Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie o Call of Duty 5

74 postów w tym temacie

pepsi

Internet obiegły nieoficjalne doniesienia dotyczące piątej odsłony serii Call of Duty. Zapowiedziany przez Activision pod koniec ubiegłego tygodnia shooter powstaje ponoć w studiu Treyarch i jest już grywalny! Akcja ma się rozgrywać w czasie II wojny światowej wokół Pacyfiku.

Przeczytaj cały tekst "Nieoficjalnie o Call of Duty 5" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to stek bzdur, jak zawsze w takiej sytuacji, ale jeśli to będzie w 2 wojnie światowej to dziękuję...
Jak zrobili dobre CoD 4 to muszą schrzanić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów WWII co jest? nie macie wrażenia ze to uwsteczni gre !?? Ile mozna walczyć na frontach WWII mnie juz zaczyna to nudzić . Uważam ze tak spektakularny sukces jaki osiągnęła CoD4 był zasługą powiewu świeżości, taki post modernizm zapanowała. A teraz znów powrót do staroci!! Panowie od CoD pozostało wam jedynie iść do przodu a nie cofać sie, jak powiedzieliście A to trzeba teraz powiedzieć B !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro za produkcję bierze się studio Treyarch to chyba nie ma co oczekiwać PeCetowej wersji? Nie wróżę grze sukcesu, MoH: Pacific Assault miał być super a wyszedł nie za dobry tytuł. Już teraz umieszczanie akcji gry w okresach IIWŚ jest złym pomysłem gdyż już dostatecznie temat został wyeksploatowany i tylko Stalin vs. Marsjanie wprowadzi jakiś powiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu piszecie, że Infinity Ward cofa się, podczas gdy to nie oni robią CoD 5. Widać Treyarch woli robić gry o WWII, niż o walce z terroryzmem. A co do tego, że WWII jest bardziej oklepana od walki z terroryzmem to też możnaby się kłócić. Ja osobiście wolę drugą wojnę, ale grunt, żeby gra była tak dopracowana i emocjonująca jak poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak wy ale ja czuje spory przesyt ta II wojna swiatowa. Mamy serie MOH, 2 czesci COD-a i pare innych mniej znanych tytulow, a 4 czesc COD-a bardzo mi sie podobala przez to ze rozgrywala sie w czasach dzisiejszych, i myslalem ze 5 czesc tez bedzie dzisiejsza ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 5 produkuje Treyarch?
Akcja będzie rozgrywać się w czasie Drugiej Wojny Światowej?
NIESAMOWITE
Naprawdę o tym to ja wiedziałem od, od....... od czasu kiedy potwierdzili produkcję CoD4! Naprawdę ludzie, w jakim wy świecie żyjecie? To, że 5 część będzie produkować Treyarch to już wiadomo było przy okazji 3 części, a to że będzie to znowu WW2 to również żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie pamiętam II-wojnnej gry, której akcja dotyczyła działań na Pacyfiku i... była naprawdę dobra. W ogóle mam wrażenie, że nam (Europejczykom), średnio bliskie są te klimaty. No ale cóż, pożyjemy, zobaczymy, powiemy "a nie mówiłem?"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież już dużo wcześniej było wiadomo, że Treyarch zajmie się produkcją części serii o nieparzystym numerze. Obawiam się, że podobnie jak to było z "trójką", CoD5 nie ujrzymy na PC... =/
EDIT: A jednak, z poprzedniego newsa wynika, że pojawi się także na piecu. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treyarch ?! To co Activision przeczy sam sobie ?! Najpierw oficjalnie ogłasza, że pełną kontrolę nad serią Call of Duty powierza Infinity Ward, a teraz taki lipny przeciek ? To jakieś kpiny... Treyarch może nie jest złe, ale wpadka z 3 częścią, która nie wyszła na PC była mocno oburzająca ! Jakoś nie wierze, że mogą oni zrobić dobrą grę z serii Call of Duty i jakoś nie chce mi się wierzyć po oficjalnych doniesieniach Activision w ten stek bzdur !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te plotki są dosyć stare.
Z tego co pamiętam, słuchy o tym że gra ma się rozgrywać na Pacyfiku, podczas II wojny światowej, pojawiły się zaraz po oficjalnej zapowiedzi gry. A wiązało się to z tym że Treyarch na stronie internetowej obwieściło że poszukuje osób do pracy nad grą osadzoną w II wojnie światowej, na Pacyfiku, czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 10:02, Spector 109948 napisał:

Skoro za produkcję bierze się studio Treyarch to chyba nie ma co oczekiwać PeCetowej


Zapowiedziana jest również wersja na PC, więc spokojnie ;). Problem natomiast może być w tym, że robi to Treyarch, a ich 3 była zdecydowanie najsłabsza w serii. Miejmy nadzieję, że się czegoś nauczyli ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 10:16, Lord Joker napisał:

Call of Duty 5 produkuje Treyarch?
Akcja będzie rozgrywać się w czasie Drugiej Wojny Światowej?
NIESAMOWITE
Naprawdę o tym to ja wiedziałem od, od....... od czasu kiedy potwierdzili produkcję CoD4!
Naprawdę ludzie, w jakim wy świecie żyjecie? To, że 5 część będzie produkować Treyarch
to już wiadomo było przy okazji 3 części, a to że będzie to znowu WW2 to również żadna
nowość.


Człowieku czy ty nie znasz angielskiego ? Poczytaj sobie zachodnie serwisy i odwiedź info site Activision, które ogłosiło niedawno, że Treyarch nie będzie pracowało nad żadną z części Call of Duty, a cała kontrola nad serią powierzona zostaje studiu Infinity Ward ! Po co powtarzasz te same bzdury ?! Activision zmieniło politykę wobec tej serii i to jest fakt niepodważalny, a jak jesteś naiwny i wierzysz w jakieś dziwaczne informacje, publikowane tylko po to by zwiększyć liczbę wejść na stronę, to masz problem z osobowością !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

złamanego grosza bym nie dał za informacje w tym nwesie
o ile kwestia tego które studio ma się zajmowa produkcją CoD5 jest w sumie dyskusyjna, to informacja że akcja ma wrócić do WW2 jest totalną bajką dla mnie...wiadomo że graczom juz znudziły się te realia, a poprzednie części ostro wyeksploatowały temat...prędzej uwierzyłbym że akcja będzie rozgrywać się w kosmosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować