Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie o Call of Duty 5

74 postów w tym temacie

Według mnie CoD5 nie odniesie takiego sukcesu jak 4 część... Powrót do 2WŚ uważam za dobry mimo ze teraz przez wielu bd krytykowany, ale tak samo bylo gdy mowiono ze CoD4 bd w czasach wspolczesnych i co? i super gra! no ale Pacyfik? Nie wiem... do mnie to jakoś nie przemawia... Być może słabą kampanię zrekompensuje znow wspaniala grafika :) pożyjemy - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, jak by zajęli się jakimiś mniej znanymi i mniej eksponowanymi konfliktami typu Falklandy-Malwiny, wojny izraelsko - arabskie, I wojna w Czeczenii, Bośnia, Kosowo :)

Pomarzyć dobra rzecz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to będzie tak, Infinity Ward - Nasze Czasy, Treyarch II Wojna światowa, dziwne że jeszcze nie dali okresu pierwszej wojny, hmmm brakuje call of Duty w 2050 roku, jak i Calla w czasach renesansu np. :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejadła mi się już II WŚ, a po MOH: Pacyfic mam złe wspomnienia. Osobiście liczyłem na zimną wojnę, wiecie, klimaty World in Conflict...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 11:29, Diplo napisał:

Fajnie by było, jak by zajęli się jakimiś mniej znanymi i mniej eksponowanymi konfliktami
typu Falklandy-Malwiny, wojny izraelsko - arabskie, I wojna w Czeczenii, Bośnia, Kosowo
:)


Raczej nie ma na to szans, bo jeśli chodzi o konflikty zbrojne w grach liczy się tylko jedno - widowiskowość na dużą skalę, a takie rzeczy mamy tylko podczas drugiej wojny światowej (no, powiedzmy, że z Pacyfikiem jako osobny epizod), w czasach fikcyjnej teraźniejszości i przyszłości oraz... hm... zostały chyba tylko wojny na konikach i żołnierzyki z szabelkami. ;-)

Dnia 12.05.2008 o 11:29, Diplo napisał:

Pomarzyć dobra rzecz ;-)


No ba. ;-)

@Konował

Dnia 12.05.2008 o 11:29, Diplo napisał:

Szkoda że CoD 5 nie będzie się toczył w przyszłości ;].


Toż to są nieoficjalne wiadomości, więc trzymaj kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko boje u tryb multi... aha i jak firma ktora robila tylko gry na konsole nagle zabiera sie za tworzenie gry na PC? nie rozumiem tego. cod1, cod2, cod4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze to bedzie terazniejszosc a nie II wojna swiatowa bo juz byly 3 czesci w drugiej wojnie. ale mogli by dac bronie z przeszłosci i te co sa teraz moze by bylo fajnie postrzelac ze starszych broni w terazniejszosci? fajnie ze gra wyjdzie na tyle platform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 12:32, DJ Szlafrok napisał:

Raczej nie ma na to szans, bo jeśli chodzi o konflikty zbrojne w grach liczy się tylko
jedno - widowiskowość na dużą skalę, a takie rzeczy mamy tylko podczas drugiej wojny
światowej (no, powiedzmy, że z Pacyfikiem jako osobny epizod), w czasach fikcyjnej teraźniejszości
i przyszłości oraz... hm... zostały chyba tylko wojny na konikach i żołnierzyki z szabelkami.
;-)


HeHe. Call of Duty 5: Medieval Clash :D

Takie falklandy czy czeczenia to moim zdaniem bardzo widowiskowe konflikty. Duża dysproporcja gwarantuje sporo akcji :) Że o takich wzgórzach Golan nie wspomnę ;-)

Obawiam się że te konflikty nie są po prostu politycznie poprawne.No i brak w tych konfliktach wojsk Amerykańskich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treyarch to gniot (ocena ta wynika ze stworzenia cod3) który z pewnością stworzy coda na konsole a nie na pc''ty, "A" mogło wybrać IW do produkcji następnych części z zostawić Treyarch w tyle, tam gdzie jego miejsce.
IW do 1 do 4(pomijając 3) robiło najlepsze gry z serii cod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. Infinity Ward zapowiedział, że będzie renegocjował kontrakt z Activision w celu przejęcia całkowicie prawa do tworzenia CoDa i nie wspominali, że zrobią CoD5. CoD5 Treyarch zaczął robić zaraz po CoD3, więc jaki sens po roku produkcji przekazywać robotę innej firmie. Jeśli renegocjacje powiodą się, to CoD5 będzie ostatnią grą tej marki spod skrzydeł Treyarch. Activision nie przeczy samo sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD idzie tropem Medal of Honor. Też zaczyna się szukanie pomysłów co do następnej części, ale nie głupi to pomysł. Ci z Activision znają się na dobrej robocie, więc tego nie schrzanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:08, grabopendzik napisał:

CoD idzie tropem Medal of Honor. Też zaczyna się szukanie pomysłów co do następnej części,
ale nie głupi to pomysł. Ci z Activision znają się na dobrej robocie, więc tego nie schrzanią.

nie no komu potrzebne drugie medal of honor: Pacific assoult

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gut... dobrze, że wracają do II wojny. Ah i do tego Pacyfik genialnie, pamiętam MoH''a na Pacyfiku, było genialne, teraz przekonałem się o CoD''a i będzie jeszcze genialniej, bo jeszcze genialniej odpicują Pacyfik ahh...
Choć marzył by mi się wątek z bombą atomową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:30, Młody miro napisał:

> CoD idzie tropem Medal of Honor. Też zaczyna się szukanie pomysłów co do następnej
części,
> ale nie głupi to pomysł. Ci z Activision znają się na dobrej robocie, więc tego
nie schrzanią.
nie no komu potrzebne drugie medal of honor: Pacific assoult


w sumie to masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich malkontentów - mimo, że MoH PA był taki sobie, to jednak temat uważam za świetny - starcia na wysepkach położonych na Pacyfiku były jednymi z najbardziej zażartych bojów podczas tej wojny. Gierka może odnieść sukces, ale trzeba odwzorować "ten" klimat. Syf, wszechobecna śmierć, żołnierze odcięci od swoich gdzieś pośrodku dżungli, no i "spływające" błocko i padający od paru dni deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować