Zaloguj się, aby obserwować  
CH1CKEN

Red Faction

103 postów w tym temacie

Wiecie, że na tym forum nie znalazłem żadnego tematu odnośnie tej gry??? Zapewne już zapomnieliście, a szkoda, bo to przecież jeden z tych tytułów co się je najbardziej pamięta. A więc piszcie tu wszystko o tej grze, jakie atrakcje Wam zafundowała i w ogóle. Jak np. dostarczyła Wam emocji (ostatnia misja) gdy trzeba było rozbroić bombę, jak dało się fajnie rozwalać otoczenie. I tylko nie mówcie mi, że zapomnieliście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 czes szybko znalazła fanów i było wokuł niej bardzo wiele szumu bo była bardzo dobra ale niestety tak szybko jak miałasz ogrum fanów to tak szybko została zapomniana a to dzieki 2 czesci która przyjeto dosc chłodno bo rzeczywiscie nie była najlepsza a ja w 1 grałem w grudniu dobra gierka polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka dobra,ale ja się b\nie dziwię że tak wiele osob już o niej zapomniano.Jej druga część nie była nawet cieniem jedynki.U nas, o ile dobrze pamiętam nie znalazła nawet wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam... rozbrajanie bomby było miodzio :] Rozwalanie otoczenia też, pojazdy wypasione. Z broni rządziła "kołkownica" - strzelanie przez ściany rulez !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:44, Darkstar181 napisał:

Gierka dobra,ale ja się b\nie dziwię że tak wiele osob już o niej zapomniano.Jej druga część
nie była nawet cieniem jedynki.U nas, o ile dobrze pamiętam nie znalazła nawet wydawcy.


Obie części wydał u nas LEM. W dwójkę nie grałem, ale jedynka była fajna (GeoMod rządził), szkoda, że singiel nie w pełni wykorzystywał możliwości engine''u (właściwie, to tylko na początku w kopalniach, później już tylko chyba raz na jakimś levelu na "otwartej przestrzeni").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam doskonale Red Faction 1 To była pierwsza gra w którą grałem w multi po necie, nieraz do 5 nad ranem sie siedział, aż się łezka w oku kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 20:42, CH1CKEN napisał:

Wiecie, że na tym forum nie znalazłem żadnego tematu odnośnie tej gry??? Zapewne już zapomnieliście,
a szkoda, bo to przecież jeden z tych tytułów co się je najbardziej pamięta.


Wiesz grałem w tą grę 15 min. I podziękowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 14:11, VuLgAtUs napisał:

Jeśli ktoś w to gra możnaby się umówić na partyjkę w multi.


Ja nie miałbym nic przeciwko (o ile komuś nie będzie przeszkadzać gra z kimś o niezbyt wysokich umiejętnościach i bez zewn. IP ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOje umiejętności też nie są jakieś wielkie, ale mam zewn IP więc nie ma problemu. Ale co do terminu to koło piątku będę wiedział coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie RF postarzało się, że ho ho - co prawda modele postaci jeszcze ujdą, ale wystrój wnętrz (wszędzie pusto!) i tekstury ścian (mydło...) nie sprawiają nawet neutralnego wrażenia. Jednak wciąż, jeśli jeszcze nie graliście, Czerwony Odłam jest warty kupna. Dlaczego? Bo walka - czyli jego esencja - została zrealizowana perfekcyjnie!

Twórcy uzyskali coś pośredniego między szarżowaniem na wrogów z pianą w ustach, a kryciem się i zdjemowaniem przeciwników z daleka. Broń to po prostu poezja - mało jest strzelanek z tak dobrze zaprojektowanym arsenałem. Szczególnie lubię karabin maszynowy, którego odrzut wręcz namacalnie da się odczuć! Do tego to rozwalanie ścian, te świetne mgiełki i rozproszone światło...

Cóż, klimat RF zdecydowanie MA. W niektórych momentach wręcz czuć atmosferę "rebelii" - idziemy pustym korytarzem, widać ślady walk, gdzieś leży jakiś trup, na ścianach buntownicze graffiti... Cóż, mogę powiedzieć tylko jedno - Red faction rządzi! Jeden z najlepszych fps-ów w historii gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to była chyba pierwsza gra w której waliłem bez opamiętania z wyrzutni rakietowej w w różne miejsca i one pod wpływem wksplozji zmieniały swój wygląd tzn. robiły się porządne dziury , odpadały kawały betou itd. to była chyba pierwsza gra w której zastosowano tą technikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... gra nie umarła, choc nie jest juz to co kiedys [mowa o arenie mp] i polskiej scenie ;), wiem bo od samego demka w RF''a gralem po multi, wiec wiem jak to wszystko sie tam zmienialo... ale do rzeczy ... jest organizowany kolejny turniej Red Faction''a tym razem znowu w Czestochowie :) poki co narazie sa przymiarki, ale mysle ze cos z tego wyjdzie, bo smietanka [starszyzna :>] areny polskiej areny zgłosiła swa gotowosc :) a tak łatwo teraz juz nieodpuscimy ;) wiec cos bedzie... wiecej info pod bezpłatnym numerem www ;P a dokładnie http://www.turniejrf.xt.pl/ POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra stara, ale w swoim czasie jej nie ukończyłem. Ostatnio ją zainstalowałem, ale tekstury źle nakłada, że jest niegrywalna. Wgrałem łatkę 1.2 i nic. Mam 8800GT, Core 2 Duo i 2GB RAM, Windows XP. Zna ktoś rozwiązanie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w posiadaniu tej gry..jak dla mnie nic szczególnego nie licząc bardzo rozwiniętego systemu zniszczeń otoczenia...bo w końcu prawie wszystko można rozwalić...żadna ściana nie jest przeszkodą jeśli masz wystarczającą ilość rakiet/ C4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować