Zaloguj się, aby obserwować  
TYHE

Cytaty, motta, sentencje

1050 postów w tym temacie

Nie wiem jakie mam motto wybrać wiec może mi pomożecie
to są moje dwie propozycje
pierwsza to motto które obecnie mam :"Gdybym robił tyle ile nie robie to byłbym wielkim człowiekiem"
Drugie to moje stare : Najpiękniejsze kwiaty człowiek dostaje na swoim pogrzebie (tylko nie wiem czy to jest właściwe motto) a wiec które najlepiej wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:26, Vuko Drakkainen napisał:

Nie wiem jakie mam motto wybrać wiec może mi pomożecie
to są moje dwie propozycje
pierwsza to motto które obecnie mam :"Gdybym robił tyle ile nie robie to byłbym wielkim człowiekiem"

Drugie to moje stare : Najpiękniejsze kwiaty człowiek dostaje na swoim pogrzebie (tylko nie
wiem czy to jest właściwe motto) a wiec które najlepiej wybrac?

Proponuje pierwsze motto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Schadenfreude jest cechą podłych narodów. Dlatego mowie polskiej brak tego słowa." - Kazimierz Przerwa-Tetmajer

"Na świecie jest wiele matek, ale tylko jedna kochana i sprawiedliwa - Polska" - Autor: Cesarro ;)

To takie dwa patriotyczne motta/cytaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 19:55, Cesarro napisał:

"Schadenfreude jest cechą podłych narodów. Dlatego mowie polskiej brak tego słowa." - Kazimierz
Przerwa-Tetmajer

"Na świecie jest wiele matek, ale tylko jedna kochana i sprawiedliwa - Polska" - Autor: Cesarro
;)

To takie dwa patriotyczne motta/cytaty :P

heh! ale głupie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kategoria: radość i smutek:

"Najbardziej straconym dniem jest ten, w którym się nie śmiałeś." - Sébastien Roch Nicolas, zwany de Chamfort

"Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk, cierpień lub biedy, tak jak okręt potrzebuje balastu, by płynąć prosto i równo." - Arthur Schopenhauer

"Nuda jest siostrą rozpaczy." - Marie von Ebner-Eschenbach

"Przed wielką radością drży człowiek prawie tak bardzo jak przed wielkim cierpieniem; może obawia się, że słodkie grono życia na raz zerwie, a w dłoni pozostanie mu sucha łodyga." - Fryderyk Chrystian Hebbel

"Budzeni pocałunkiem wstają z łóżka własciwą nogą." - Lidia Jasińska

"Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze." - Marcel Achard

"Ze wszystkich zwierząt jeden człowiek umie się śmiać, choć on właśnie ma najmniej powodów." - Ernest Hemingway

"Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie." - Phil Bosmans

"Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody." - Demokryt z Abdery

"Miej czas na to, aby pomyśleć - to źródło mocy. Miej czas na modlitwę - to największa siła na ziemi. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy." - Matka Teresa z Kalkuty

"Smutek jest samowystarczalny: by odczuć jednak pełną wartość radości, musisz mieć kogoś, by się nią podzielić." - Mark Twain

"Radość wybieramy sami, cierpienia nas wybierają." - Iason Evangelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wymyśliłem, kiedy wkurzyłem się na mojego brata (powiedziałem to beznamiętnym głosem jak syntezator mowy IVONA):

"Chcesz, ku**a, świecić? Świeć, ku**a, przykładem!"

Fajne, no? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci zjawiają się wskutek woli natury i najczęściej rodzice grają później na tych dzieciach, jak na klawiszach, dalszy ciąg swojego życia.

autor:Maria Meiedźwiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować