Zaloguj się, aby obserwować  
TYHE

Cytaty, motta, sentencje

1050 postów w tym temacie

Anarchism... stands for liberation of the human mind from the dominion of religion; the liberation of the human body from the dominion of property; liberation from shackles and restraint of government. It stands for social order based on the free grouping of individuals.
~Sons of Anarchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół." -Antoine de Saint-Exupery ("Mały Książę")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" A propo sprawy sam mam wątpliwości tu dziś a więc ja nic nie mówię nie pozwól by ktoś ci mówił .."
Oraz
" Żyje sie raz i raz sie umiera kojarz a liczba sposobow na to jest .. nieskonczona "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie kilka z piosenek:

Nickelback - When We Stand Together
"Musimy trwać razem,
Nie ma ulegania,
Zawsze ręka w rękę,
Oto, kiedy wszyscy zwyciężamy"

Scorpions - The Future Never Dies
"Dlaczego jestem sam, gdy leżymy tutaj razem?"

Metallica - Mama Said
"Potrzebuję twych ramion, by mnie powitały,
Ale wszystkim, co widzę jest zimny kamień"

Daughtry - It''s not over

"Moje życie z tobą znaczy wszystko,
Więc nie poddam się tak łatwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedyne lekarstwo dla znużonych życiem w gromadzie: życie w wielkim mieście. To jedyna pustynia, jaka jest dziś dostępna." - Albert Camus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chcesz wiedzieć, jak dwa pierwiastki reagują na siebie. Pytasz się je o to? Nie, będą kłamać jak na chemikalia przystało. Wrzucasz je do probówki i podkręcasz gaz".

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili. Pokaż, że się mylili".

"Było w nas tyle z jutra. Nie widzieliśmy przeszkód, by zdobyć cały świat a nie blizny na sercu"

"Było w nas tyle uczuć jak i buntu a teraz?. Szacujemy miłość po gatunku portfela"

"Nie chodzę po klubach i nic tego nie zmieni Dziś muzyka to syf, a nie przełom jak kiedyś"

"Nie ważne, elitarny, czy zwykły, W każdym strach zmusza do modlitwy, W obliczu śmierci nie ma sprytnych, nie ma odważnych, Straszy brak uzyskania drugiej szansy..."

A gdyby Bóg zszedł na ziemie jeszcze raz by po raz kolejny zbawić świat za grzechy... czy jedna śmierć dała by radę takiemu.... brudowi ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować