Zaloguj się, aby obserwować  
Fumiko

Requiem: Bloodymare - Horror MMO

48 postów w tym temacie

Gra bardzo ciekawa - brutalny i dość dziwny świat, świetnie dopracowana walka (krwi mamy tu naprawdę pod dostatkiem ;). Rozgrywka na jakiś dziwny sposób przypomina mi tą z WoW - sam nie wiem dlaczego ;P. Swoją brutalnością i dojrzałym światem przypomina mi innego MMORPG''a - Age of Conan, który nawiasem mówiąc strasznie obciąża mojego kompa. Jeśli jednak nie masz wypasionego kompa i chcesz pograć w dobrego, darmowego MMORPG''a polecam właśnie ten tytuł.

P.S. Zapraszam do wspólnej zabawy na serwerze Hammerine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:09, lama123 napisał:

/cut/


Nick Baldur (Temperion, lvl 6), serwer Hammerine. Ostrzegam jednak, że no-lifer''em nie jestem i gram w tą gierkę średnio 2 godziny dziennie ;). Gierkę jak najbardziej polecam wszystkim graczom, którzy mają dość Tibio-MapleStorowych MMORPG''ów - Requiem jest naprawdę brutalny i ma niemal "psychodeliczny" (przynajmniej tak to się kiedyś mówiło :P) świat. Klimacik jak i grafa stoją na całkiem wysokim poziomie jeśli chodzi o tego typu, darmowe gry (warto wspomnieć o zaimplementowanym silniku fizyki Havok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 19:21, lama123 napisał:

Hmm mam jakiś problem i gra nie chce się spaczować :((
Będe cholera przeinstalować musiał SIC!


Miałem dokładnie ten sam problem... Z jakiego źródła ściągałeś grę? Za pierwszym razem pobrałem plik instalacyjny z FilePlanet i gra również nie chciała się "spaczować". Postanowiłem ściągnąć gierkę z GamersHell i ta wersja o dziwo zadziałała - więc i Tobie radzę tutaj pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z patchowaniem są dość powszechne, open beta jakby nie patrzeć. Problem z plikiem 000031.RTP?

I nie policzyło jako odpowiedzi... gram.pl naprawdę musi naprawić ten skrypt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 20:26, Fumiko napisał:

Problemy z patchowaniem są dość powszechne, open beta jakby nie patrzeć. Problem z plikiem
000031.RTP?

I nie policzyło jako odpowiedzi... gram.pl naprawdę musi naprawić ten skrypt :/

Zgadłaś :)
Mam szczęście że z gh3d mam transfer 600kb/s bo bym się zastrzelił heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa wymagania tej gry? Mówiąc szczerze fajne rzeczy zawiera, np. to z DNA. Warto się blizej przyjrzeć. choć jak znam życie to mój pięcioletni komp tego nie pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@HumanGhost & Gothic 12

Wymagania gry są podane na jej oficjalnej stronie. CPU: Pentium 4 2.0 GHZ\ AMD Athlon XP 2000 lub szybsze, RAM 512 (zalecane 1 GB), VGA: GeForce FX 5600\Radeon HD2 lub podobne (zalecane GeForce 6600\Radeon 8500 podobne), Pixel Shader 2.0 lub lepszy. Gra ma na razie dość duże problemy ze stabilnością (od czasu do czasu się zawiesi lub wyłączy) - ale to w końcu tylko Open Beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 15:06, Bifur napisał:

@HumanGhost & Gothic 12

Wymagania gry są podane na jej oficjalnej stronie. CPU: Pentium 4 2.0 GHZ\ AMD Athlon
XP 2000 lub szybsze, RAM 512 (zalecane 1 GB), VGA: GeForce FX 5600\Radeon HD2 lub podobne
(zalecane GeForce 6600\Radeon 8500 podobne), Pixel Shader 2.0 lub lepszy. Gra ma na razie
dość duże problemy ze stabilnością (od czasu do czasu się zawiesi lub wyłączy) - ale
to w końcu tylko Open Beta...


Ja nie doświadczyłem tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waga tego klienta to porażka jakaś. 2,3GB ściągnąc z amerykańskiego serwera to koszmar u mnie. Ze dwadzieścia godzin bym to musiał ściągać. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:05, HumanGhost napisał:

Waga tego klienta to porażka jakaś. 2,3GB ściągnąc z amerykańskiego serwera to koszmar
u mnie. Ze dwadzieścia godzin bym to musiał ściągać. :-/

Na GH3D ściągasz z juropejskiego z przyzwoitym transferem :^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:50, Fumiko napisał:

Torrenta polecam, inaczej się zarżnąć można...

gh3d szedł mi 600kb/s przez cały czas godzinka i miałem gierkę ;)
Z londyńskiego serwera koniecznie bo szwedzki jest do 4rech liter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować