Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - największa beta w historii MMO?

28 postów w tym temacie

pepsi

Już ponad milion graczy zarejestrowało się do beta-testów Age of Conan, niezwykle oczekiwanego MMO Funcomu. Przedstawiciele studia nie spotkali się z bardziej okazałymi statystykami w kwestii uczestnictwa w testach wersji beta, co jednoznacznie potwierdza popularność AoC.

Przeczytaj cały tekst "Age of Conan - największa beta w historii MMO?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem umiarkowanym fanem MMO. I prędzej bym zagrał w AoC niż WoW. Jeśli AoC miałby naprawdę dobry start i trochę zachwiałby pozycją WoW-a to by było dobrze dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, milion beta testerów nie przełoży się raczej na milion aktywnych kont po premierze, w podobnym okresie czasu. Mnie tam szczerze mówiąc to nie przeszkadza, bo i tak nie gram w gry z gatunku MMO. Zwyczajnie mi się nie podobają, a zresztą kto będzie mógł z WoWem konkurować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety póki co to każda z klas jest strasznie nie z balansowana w stosunku do innych, co jakiś czas podczas bety wychodził patch który jedną zazwyczaj wywracał klasy do góry nogami, jedna stawały się za potężne tkz OP, a inne odwrotnie. Niepokojące to trochę, może przyjść do głowy myśl że sami developerzy nie wiedzą co chcą uzyskać. Ale jedno trzeba przyznać świat gry jest naprawdę ładny i to chyba jedyna rzecz która zwróciła moją uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gierka będzie dobra, ale i tak WoW''a nie przebije. Konkurowanie z obecnym królem jest trochę śmieszne, bo jest on raczej siwy, w końcu minęły chyba 4 lata od premiery...
Poza tym to, że jest milion testerów nic nie znaczy. Pewnie połowa z nich nie kupi gierki po premierze.
Fenomenem był WoW i jest dalej, bo pod względem graficznym był przestarzały już w dniu premiery,a mimo to nawet teraz liczba graczy rośnie.
For The Horde! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy ci wszyscy beta-testerzy zamówili pre-order ;) Ja z chęcią pogram - ale dopiero w polską wersję, poza tym do września będzie wiadomo, czy gra jest dobra i czy odniosła sukces wśród graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze ;)
AoC to najlepsze MMO w jakie grałem. Uczestniczyłem w PVP Weekendzie, Otwartej Becie, kupiłem na gram.pl kolekcjonerkę, założyłem konto i już mam na dysku klienta do early access.
Świetny klimat, fabuła, świat, klasy postaci, grafika, muzyka, PVP (!!!). Otwarte PVP na koniec otwartej bety było moim najlepszym doświadczeniem w długich latach obcowania z gatunkiem MMO.
A co do WoW''a - niech zginie jak najszybciej lub wróci chociaż trochę do normy. Pierwszy okres WoW''a to faktycznie królowanie i gra nad grami, ale z czasem coraz gorzej i gorzej. Może następne MMO Blizzarda coś poprawi?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować