Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 12:50, Budo napisał:

Foremniak? Chylińska? wtf, Prokopa
zresztą też nie lubię, ehh ;]


Budo ale ich chociaż ktoś na tym forum lubi :) A Ciebie ? Hmm lepiej zostawię bez odpowiedzi :P

Mi się tam najbardziej w jury podobała właśnie Foremniak ( fajnie ją zrobili :D ) a z występujących to ten gościu od żonglerki kulką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:28, Rusell napisał:

Ale bez sciemy na serio szukales tego 2 dni? ;] Ja wpisalem tytul piosenki Police + Got
talent i wyszukalo (na YT)

Poważnie! Tzn. nie całe 48h :P Łącznie zajęło mi to jakieś 1,5h, ale podzielone na dwa dni... Powinienem napisać "szukam tego drugi dzień", ale dobra... :D Wpisywałem hasła typu "walking on the moon britain''s got talent" to wyskakiwał mi występ kolesi tańczących Moon Walk... To chyba przez to, że szukałem w brytyjskiej edycji, a nie w amerykańskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:40, Igor FCBayern napisał:

> Ale bez sciemy na serio szukales tego 2 dni? ;] Ja wpisalem tytul piosenki Police
+ Got
> talent i wyszukalo (na YT)
Poważnie! Tzn. nie całe 48h :P Łącznie zajęło mi to jakieś 1,5h, ale podzielone na dwa
dni... Powinienem napisać "szukam tego drugi dzień", ale dobra... :D Wpisywałem hasła
typu "walking on the moon britain''s got talent" to wyskakiwał mi występ kolesi tańczących
Moon Walk... To chyba przez to, że szukałem w brytyjskiej edycji, a nie w amerykańskiej...

w YT najlepiej wpisywac jak najkrotsze texty tzn zamiast walking on the moon britain''s got talent mogles wpisac police got talent;]. System tagow.
Zreszta nvm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przypadkowo na to trafiłem i muszę przyznać że całkiem niezłe.Gdzieś tak od połowy zacząłem oglądać jak ten kolo na motorze wjechał.Z tych co widziałem to najlepsi byli:Ninja(koleś jest naprawdę dobry) i AudioFeels.Imho ten program ma dużo większy potencjał niż te badziewne gwiazdy na lodach pod sceną podczas tańczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 09:53, mati285 napisał:

Czyli rozumiem,że 11-latka z niesamowitym głosem śpiewająca Czesława Niemena na nikim nie wywarła wrażenia?


Wywarła, wywarła, ale mam dwa fakty sprawiające, że wrażenie jest mniejsze:
1. Przesadne zachwyty jury;
2. http://pl.youtube.com/watch?v=2cnRXmMn2Ag. Po sześcioletniej Connie już nie będzie takich niespodzianek. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie 11-nastolatka, Czarny Wojownik i Facet na Motorze najlepsi.
Szkoda, że ten ostatni się nie dostał ... wyjechał na motorze, wszyscy zastanawiają się, co on zrobi z tym motorem. I nagle zaczął ćwierkać jak ptak. To mnie po prostu rozwaliło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2008 o 18:09, DJ Szlafrok napisał:

Wywarła, wywarła, ale mam dwa fakty sprawiające, że wrażenie jest mniejsze:
1. Przesadne zachwyty jury;


Masz rację, gdyby powiedzieli że jest niezła, no może dobra, twoje wrażenia były diametralnie inne. W końcu nie liczy się talent, tylko reakcja jury :)

Dnia 14.09.2008 o 18:09, DJ Szlafrok napisał:

2. http://pl.youtube.com/watch?v=2cnRXmMn2Ag. Po sześcioletniej Connie już nie będzie
takich niespodzianek. ;- )


Hmm... zrobiło to na mnie ogromne wrażenie, tylko ci jurorzy ;/ Czym oni się tak zachwycają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ... spodziewałem się czegoś lepszego. Przede wszystkim brakowało mi montażu z castingu (jak np w Idolu) zawsze to się można pośmiać coś więcej, a nie wyłapali finalistów i się cieszą. Oglądać oglądam bo brakuje mi tego typu show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 10:24, Damianuss1 napisał:

Szczerze ... spodziewałem się czegoś lepszego. Przede wszystkim brakowało mi montażu
z castingu (jak np w Idolu) zawsze to się można pośmiać coś więcej, a nie wyłapali finalistów
i się cieszą. Oglądać oglądam bo brakuje mi tego typu show.


Poczekaj, poczekaj - niech się rozluźni ramówka, niech minie program, a popastwią się jeszcze publicznie na przegranych.
A jak nie, to będzie na uTubie.

Widziałam na uTubie fragmenty Britain''s got Talent ze sprzedawcą komórek śpiewającym operę i jestem trochę przygnębiona, że jakoś w porównaniu chyba Poland hasn''t got Talent :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 10:24, Damianuss1 napisał:

Szczerze ... spodziewałem się czegoś lepszego. Przede wszystkim brakowało mi montażu
z castingu (jak np w Idolu) zawsze to się można pośmiać coś więcej, a nie wyłapali finalistów
i się cieszą. Oglądać oglądam bo brakuje mi tego typu show.

Mi się nie podobało jedynie to to że w jednym odcinku pokazali castingi z kilku miast!! Skandal. I głównie były to osoby, które przeszły. Powinno być więcej odcinków, w których szukają osoby. Na szczęście w internecie jest zamieszczonych więcej filmów. A te dziewczyny co tańczyły taniec electro to ja bym ich nie przepuścił, nie tańczyły równo i w sumie to tylko chodziły. Gdyby robiły jakieś tricki taneczne w kilka osób to pokazały by wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 11:14, CharName napisał:

Widziałam na uTubie fragmenty Britain''s got Talent ze sprzedawcą komórek śpiewającym
operę i jestem trochę przygnębiona, że jakoś w porównaniu chyba Poland hasn''t got Talent
:-/


Rzecz w tym, że w Wielkiej Brytanii jest o około dwadzieścia milionów więcej ludzi, co znaczy, że i możliwych talentów jest więcej. Poza tym na youtubie znajdują się najlepsze występy ze wszystkich odcinków, a u nas wyemitowano dopiero jeden, zatem nie wiadomo jakie jeszcze talenty pojawią się w polskiej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:28, gloody napisał:


Rzecz w tym, że w Wielkiej Brytanii jest o około dwadzieścia milionów więcej ludzi, co
znaczy, że i możliwych talentów jest więcej. Poza tym na youtubie znajdują się najlepsze
występy ze wszystkich odcinków, a u nas wyemitowano dopiero jeden, zatem nie wiadomo
jakie jeszcze talenty pojawią się w polskiej edycji.


Moją arcypesymistyczną opinię oparłam też na porównaniu amerykańskiego You Can Dance z polskim. Byłam pod wrażeniem pierwszego i wspominając go obejrzałam pierwszą polską edycję... i byłam na prawdę rozczarowana.
Wiadomo - im więcej ludzi, tym więcej szans na ludzi utalentowanych. Nas jeszcze przetrzepały okupacja i emigracja, a na dodatek jest o wiele mniej ludzi, którzy swoją przyszłość wiążą z czymkolwiek "artystycznym"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 09:00, Budo napisał:


Kiedy i o której to leci? Oglądałem hiszpańską wersję i ten gość wygrał:
http://pl.youtube.com/watch?v=VD6S61sIXQw

Mnie się bardzo nie podobało.

Dnia 14.09.2008 o 09:00, Budo napisał:

a to... już wrzucałem do kwasów xD
http://pl.youtube.com/watch?v=02umVakgZRw

Ciekawe czy później mocno śmierdziało:D

Dnia 14.09.2008 o 09:00, Budo napisał:

Najlepsze:D Tarzałem się po podłodze ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejku. Ile jeszcze tego narobią? Przed wakacjami było tego pełno a teraz... Już tego wszystkiego nie ogarniam. Nie oglądam. Może kiedyś obejrzę przez przypadek. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet toto fajne, szczególnie podobał mi się ten pan co śpiewał o autostradzie i ta pani co wyglądała jak potwór z Loch Ness.
Zauważyłem, że jurorzy nie traktują równo wszystkich talentów, co zaprzecza założeniom tego szoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:32, CharName napisał:

Moją arcypesymistyczną opinię oparłam też na porównaniu amerykańskiego You Can Dance
z polskim. Byłam pod wrażeniem pierwszego i wspominając go obejrzałam pierwszą polską
edycję... i byłam na prawdę rozczarowana.
Wiadomo - im więcej ludzi, tym więcej szans na ludzi utalentowanych. Nas jeszcze przetrzepały
okupacja i emigracja, a na dodatek jest o wiele mniej ludzi, którzy swoją przyszłość
wiążą z czymkolwiek "artystycznym"...

No ja oglądałem troszeczkę You Can Dance amerykańskiego i cały polski (pierwsze edycje) i muszę powiedzieć, że fajne oba, ale amerykańska była super. Serio, niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:28, Rts-p napisał:

Zauważyłem, że jurorzy nie traktują równo wszystkich talentów, co zaprzecza założeniom
tego szoł.


Jakieś przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:43, gloody napisał:

> Zauważyłem, że jurorzy nie traktują równo wszystkich talentów, co zaprzecza założeniom

> tego szoł.

Jakieś przykłady?

Człowiek który dobrze wytresował konia nie miał szans z dziewczynką która ma ładny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:50, Rts-p napisał:

Człowiek który dobrze wytresował konia nie miał szans z dziewczynką która ma ładny głos.

Ale według mnie to jest program "Ja mam talent", a nie "Mój zwierzak ma talent". Chociaż występ chłopaka z psem był ciekawy. Ale sądzę, że to nie ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować