Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict: Soviet Assault - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Mi się za to WiC bardzo podobał, dopiero niedawno skończyłem w niego grać, tylko przez Assassina. A mam go od premiery (EK z którego jestem dumny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całą recenzję... grałem w WiC... I mnie to strasznie wciągnęło... tyle, że to nie był ani pełniak ani pirat tylko DEMO! Nigdy tak mnie DEMO gry nie wciągnęło jak WiC! :D :D :D Udało mi się jakoś zrobić (granie na botach [nie single]) zrobić nuke''a i jestem pod wrażeniem! Czekam aż wydadzą WiC:SA może wtedy kupię dwie części gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ponad pół roku zagrywałem się prawie, że no-life''owo w multi WiCa. Jednak wreszcie przyszło znudzenie. Liczyłem, że ten dodatek znowu przyciągnie mnie do WiCa, lecz tak nie będzie. Oferuje on tylko i wyłącznie kampanię single player, nic innego nie dodaje! W singla nawet nie grałem w podstawce... Jednym słowem ten dodatek na PC będzie klapą, bo jedyne co będzie w nim wartościowe - nowe mapy - właściciele podstawki będą mogli zassać za darmo dla trybu multi! Dwoma słowami: nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe Święta spędziłem przy singlu (bo przez sieć grać nie mogę), zobaczymy, czy kolejną Gwiazdkę spędzę przy WiC. Kampania była bardzo krótka (dwa wieczory i koniec), ale bardzo dynamiczna. Mam nadzieję, że dodatek będzie posiadał więcej misji i lektorzy nie będą zaciągać udając rosyjski akcent (pamiętam niewypał z jakimś francuskim generałem; dobrze, że chociaż głosy Amerykanów były wypowiadane z polskim akcentem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: kampania ruskich powinna być w podstawce - to tak jakby wydać Warcrafta tylko z kampanią ludzi, zupełnie olewają misje orków.

Po drugie: singiel WiC był całkiem miły, ale bardzo krótki. ZA krótki.

Po trzecie: historia single''a jest zupełnie absurdalna - do lądowej inwazji ZSRR na USA nie mogłoby dojść, to bzdura na resorach.

Po czwarte: "I kręcimy tymi gąsiennicami!" + "Pieprzę pana, Sir!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu mozna dodac jak dla mnie dodatek to kompletna klapa:<( w takiej postaci) dziwi mnie ze do gry ktorej najmocniejsza strona jest multi dodaje sie kampanie single.... Chociaz z drugiej strony to co jes najwieksza zaleta multi jest takze jego najwiekszym przeklenstwem:/. Mowie tu o zaleznosci gracza od gracza.. czolgi nie daja rady bez supportu a ze gracz suporrtem zwykle beirze 3 artylerie i olewa wszystko inne no coz ...granie na publicach to koszmar ,scena klanowa umiera...a tu 0 nowych jednostek brak zmian w mechanice...jednym slowem bye bye WIC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm.... chyba nie wszyscy zrozumieli: Soviet Assault w wersji PeCetowej nie wprowadzi nowych jednostek, a TYLKO radziecką kampanię. Massive nie chce dawać nowych pojazdów, żeby nie zmuszać graczy podstawki do kupienia dodatku (a w końcu jak ktoś gra na necie to potrzebuje nowych jednostek, jeśli takowe są).
Słowem: podobała Wam się kampania singleplayer - kupujcie, jeśli nie - nic nie stracicie nie kupując Soviet Assault''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest taka wspaniała jak ją malują, AI jest beznadziejne żołnierze stoją jak słupy i czekają na śmierć, ale scenariusz i filmiki były wyśmienite, dla nich opłaca się grać w tą grę, lecz jak zawsze powtarzam to żadna innowacja bo co nowego tu dali? Do Company of heroes tej grze daleko, lecz reklame ma dużo lepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:06, SSj2- napisał:

... Trza zwiększyć ilość ramu... ;P


nie sadze zeby grafika byla jakos bardzo modifikowana. Wiem tez, ze nie bedzie nowych jednostek (teraz wszystkie armiee sa dobrze zrownowazone, i nie chca zaklocic tego dodajac noiwe). Ogolna zmiana to tylko taka, ze to my bedziemy atakowac. I wreszcie bede mial okazje zabic Banana, sory , Bannona ;P Chociaz w sumie to sie poswiecil ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tą grę wiec musze kupić też dodatek , czekam na niego z niecierpliwością ponieważ mają wejść zmiany w multiplayer oraz chcę zobaczyć wszystko z oczu " radziów" . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować