Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ukradziono development kity Xboksa 360

14 postów w tym temacie

He he ... niedobrze dla MS. Teraz ktos ma wglad w pelna specyfikacje software tej maszynki. A jak sie uzlosliwi (w co bardzo watpie) to wyladuja w sieci i zrobi sie z tego open source inaczej...
Ciekawe tylko komu zalezy na falstarcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tylko szum wokół konsoli robiony przez Microsoft - a to ze względu na tendencję zniżkową w dziedzinie osprzętu konsolowego. Badania rynku mówią że ponoć w najbliższym czasie sprzedaż może spaść nawet do 6%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 10:53, Monte Christo napisał:

Moim zdaniem to tylko szum wokół konsoli robiony przez Microsoft - a to ze względu na tendencję zniżkową w dziedzinie osprzętu
konsolowego. Badania rynku mówią że ponoć w najbliższym czasie sprzedaż może spaść nawet do 6%...



wiec microsoft robi co moze zeby zwrocic uwage na sprzet jak to mowia

nie wazne czy mowia zle czy dobrze...wazne zeby mowili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też coś mi się wydaje że to render. I to nie jest pierwszy raz kiedy firmy robią wokół siebie szum, żeby przyciągnąć widownie. Pamiętacie historie ukradzenia HL2. Coś podobne to to, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie są to rendery, posiadam cały folder tych zdjęć (48), które ściągnełem jeszcze w wakacje ze strony SmartXX i wszytkie z nich są w rozdzielczości 1800x1442, jest jeszcze kilka fotek obudowy z innego ujęcie i pada. Na 100% są to prawdziwe fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 13:18, storme napisał:

Też coś mi się wydaje że to render. I to nie jest pierwszy raz kiedy firmy robią wokół siebie
szum, żeby przyciągnąć widownie. Pamiętacie historie ukradzenia HL2. Coś podobne to to, co
nie?


a MS ponoc taki antypiracki a piraci pomysly innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować