po drugie jakoś nie wyobrażam sobie ani jednej osoby z mam talen w idolu. Klaudia za młoda, Ewa - śpiew operowy w idolu (?), Mateusz - z fortepianem ?, Audiofeels - specyficzna grupa muzyczna (?)...
"A Polacy są zbyt litościwi...co z tego, że kobieta jest niewidoma czy prawie niewidoma. To znaczy, że ma od razu wszystko wygrywać?"
Nie, ale jak śpiewa tak jak zwycięsca brytyjskiej edycji mam talent to dlaczego ma nie wygrać ? Zresztą tego chłopaka co tańczył breakdance bez nogi jakoś nie przepuścili...
"TVN natomiast konsekwentnie robi z Ewy pokrzywdzoną przez los, której trzeba współczuć SMSami. To nieuczciwe w stosunku do pozostałych uczestników."
Taa... jasne. A dlaczego nie wspomniałeś o Kubie, który jednoznacznie powiedział, że kto nie wyśle sms-ow na Audiofeels ten jest świnia. Albo jak mowil, że nie pozwoli aby ktos zniszczyl kariere Paulinie ? To niby nie jest stronniczość ?

Przestańcie traktowac Ewę jak osobę, której trzeba współczuć, to może zobaczycie jak pięknie śpiewa.
btw. Z tego co pamiętam na kastingu najlpierw rzuciła wszystkich na kolana "Ave Maria", dopiero potem powiedziała, że jest niewidoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:59, HunterO7 napisał:

Przestańcie traktowac Ewę jak osobę, której trzeba współczuć, to może zobaczycie jak
pięknie śpiewa.
btw. Z tego co pamiętam na kastingu najlpierw rzuciła wszystkich na kolana "Ave Maria",
dopiero potem powiedziała, że jest niewidoma...

Inteligentny człowiek szybko zauważył, że jest niewidoma. Pies i ten ''pusty'' wzrok... Ale zgadzam się całkowicie z resztą wypowiedzi. Idol to było coś innego, a śpiewacy w MT to co innego. Zresztą wszędzie w pierwszej edycji przechodziło mnóstwo wokalistów, więc to mnie nie dziwi, że mamy tylu śpiewaków w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:29, edeusz napisał:

Głuie było wczoraj Mam Talent.Zero zabawy tak jak tydzień wcześniej i jeszcze tydzień
wcześniej.Mam nadzieję że za tydzień bęzie lepiej.

Ninja był dobry nie powiesz;-) A reszta to do IDOLA...Paloma wymiata XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 12:35, Patryk Mogilno napisał:

> Głuie było wczoraj Mam Talent.Zero zabawy tak jak tydzień wcześniej i jeszcze tydzień

> wcześniej.Mam nadzieję że za tydzień bęzie lepiej.
Ninja był dobry nie powiesz;-) A reszta to do IDOLA...Paloma wymiata XD

No był dobry. Paloma to była pomyłka. Tak samo ten pierwszy zespół tańczący i dziadek grający na liściach. Co by ten dziadek albo ta Paloma zrobiła z tymi pieniędzy. By rozdała dla rodziny pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta, kukurukukuku Palomaaa xD
nie mogłam z tej kobiety - jak wyszła, zaśpiewała to samo co na castingu i jeszcze w gorszym wykonaniu :>
...
ogółem to denerwuje mnie fakt, że coraz więcej osób, które przechodzą do finału to śpiewacy ...
okej - śpiew to też talent...
ale od tego są inne programy takie jak np. Fabryka Gwiazd...
jak dla mnie śpiew jest takim talentem, którym sporo osób może się ''pochwalić'' ...
ale już takie np. brzuchomówstwo, żonglerka butelkami, itp. to jest coś zupełnie innego - coś nieczęsto spotykanego ...
mam nadzieję, że o ile będą następne serie - śpiewacy się wykruszą :)

a co do odcinka ...
szkoda, że ta grupa tańczących chłopaków nie przeszła - fajne show zrobili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować