Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram Theft Auto - wyniki konkursu

66 postów w tym temacie

Mam pytanie - jeśli w przyszłości będą organizowane podobne konkursy (zaskoczę Was - nie obrażę się, jeśli ziszczą się takowe), będą bazowały na tej samej podstawie? Mam na myśli to, że aby wygrać trzeba wysłać prawidłową odpowiedź najszybciej ze wszystkich uczestników. Więc jak? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluje zwycięzcom ;) Ja natomiast cieszę się z 10pln oraz z tego, że wszystkie odpowiedzi zaznaczyłem poprawnie, ale ze sporym opoźnieniem ;]

Swoją drogą taki konkurs internetowy odnośnie wiedzy to raczej tylko konkurs kto pierwszy ten lepszy, bo strony google na czas trwania konkursu nie zamknął ;d ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, szkoda, że nie wygrałem, a wszystkie odpowiedzi miałem dobrze, może tylko jedna była źle. A już sobie wyobrażałem jak rozkładam mapę GTA SA na dywanie. Może następnym razem mi się powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto wam powiedział, że wygrywa NAJSZYBSZY?
Zadaliście chociaż sobie trud przeczytać regulamin dostępny na stronie z pytaniami?

Zwycięzca był losowany ze wszystkich, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi. Przecież wtedy nie ogłaszaliby wyników po tygodniu a po 10-ciu minutach... Zastanówcie się chociaż trochę... Ale lamentować to każdy potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 12:04, RadkoR1983 napisał:

A kto wam powiedział, że wygrywa NAJSZYBSZY?
Zadaliście chociaż sobie trud przeczytać regulamin dostępny na stronie z pytaniami?

Zwycięzca był losowany ze wszystkich, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi. Przecież
wtedy nie ogłaszaliby wyników po tygodniu a po 10-ciu minutach... Zastanówcie się chociaż
trochę... Ale lamentować to każdy potrafi...



widocznie to ty czytac nie umiesz bo jest wyraźnie napisane:
,,Osoba, która jako pierwsza nadeśle komplet prawidłowych odpowiedzi - wygra egzemplarz Grand Theft Auto IV w wersji na jedną z wybranych przez siebie konsol, natomiast w ręce trzech kolejnych laureatów trafi PC-towa edycja GTA: San Andreas"

Zanim cos napiszesz to lepiej sie zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z odpowiedzia na pyt. nr 2 - o to w ktorej dzielnicy Vice City znajduje sie klub golfowy?
Bo wyglada to tak jakbyscie zaznaczyli 2 odpowiedzi prawidlowe a jesli by sie upierac przy jednej z nich to na "bardziej zaznaczona" (: wyglada odp. a) Prawn Island.
A wg mnie klub golfowy jest w Leaf Links...
Wiec jak to w koncu jest, gram.pl ??? (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 12:35, Sadrith_Mor napisał:

A co z odpowiedzia na pyt. nr 2 - o to w ktorej dzielnicy Vice City znajduje sie klub
golfowy?
Bo wyglada to tak jakbyscie zaznaczyli 2 odpowiedzi prawidlowe a jesli by sie upierac
przy jednej z nich to na "bardziej zaznaczona" (: wyglada odp. a) Prawn Island.
A wg mnie klub golfowy jest w Leaf Links...
Wiec jak to w koncu jest, gram.pl ??? (;


Oczywiście odpowiedź c czyli Leaf Links jest prawidłowa i taka też była uznawana. Na stronce po prostu chochlik się wkradł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem szansę szybko wysłać odpowedzi, ale przez to właśnie źle zaznaczyłem... W każdym bądź razie - gratulacje dla zwycięsców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to. Dratyx, który wygrał nigdy nie napisał posta. RadkoR1983 jest na forum ponad rok i ma 17 postów to około 2 na miesiąc.Reszta to w ogóle mało postów pisze. Zwycięzcy nie znalazłem w żadnym z dwóch sposobów( przez wyszukiwarkę i statystyki) i też tych co wygrali San Andreas oprócz Dartyx. Żadnego z nich nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego? Tylko ci co się wypowiadają mają prawo brać w konkursach?

@zippo666, chryste, dziecko, masz w treści newsa zwycięzców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:20, Dominik000 napisał:

Dziwne to. Dratyx, który wygrał nigdy nie napisał posta. RadkoR1983 jest
na forum ponad rok i ma 17 postów to około 2 na miesiąc.Reszta to w ogóle mało postów
pisze. Zwycięzcy nie znalazłem w żadnym z dwóch sposobów( przez wyszukiwarkę i
statystyki) i też tych co wygrali San Andreas oprócz Dartyx. Żadnego z nich nie kojarzę.

To dlatego, że ich nie kojarzysz to nie mieli prawa nic wygrać?!
A może znasz wszystkich co wygrali w TOTKA?
Żałosne...
Tu nie nagradza się ilości postów, tylko prawidłowe odpowiedzi i trochę szczęścia też potrzeba. Ja na przykład pierwszy raz wygrałem coś w miarę sensownego...

PS. A zarejestrowany jestem od ponad roku, bo od ponad roku kupuję gry w gram.pl i to wcale nie znaczy, że powinienem non-stop ślęczeć na forum... EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:20, Dominik000 napisał:

Dziwne to. Dratyx, który wygrał nigdy nie napisał posta. RadkoR1983 jest
na forum ponad rok i ma 17 postów to około 2 na miesiąc.Reszta to w ogóle mało postów
pisze. Zwycięzcy nie znalazłem w żadnym z dwóch sposobów( przez wyszukiwarkę i
statystyki) i też tych co wygrali San Andreas oprócz Dartyx. Żadnego z nich nie kojarzę.



i co to ma do rzeczy? To w konkursach moga wygrywac tacy jak ty ze statusem przewodniczacego?
Brac udzial moze kazdy, nawet ktos kto sie zarejestrowal wlasnie ze wzgledu na ten konkurs i nigdy nie mial nic do czynienia z forum tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować