Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 11:05, HunterO7 napisał:

Eh... lepsze bo ich ? Denerwuje mnie to podejście ;/ W Polsce były dopiero dwa odcinki
! Zresztą angielskie talenty też mnie nie powalają. "Tam dopiero pokazują ciekawych ludzi"
A u nas nie ? Po dwóch odcinkach mamy już chociażby tą niewidomą panią, którą ja osobiście
oceniam wyżej niż tego sprzedawcę komórek z Anglii. A ta 6(?) latka z brytyjskiej wersji
? Totalnie nie wiem dlaczego wygrała ;/ A polska odpowiedź: 11 latka śpiewająca "Dziwny
jest ten świat". Zaśpiewała to z energią, głosem jak dzwon...

Cała sprawa sprowadza się do jednego - "cudze chwalicie, a swojego nie znacie..."


Też się zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jeśli popatrzymy , choćby na orkiestrę z Bytomia . Gdzie tu talent , przecież to jest duża orkiestra i chyba można powiedzieć że zawodowa .Tego nie kumam zupełnie . Mam nadzieję że kolejne etapy będą w Wawie i całej tej orkiestrze ( mówili coś o 130 osobach + inni ) będą musieli zapewnić zakwaterowanie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 10:23, spider88 napisał:

Gorzej jeśli popatrzymy , choćby na orkiestrę z Bytomia . Gdzie tu talent , przecież
to jest duża orkiestra i chyba można powiedzieć że zawodowa .Tego nie kumam zupełnie
. Mam nadzieję że kolejne etapy będą w Wawie i całej tej orkiestrze ( mówili coś o 130
osobach + inni ) będą musieli zapewnić zakwaterowanie ;))


Ja słyszałem o jakichś ok. 105 osobach. Nawet jakby wygrali jakimś cudem cały program to dostali by nie cały tysiąc na głowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 11:08, Tal441 napisał:

Ja słyszałem o jakichś ok. 105 osobach. Nawet jakby wygrali jakimś cudem cały program
to dostali by nie cały tysiąc na głowę :P


Tyle to ich na scenę się zmieściło . Na wygraną jednak szans nie mają . Nie wydaje mi się , aby można to było podciągnąć pod talent . To właśnie mnie najbardziej zaskoczyło , gdy ich przepuszczono .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:08, DanekZiom napisał:

Dla mnie w wczoraj nie było takiego talentu jak tydzień temu. The Morders byli dla mnie
na 4+.

De mordes byli słabi, tylko 2 dzwięki. Oni to zero przy audiofeels, obejrzałem wiele ich utworów w nicie, ale ten , który wykonali w mam talent jest najlepszy. Mógłby ktoś zmienić nazwę tematu z "Got talent" na "Mam talent". My tu nie rozmawiamy przecież o anagielskiej edycji tylko o polskim "Mam talent"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 11:15, Darkstar181 napisał:

Żaden nowy program tylko nowy Idol. Najwyżej punktowane są osoby które dobrze śpiewają...
Ale od tego był właśnie Idol.


Tylko w Idolu nie zobaczyłbyś chociażby dziewczynki śpiewającej Niemena. Poza tym nie widzę nic złego w tym, że akurat śpiew wygrywa. Cieszę się za to, że nie jest to tylko śpiewanie i każdy odcinek może czymś zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 11:41, Heterko napisał:

> Mógłby
ktoś zmienić nazwę tematu z "Got talent" na "Mam talent". My tu nie rozmawiamy przecież
o anagielskiej edycji tylko o polskim "Mam talent"?


Dołączam się do prośby.
_____________________________
Orkiestra nie powinna przejść dalej !
Talent a profesjonalizm to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:25, Dark Proxy napisał:

Orkiestra nie powinna przejść dalej !
Talent a profesjonalizm to różnica.

Zgadzam się, ale weź pod uwagę, że w takich programach nie chodzi o "talent" tylko o to żeby ludzie się cieszyli i to oglądali. Wielu ludzi z chęcią zobaczy śmieszną orkiestrę dentą złożoną z 70 osób na scenie ;P. To że przeszli nie oznacza, że wygrają. Moimi faworytami jest ten duet akrobatyczny i Klaudia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:55, Patryk Mogilno napisał:

Ponad 100;-) Ja dodam że w tym programie będzie znajomy z Mogilna (okolice) hehe on to
ma talent!

Chyba nawet 120! Ale mi chodziło o ilość ludzi na scenie :). Może zdradzisz jaki ma twój kolega talent ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:57, ja33no napisał:

> Ponad 100;-) Ja dodam że w tym programie będzie znajomy z Mogilna (okolice) hehe
on to
> ma talent!
Chyba nawet 120! Ale mi chodziło o ilość ludzi na scenie :). Może zdradzisz jaki ma twój
kolega talent ;)?

Nie kolega bo jest starszy ale go znam;) A do jego talentu to powiem że zaprezentuje coś w stylu Tańca Z Gwiazdami ale UWAGA bez "gwiazd" i udziału ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:00, Patryk Mogilno napisał:

Nie kolega bo jest starszy ale go znam;) A do jego talentu to powiem że zaprezentuje
coś w stylu Tańca Z Gwiazdami ale UWAGA bez "gwiazd" i udziału ludzi...

Taniec z gwiazdami, bez gwiazd i bez ludzi... może pacynki xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:02, ja33no napisał:

> Nie kolega bo jest starszy ale go znam;) A do jego talentu to powiem że zaprezentuje

> coś w stylu Tańca Z Gwiazdami ale UWAGA bez "gwiazd" i udziału ludzi...
Taniec z gwiazdami, bez gwiazd i bez ludzi... może pacynki xD?

Brawo! Będzie fikał jak nic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:03, Patryk Mogilno napisał:

Brawo! Będzie fikał jak nic hehe

Tego właśnie mi brakowało. Niema to jak się dobrze pośmiać z lalek xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:07, ja33no napisał:

> Brawo! Będzie fikał jak nic hehe
Tego właśnie mi brakowało. Niema to jak się dobrze pośmiać z lalek xD.

Oj tak będziesz się śmiał jak nic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kolejny beznadziejny program TVN. Ile oni tego już mająO_o:/ Prawie cały tydzień zawalony jest jakimiś programi rozrywkowymi. Dali by więcej filmów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:22, marcinshinoda napisał:

Dla mnie kolejny beznadziejny program TVN. Ile oni tego już mająO_o:/ Prawie cały tydzień
zawalony jest jakimiś programi rozrywkowymi. Dali by więcej filmów:P



Mam talent jest nawet całkiem fajnym programem, ale np 37 edycja tańca z gwiazdami wydaje mi sie tylko wyciąganiem kasy od ludzi którzy wysyłają sms-y na swoich "idoli" i "gwiazd" (proponuje tam zaprosić tam jednego astronoma, wtedy ten program miałby prawo się tak nazywać.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:52, ja33no napisał:

> Orkiestra nie powinna przejść dalej !
> Talent a profesjonalizm to różnica.
Zgadzam się, ale weź pod uwagę, że w takich programach nie chodzi o "talent" tylko o
to żeby ludzie się cieszyli i to oglądali. Wielu ludzi z chęcią zobaczy śmieszną orkiestrę
dentą złożoną z 70 osób na scenie ;P. To że przeszli nie oznacza, że wygrają. Moimi faworytami
jest ten duet akrobatyczny i Klaudia.

Według mnie taki program jest po to aby robić szoł. A orkiestra z bębnami i trąbkami szołu nie robi. Nikt się tym nie interesuje. Gdyby było 70 beat boxerów to by było fajnie i szoł by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się występ orkiestry nie był na tyle dobry aby ich puszczać dalej. Szczególnie, że wątpię aby pokazali coś innego w drugim etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować