Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2008 o 20:24, Adeq napisał:


>
> Tak byli do kitu. Ale żeby trzy razy TAK! To się w głowie nie mieści...

Chodzi o ten występ babci z dziadkiem? Nie wiem czemu, ale to było genialne xD Fajnie
mieć takich dziadków :P

Dla mnie to był najgorszy występ. Koleś używał tylko 2 bębnów. Mi bardzo podobało się rząglowanie kulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:24, Adeq napisał:


>
> Tak byli do kitu. Ale żeby trzy razy TAK! To się w głowie nie mieści...

Chodzi o ten występ babci z dziadkiem? Nie wiem czemu, ale to było genialne xD Fajnie
mieć takich dziadków :P


Czy ja wiem? Wole "Normalnych" Dziadków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę na każdy program musi przypaść jedna "bomba" - zeszłym razem była to dziewczynka - Niemen, a teraz ta kobieta z operowym głosem. Jak na razie dwie faworytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę tydzień temu nie oglądałem ale rodzice mówi że bardzo fajny program. Dzisiaj zaczęłem oglądać tak od połowy od występu tego małego Karola co ma 11 lat i elegancko tańczył. I kurde wiecie co to najlepszy program show jaki teraz leci w TV( lepszy niż te Jako oni Śpiewają, i te inne duperele). A przy występie tej niewidomej dziewczyny kurczę nie powiem ale ciarki mi przeszły i się troszkę wzruszyłem:). Pierwszy raz mogę pochwalić TVN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 22:24, gloody napisał:

Jak widzę na każdy program musi przypaść jedna "bomba" - zeszłym razem była to dziewczynka
- Niemen, a teraz ta kobieta z operowym głosem. Jak na razie dwie faworytki.

Czy ja wiem... Niby mają talent, ale... Jakoś mnie nie powalił. Śpiewać to IMO do Idola powinni iść. Od "Mam Talent" oczekuję raczej czegoś niecodziennego, widowiskowego, a przede wszystkim nowego i niepowtarzalnego. Dlatego to starsze małżeństwo i ich "autostradowa" piosenka nawet mi się spodobała :) Ale i tak moim faworytem jest Snake http://infobot.pl/r/Mcq. Bardzo spodobał mi się jego podkład muzyczny, mimo że na co dzień nie trawię takiej muzyki. Liczę również na AudioFeels, chociaż oni już nie wywarli na mnie aż takiego wrażenia. Nie dlatego, że są za słabi. Po prostu znałem ich już na kilka miesięcy przed ich występem w "Mam Talent" i wiedziałem już czego się po nich spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zadziwił ten program szczerze wam tak mówiąc. Ciągle w telewizji się powtarza jedno i to samo czyli :taniec i śpiew. To już zaczyna się nudne robić co pewnie odbije się na oglądalności. Tworząc ten program organizatorzy powinni wymyśleć jakieś inne reguły. Ogólnie program wyszedł dla mnie mizernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 23:25, SoriusH napisał:

Mnie zaimponował "Chłopak z kulką" i liczę na jego wspaniałe występy w następnym etapie.
Tak jak Malgosia Foremniak - czekam na 11 :D

Mi również spodobał się jego występ. Ale nie zaskoczył aż tak jak Snake''a, chociaż to akurat jakby dwa różne występy. Snake zadziwiał swoją dynamiką, a "chłopak z kulką" precyzją. W tej kategorii to on rządzi :D
BTW Was również wkurza ten współprowadzący Prokopa? Mam wrażenie, że mówi na siłę, jego teksty są z góry ustalone co do słowa, a on je po prostu czyta z kartek i to w dodatku niedokładnie... :/ Brakuje mu luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 23:20, kacper78 napisał:

Ciągle w telewizji się powtarza jedno i to samo czyli :taniec i śpiew.


Dokładnie. Dojdzie do tego, że w ćwierćfinałach (o ile takowe będą) dostaniemy samych śpiewaków plus dwie stuosobowe ekipy tancerzy...
Moim zdaniem to nie ma sensu. Może i jest zgodne z tytułem, ale nie o to w tym chodzi. Taki właśnie program miał odskoczyć od telewizyjnej papki w stylu Jak oni śpiewają czy Taniec z gwiazdami. Oryginalne postacie pojawiają się chwilami, większość to właśnie wyżej wymienieni artyści.

Krótka ocena dzisiejszego programu: średni. Co mnie denerwuje? Sporo spraw. Reakcje jurorów to po prostu żenada. Kiedy zobaczyłem, co wyprawiają po występie pięciu w miarę atrakcyjnych kobit śpiewających jakąś słabiutką piosenkę, na mojej twarzy pojawił się ponury uśmiech. To oczywiście niejedyny przypadek.
Same wybory jury dotyczące przejścia dalej również były takie-sobie, ale w tej materii nijak polemizować.
Dalej - montaż i edycja. Ujęcia zmieniają się z prędkością pocisku, w dodatku często są kiepsko dobrane. Muzyka, jak już ktoś napisał, pasuje chyba co najwyżej rytmem do sytuacji. W pewnych momentach po prostu nieprzyjemnie się to wszystko odbierało. Nie tak miało być.

Innymi słowy: w mojej opinii program spadł z poziomu rokującego dobrze na przyszłość na sympatyczne szoł, wprawdzie trzysta tysięcy razy lepsze od Gwiezdnego cyrku czy innych pomyłek, ale mimo wszystko tylko dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program jest bardzo dobry, chociaż rzeczywiście już teraz widać, że śpiew i taniec zdominuje odcinki Live! Dzisiaj było kilka fajnych akcentów, było też pare gorszych. Z tych lepszych to chyba operowa dziewczyna [pomimo, iż nie lubie opery [FF ! :P] to dziewczyna jednak jest dobra :P], beatbox Krisa bodajże Bladego też dawał rade, mam nadzieje że nie pokazał wszystkiego ''dziś'' i dalej też będzie dawał rade. Spoko był też Mirek, ok ma nieco dziwny głos ale ma 14 lat więc mutacja przed nim :P. Niestety troche sie okazało, że publiczność, albo generalizujac ludzie sa pojebani. Najpierw jak śpiewał to zrywali boki i lali z niego równo, a potem wstali i bili brawo. Mam na ten temat szerszą refleksję, ale nie do końca regulaminową [:P] więc stop. Aha no i Krzysiek w stroju baletnicy, nie wiedziałem czy płakać czy się śmiać... świadomość swojego talentu to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam, czy ta niewidoma dziewczyna przeszłaby dalej, gdyby nie była niepełnosprawna. Sorry, ale żal mi się trochę robi ludzi, którzy biorą jury "na litość". I też szkoda mi osób, które uroniły łzę na tym występie pod wpływem dobrze zmontowanej ścieżki dźwiękowej pod tło, a potem w trakcie reklam zajęli się rozkminami "hmm... ciekawe, który proszek lepszy". Niewidomych ludzi na świecie jest miliony. Niepełnosprawnych dziesiątki milionów. I nie wszyscy mają czelność pakować się do tego typu programu ze względu na "talent". A chorzy psychicznie? To jest dopiero przes*ana sprawa. I oni nie mogą w takim TVNie wystąpić, a nierzadko są bardziej rozgarnięci, niż większość społeczeństwa.
I zresztą finito - czy ktoś spodziewał się, że taka "pro-społeczna" stacja, jak TVN, odrzuci tę dziewczynę? Wtedy ta debilna "Uwaga" nie miałaby co zamieścić w cyklu "sławni ludzie", jak to idiotycznie zrobili z sławną/niesławną milionerką.

Dla mnie "Mam talent" to przegrany program. Dałem mu szansę w tym tygodniu, ale za cholerę nie potrafię rozkminić podstaw, według których jury puszcza dalej lub nie. Grupa tancerzy nie przeszła, ale już tańczące siksy tak. Tak samo śląska orkiestra - co oni nowego zaprezentują w finałowych odcinkach? Odnosi się do większości "wygranych", jak iluzjonista, tancerze czy śpiewający.

BTW - nie twierdziłem, że Chylińska z TAKIM image''em scenicznym jest aż tak słaba i byle "dziwny jest ten... świat" rozwala jej uczucia. Coś jest tu nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak fajny progam okazał się. Czasem są takie rzeczy ,że się nie chce wierzyć ,że coś takiego może zrobićczłowiek. A jurorzy ? Super! Lepszych nie było by można wybrać :) Bardzo mi się podoba !

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 00:45, Agntx napisał:

BTW - nie twierdziłem, że Chylińska z TAKIM image''em scenicznym jest aż tak słaba i byle "dziwny jest ten... świat" rozwala jej uczucia. Coś jest tu nie tak.


Idę o zakład, że to po prostu odgórne założenia, bo nawet Kubuś zrobił się milusi i pokorny, od czasu do czasu rypnie tylko coś na pokaz. A pani Małgorzata zgrywa doktorową Zosię w wersji hard.
Co do reszty, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mam talent" jest kopią brytyjskiej wersji , która póki co znacznie lepiej się prezentuje niż u nas w Polsce - tam naprawdę pokazują ciekawych ludzi . Każdy kto jest ciekaw może wpaść na youtube i zobaczyć to i owo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bardzo bodobał mi się jedenastolatek co byłu ubrany jak postać z matrixa. Końcówka jego tańca była najlepsza. Większość ludzi których pokazują to tańczą lub śpiewają.


Wie ktoś może jak ten chłopak uniósł ten stolik? Ten co chce zostać magikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 09:02, Heterko napisał:

Wie ktoś może jak ten chłopak uniósł ten stolik? Ten co chce zostać magikiem.

Magnes itp
PS: Ten program jest fajny tylko ta orkiestra...to jest talent?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 09:04, Patryk Mogilno napisał:

> Wie ktoś może jak ten chłopak uniósł ten stolik? Ten co chce zostać magikiem.
Magnes itp
PS: Ten program jest fajny tylko ta orkiestra...to jest talent?!

No dobra. Ale przecież on trzymał tylko za kanty obrusu tego stolika, więc jak on go podniósł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program nawet ciekawy, jednak denerwuje mnie jedna rzecz, a mianowicie dzieci... Czasami nie wiem, czy jurorzy przepuszczają je dalej, bo rzeczywiście mają talent, czy tylko dlatego, że nie chcą im sprawić przykrości. Poza tym tak jak już większość zauważyła w programie dominuje głównie taniec i śpiew, a spodziewałem się jednak czegoś więcej. Na razie najlepsze występy to jak dla mnie duet akrobatyczny, Audiofeels i ewentualnie beatbox ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować