Zaloguj się, aby obserwować  
Fumiko

Requiem: Bloodymare - Horror MMO

48 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2008 o 17:28, Aer napisał:

Udało się ^^ Dzięki wielkie Fumiko! Póki co, tak sobie przeglądałem jakim charem
grać. Chyba zdecyduję się na protectora. Jakieś plusy, minusy z waszej gry na temat tej
postaci? A może ktoś poleca inną? Pozdrawiam


To Ty znasz najlepiej swoje preferencje co do gry. Zasadniczo jest tak: Turan - zrównoważeni, takie hybrydówki, Bartuk - silni i wytrzymali (tanking), Kruxena - szybcy (DPS) i ta nowa rasa, żebyś mnie zabił nie pamiętam jak się zwie doszła z DPS magicznym i konkretnymi atakami zasięgowymi (u pozostałych ras są tak trochę po macoszemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:27, driv4r napisał:

Zacząłem dzisiaj grać klimat mnie przeraża nie wiem jeszcze zbytnio o co chodzi ale gra
jak na razie mi pasuje.


Chodzi o to, że jesteś takim megafuturystycznym wiedźminem i masz wyrzynać te wszystkie mutacje co superfuturystyczna cywilizacja wzięła i potworzyła zanim jej się rozleciało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zaciekawiłaś mnie. Jak włączyłem grę to pierwsze wrażenie. Średniowieczny klimat z mutantami i wysokorozwiniętą technologią (czyli takie dziwne rzeczy zbite razem i zmiksowane) SUPER! Powiedz czy tu statystyki rozdają się same czy msze coś dodawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz jedynie skille (oraz jeśli Cię stać to DNA upgrades) o ile dobrze pamiętam, bo chwilkę już nie grałam.

A skojarzenie z wiedźminami jakoś mi tak naturalnie przyszło, bo jakby nie patrzeć Temperion są "genetically enhanced" żeby skutecznie walczyć z potworami, które zostały po upadku starej cywilizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę MMO horror :) Na screenach widać, że bardzo krwawo ;) Ciekawa alternatywa po tych wszystkich bliźniaczych mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał coś poczytać o historii gry, dzięki za odpowiedź. Pobawię się troszkę w tej grze jeśli ciągle będzie mnie bawić zostanę na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować