Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

9 kompania - weź udział w konkursie i zgarnij bilet do Afganistanu!

40 postów w tym temacie

Heh, ciężkie pytanie, pamiętam tylko 2 ksywy: Chochoł i Pinochet, ale nie pamiętam kto kim był. Strzeliłem że Chochoł, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź to czysty strzał, więc na wiele nie liczę. Do Afganistanu i tak bym pewnie nie poleciał, chociaż miło by było zobaczyć ten kraj "na żywo". Jeśli chodzi o grę, to z chęcią bym pograł i chyba nawet mi ruszy na moim sprzęcie.
Niech zgadnę kto wygra pierwszą nagrodę... osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi jako 9? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z newsa wynika raczej, że trzy pierwsze... jeśli tak, to reszta może sobie darować, ja też dałem Chochoła, bo wszędzie na Wikipediach był jako pierwszy wymieniony bohater. Streszczenia za cholerę nigdzie nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chciałbym do Afganistanu pojechać. I to bardzo :)

Fotki & raz jeszcze fotki ;)

A konkurs zaliczony. Tylko dwa przezwiska pamiętałem, trochę mi to utrudniło orientację wśród potencjalnych odpowiedzi. Ale dajmy na to, że dobrze pamiętałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee... ten bilet do Afganistanu to (chyba ;p) taka przenośnia, zważcie na to gdzie rozgrywa się akcja filmu (a więc raczej też i gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi oczywiście o grę. Pierwsza nagroda to edycja kolekcjonerska gry wraz z autografami Techlandu, kolejne dwie to gry "normalne". Biletu do Afganu nikt by wam nie fundował (no chyba, że wstąpicie do polskiej armii!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo długim czasie badania urywków z filmu na YT oraz porównywaniu z postaciami wymienionymi na filmweb.pl bądź imdb.com, wysłałem swoją odpowiedź ... czy dobrze się zobaczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw. sorry za double post, ale przeglądając regulamin, trafiłem na:

"2. Czas trwania konkursu.
2.1. Konkurs trwa od 15 do 19 kwietnia 2008 roku włącznie."

chyba powinno być Maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super - ale bajzel !
Cytat:
"W skład tego wydania wchodzą następujące elementy:
- gra,
- instrukcja,
- poradnik,
- xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxx,
- xxxxxx xxxxxxxxxx,
- xxx xxx,
- xxxxxxxxxx,
- xxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx x xxxx,
- xxxxx xxxxxxxxx,
- xxxxx xxxxx.

Zdziwieni? Szczegółowe informacje na temat zawartości Edycji Kolekcjonerskiej 9 kompanii zostaną udostępnione wkrótce. Teraz natomiast zachęcamy do rozszyfrowywania X-ów!"


Mogę wygrać kolekcjonerkę - ale w ogóle ile ona jest warta i co w nią wchodzi ?!?!?!?!? :/
Trochę to głupie, że dajecie niby nagrodę i nie mówicie co nią tak na prawdę jest
Boshe !
Proszę się szybko poprawić GRAM.PL i raz dwa powiedzieć co znajduje się w Kolekcjonerce !!!!!!!!!!!
Przecież NIKT NIGDY nie zgadnie co to są za XXX - z drugiej strony strasznie ich dużo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować