• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Duras94

SpellForce Ze - problem

Pytanie

14 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/spellforce/patch/spellforce_pl_100%_fix.zip

Jeśli masz program antywirusowy, upewnij się, że nie blokuje on połączeń z serwerami FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U moich kolegów też są te problemy z transferem nawet gdy wyłączą antywire ja gdy wyłączyłem kasperskiego to też mam ten problem =\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam ja mam taki problem. wczoraj gralem sobie w spellforce''a dzisiaj chciałem kontynuować zabawę, jednak mój antywirus nagle znalazł w pliku Spellforce.exe nieznanego wirusa.
przeinstalowałem gre i podczas instalacji jak pojawil sie plik "spellforce.exe" od razu automatycznie antywirus znalazl w nim wirusa... ech, co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.05.2008 o 13:39, jbobo napisał:

witam ja mam taki problem. wczoraj gralem sobie w spellforce''a dzisiaj chciałem kontynuować
zabawę, jednak mój antywirus nagle znalazł w pliku Spellforce.exe nieznanego wirusa.
przeinstalowałem gre i podczas instalacji jak pojawil sie plik "spellforce.exe" od razu
automatycznie antywirus znalazl w nim wirusa... ech, co robic ?

wyłączyć antywirusa na czas instalacji, a potem nakazać mu żeby w tym pliku nie mieszał. Jaki to antywirus? bo kasperski oraz avast lubują się w takich fałszywych alarmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zainstalowalem bez antywirusa
ale nie chce nadal wspolpracowac, niby daje zeby nic nie robil z plikiem podczas uruchamiania, ale ciagle wyskakuje okienko ze cos mu nie pasuje.
proba uruchomienia z folderu konczy sie informacją ze nie posiadam uprawnien... ale to juz takie zeby cos palnąc, zeby specjalnie nie zezwolic na uruchomienie
ech.. glupi ten moj komp, jak zwykle wyglada ze bedzie prowizorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wygląda na to że będziesz go musiał wyłączać na czas grania, wtedy i tak nie jest ci potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam inny problem: za każdym razem gdy włączam grę, pojawia się okno wymagające wpisania klucza cd. Kiedyś wystarczało zrobić to za pierwszym uruchomieniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.06.2008 o 12:38, GeoT napisał:

A ja mam inny problem: za każdym razem gdy włączam grę, pojawia się okno wymagające wpisania
klucza cd. Kiedyś wystarczało zrobić to za pierwszym uruchomieniem gry.


witam!
mam identyczny problem - ciągle musze wpisywać klucz - jeśli mi się już uda uruchomić grę
bo przeważnie mam:

Conflict: a Hook process was found. Please deactivate all Antivirus and Anti-Trojan programs and debuggers


jednak ta pomoc http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=65&p=2394
nie pomaga, nie mam zainstalowanych Spyware Doctor ani Zone Alarm

mam AVASTa, ale był wyłączony podczas instalacji i jest wyłączony przy odpalaniu gry
mój system to Vista 64

ktoś sobie poradził już z tymi problemami (klucz oraz komunikat)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Avasta nie da się całkiem wyłączyć (najbardziej problematyczne moduły i tak będą dalej działać), spróbuj go zainstalować (a potem wymienić np na avg free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2008 o 00:19, moonman napisał:

mam identyczny problem - ciągle musze wpisywać klucz

Spróbuj uruchomić grę w trybie administratora (PPM na skrót do gry i z menu wybrać odpowiednią opcję) i po kolejnym wpisaniu kodu problem powinien zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2008 o 00:19, moonman napisał:

witam!
mam identyczny problem - ciągle musze wpisywać klucz - jeśli mi się już uda uruchomić
grę
/.../


Dokładnie tak jak napisał Raylin - musisz uruchomić grę w trybie administracyjnym (zakładam, że pracujesz na Viście). Ja właśnie w ten sposób sobie z tym problemem poradziłem. Prawy przycisk na ikonie skrótu gry lub pliku exe, który ją uruchamia, potem "Właściwości" i w zakładce "Zgodność" na dole zaznaczasz opcję "Uruchom ten program jako administrator". Inaczej system uniemożliwi zapamiętanie wpisanego klucza i trzeba to będzie robić za każdym razem.
W kwestii drugiego problemu niestety nie potrafię pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Korzystam ze starego tematu ponieważ nie chce mi się zakłada nowych. Mam pytanie: Dlaczego nie mogę przenieść postaci na 30lv z kampanii Rohen-a, do kampanii Feniksa ??
Dodatek zwyczajnie tej postaci nie widzi. Wszystko jest ok gdy postać ma poziom 26 - 29. Jak ma już 30, to dodatek ślepnie. Przecież przeważnie Zakon Świtu kończymy mając maksymalny poziom, czyli 30. Co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować