Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz11111

Whirlwind Over Vietnam - Temat ogólny

1 post w tym temacie

W grę grałem, ale nie jestem zachwycony. Ujdą symulatory, ale ten jest zrobiony na odczepnego, aby zyskać dofinansowanie do bardziej dochodowego projektu ( chyba ). Po prostu 3 słowa: "Okradanie Fanów 1C ". A jak sobie przypominam robili kilak fajniejszych gier ( w końcu potentat na rosyjskim rynku ( prawie jak polskie CI )).

Strona o grze:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=5063

Opis gry:
Whirlwind of Vietnam to wirtualny symulator działań śmigłowca bojowego podczas wojny w Wietnamie. Za przygotowanie gry odpowiadają programiści odpowiedzialni w przeszłości za uznany symulator lotu, pt. IL-2 Sturmovik. Z kolei rola wydawcy tego tytułu przypadła firmie 1C.

Gra oferuje sześć różnych śmigłowców bojowych do wyboru (od potężnego Chinooka do AH-1 Cobra). Dostępne helikoptery różnią się zarówno wyglądem jak i sposobem zachowania się w czasie lotu. Do przejścia oddano kilkanaście różnorodnych misji, m.in. razem z oddziałami piechoty atakujemy pozycje wroga, zajmujemy się ewakuacją sojuszniczych żołnierzy, czy eskortujemy śmigłowce z zaopatrzeniem, aby pomyślnie dotarły do miejsca przeznaczenia.

Istotną rolę odgrywa w grze radio, które w pełni oddaje realizm ówczesnych zmagań (częste komunikaty walczących jednostek z prośbą o wsparcie, przekazywanie informacji o położeniu danego oddziału, wydawanie graczom kolejnych rozkazów, etc.). Dużą ciekawostką jest również możliwość zmiany stanowiska zajmowanego w śmigłowcu. Z pilota gracz siedzący przy komputerze staje się na przykład strzelcem pokładowym.

Wirtualne kokpity są odtworzone zgodnie z prawdziwymi modelami śmigłowców wojskowych (kontrolki, wskaźniki, drążek, etc. wyglądają identycznie, jak w prawdziwym helikopterze). Sporo uwagi przywiązano również do wyglądu (różne umundurowanie, bronie) i zachowania żołnierzy, których transportujemy czy wspieramy podczas zmagań (podczas powietrznego desantu „obstawiają” teren dokładnie tak, jak robili to w rzeczywistości).

Sterowanie w Whirlwind of Vietnam zostało zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu zestawu klawiatura plus joystick, aczkolwiek gracze z powodzeniem mogą też używać myszki. Dla mniej zagorzałych miłośników symulacji, producent przewidział również opcję ustawienia prostszego, bardziej zręcznościowego sterowania.

( Gry OnLine )

Wymagania minimalne:
Nie podali, ale gwarantuje że pójdzie na każdym kompie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować