Zaloguj się, aby obserwować  
CH1CKEN

Red Faction

103 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 12:29, Sebat1 napisał:


> Płynę w takim tunelu pod wodą (sam płynę, nie w łodzi, bo ta wybuchła, gdy chciałem

> zwodować) i w pewnym momencie napotykam łódź podwodną,która do mnie strzela... tych
rakiet
> nie da się raczej uniknąć...

W grę grałem dość dawno temu i mogę coś pomylić , ale zastanawia mnie jakim cudem łódź
wybuchła przy wodowaniu ? Grę przeszedłem wiele razy i nigdy nie spotkałem się z czymś
takim. O ile dobrze pamiętam łódź jest Ci absolutnie niezbędna aby przepłynąć ten etap.



W pomieszczeniu kontrolnym na tym doku klikam guzik, łódź jest przenoszona, ale przed zwodowaniem po prostu wybucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 13:59, tomoliop napisał:

W pomieszczeniu kontrolnym na tym doku klikam guzik, łódź jest przenoszona, ale przed
zwodowaniem po prostu wybucha...


To najwidoczniej jakiś dziwny błąd w grze , jak zależy Ci na przejściu gry to wczytaj poprzedni zapis gry , a jak ostatni zapis masz daleko i nie chce Tobie się przechodzić etapów jeszcze raz to wpisz sobie kod na nieśmiertelność i po prostu przepłyń ten poziom z łodziami , gwarantuje Ci że dużo na tym nie stracisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam błąd w grze :/ Jak się lata statkiem po kopalni (nie pływa) z tym Gordonem czy jakoś tak sie on nazywał i dolatujemy do takiej bazy tam zabija sie ludków no i wtedy powinien być filmik (solucje czytałem) to ja ich zabiłem i nic ! Nie mogę wysiąść , nie mogę otworzyć drzwi , no i nie mam żadnego wcześniejszego save''a ... Pomoże ktoś jakoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 22:06, Inki napisał:

Pomoże ktoś jakoś

Mogę się mylić, ale trzeba chyba podlecieć do takiej platformy która jest na dole, ewentualnie po prostu wylądować gdzieś na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 22:06, Inki napisał:

Kurde mam błąd w grze :/ Jak się lata statkiem po kopalni (nie pływa) z tym Gordonem
czy jakoś tak sie on nazywał i dolatujemy do takiej bazy tam zabija sie ludków no i wtedy
powinien być filmik (solucje czytałem) to ja ich zabiłem i nic ! Nie mogę wysiąść , nie
mogę otworzyć drzwi , no i nie mam żadnego wcześniejszego save''a ... Pomoże ktoś jakoś ?


Też miałem nie raz ten błąd , musisz cały czas podchodzić do wylądowania , odleć kawałek i znowu spróbuj wylądować i znowu opleć kawałek i znowu spróbuj wylądować i tak aż do skutku , czasem trzeba próbować nawet kilkanaście razy , skrypt uruchamiający ten filmik czasem się zacina i niestety trzeba się tak trochę pomęczyć. Nie wiem czy próbowałeś , ale czasem pomaga też ponowne uruchomienie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 08:15, Sebat1 napisał:

> Kurde mam błąd w grze :/ Jak się lata statkiem po kopalni (nie pływa) z tym Gordonem

> czy jakoś tak sie on nazywał i dolatujemy do takiej bazy tam zabija sie ludków no
i wtedy
> powinien być filmik (solucje czytałem) to ja ich zabiłem i nic ! Nie mogę wysiąść
, nie
> mogę otworzyć drzwi , no i nie mam żadnego wcześniejszego save''a ... Pomoże ktoś
jakoś ?

Też miałem nie raz ten błąd , musisz cały czas podchodzić do wylądowania , odleć kawałek
i znowu spróbuj wylądować i znowu opleć kawałek i znowu spróbuj wylądować i tak aż do
skutku , czasem trzeba próbować nawet kilkanaście razy , skrypt uruchamiający ten filmik
czasem się zacina i niestety trzeba się tak trochę pomęczyć. Nie wiem czy próbowałeś
, ale czasem pomaga też ponowne uruchomienie gry.


Próbowałem kilka razy uruchomić grę . A więc muszę sobie polatać trochę i co chwile próbować lądować ? Spoko dzięki za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2008 o 08:42, Inki napisał:

Próbowałem kilka razy uruchomić grę . A więc muszę sobie polatać trochę i co chwile próbować
lądować ? Spoko dzięki za pomoc .


Przeszedłem tą grę cztery albo pięć razy i dzięki temu znam ją na pamięć , prawie za każdym razem jak przechodziłem grę miałem właśnie ten błąd , podana przeze mnie metoda zawsze mi pomagała , ale nie mogę zagwarantować że pomoże i Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 13:59, tomoliop napisał:

W pomieszczeniu kontrolnym na tym doku klikam guzik, łódź jest przenoszona, ale przed
zwodowaniem po prostu wybucha...

Miałem ten sam błąd. Niezależnie od tego czy łódź woduje guziczkiem z pomieszczenia kontrolnego czy też tym przy rusztowaniu/dźwigu. Myślałem, że robię coś nie tak ale jeśli to błąd w grze to dupa. Może gdzieś znajdę kody na nieśmiertelność bo pod wodą wyrzutnia rakiet nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pierwsze wrażenie z gry było mniej więcej takie: "Huzzah! Tadadadadadadam! Argh! WHAT? NO AUTOSAVE?!" No cóż, teraz nauczyłem robić się sejwy co jakiś czas, ale na wejściu strasznie mnie to wkurzyło. Na szczęście nie doszedłem nigdzie daleko. Gra mimo swojego wieku ładnie się prezentuje i stawia wyzwanie. Już wcześniej miałem się z nią zapoznać, ale jakoś nie było okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wymagania takie, że ruszy na dobrym telefonie. Ja uważam tą grę za sukces w swoich latach mimo to jakoś nie przypadał mi do gustu znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem tę grę i powiem, że mimo tych paru lat jest całkiem fajna. Bossowie może nie powalają, niemniej arsenał jest całkiem całkiem. No i główny bohater też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z multiplayer''em, mam wersję tej gry z CDA. Na tym co się ustawia domyślnie multi nie działa, a co powinno się ustawić nie bardzo wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tego nie zrobiłeś, to zainstaluj Pure Faction i przez niego odpalaj grę, inaczej na multi raczej nie pograsz. A jeśli nie w tym problem, to opisz go nieco bardziej szczegółowo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 10:53, tomoliop napisał:

Mam problem z multiplayer''em, mam wersję tej gry z CDA. Na tym co się ustawia domyślnie
multi nie działa, a co powinno się ustawić nie bardzo wiem...


ja tez ma Red Faction z CDA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 13:02, Blackhand napisał:

Jak tego nie zrobiłeś, to zainstaluj Pure Faction i przez niego odpalaj grę, inaczej
na multi raczej nie pograsz. A jeśli nie w tym problem, to opisz go nieco bardziej szczegółowo
:).


Tak, Pure Faction zainstalowałem, uruchamiam poprzez PF Launcher, nie wprowadzając żadnych zmian, a w grze, gdy wybieram multi otrzymuje komunikat, że niewłaściwie skonfigurowałem moje połączenie internetowe (coś w tym stylu). W Launcherze jest napisane, że Client Port i Server Port muszą być różne, domyślnie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, być może pojawiła się nowa wersja PF i ta z CDA jest "niedobra"? Najlepiej odwiedź FA (Forum Actionum) i tam zadaj pytanie, może ktoś będzie Ci w stanie pomóc (w końcu to oficjalne forum CDA). Aha, i napisz coś o swoim połączeniu z Internetem - być może to właśnie ono jest problemem.

Lord Sebuuu 10
Nie trolluj i zapoznaj się z Regulaminem (a przede wszystkim - przestrzegaj go).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować