Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Protector - shooter nowego polskiego studia!

42 postów w tym temacie

pepsi

Para ludzi walczących w jakimś mniej lub bardziej szczytnym celu: facet siłacz i babka spryciara, połączenie dynamicznej akcji z szeregiem łamigłówek, widok z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby - brzmi znajomo? Zbyt znajomo? Mimo wszystko warto się temu przyjrzeć. Dlaczego? Bo nasze, polskie! Shooter The Protector powstaje w nowo powstałym toruńskim studiu Gingerbread.

Przeczytaj cały tekst "The Protector - shooter nowego polskiego studia!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Owa dynamiczna akcja w stylu Gears of Wara wystąpi w momencie, gdy gracze kierować będą poczynaniami Kane''a, zaś elementy skradanki ujawnią się po przejęciu kontroli nad Jennifer"
Mi to strasznie Call of Juarez przypomina;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szykuje sie kolejna gra o której wszyscy zapomna juz miesiac po wyjsciu...
dlaczego tak uwarzasz? a widzmin? tez z polski i wszyscy byli zachwyceni. moim zdaniem ta gra moze byc ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzucili się na te shootery. Jakieś studio wzięłoby się wreszcie za jakiegoś RTSa...

Co nie zmienia faktu, że zapowiada się kolejny ciekawy shooter w wykonaniu Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić ale będziemy mieli odczynienia z kolejnym kiczem w wykonaniu Polaków!!! Czemu nikt nie zrobi gry na miano Crysisa!!!! Przecież Polacy są zdolni - chociażby udany debiut Wiedźmina !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc pisze że słaba grafika itp. po 1 od czegos trzeba zaczac a po 2 uwierzmy ze polacy zrobia cos dobrego. czemu jestescie takimi pesymistami. nawet jak to nie bedzie hit to moze byc nie najgorsza. mogli by zrobic tryb multi i bylo by zapewne ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:22, Thebisre napisał:

Przykro mi to mówić ale będziemy mieli odczynienia z kolejnym kiczem w wykonaniu Polaków!!!
Czemu nikt nie zrobi gry na miano Crysisa!!!! Przecież Polacy są zdolni - chociażby udany
debiut Wiedźmina !!!


Czyli krótka gra z nudną fabułą i bardzo dobrą grafą? Ja wolę na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś adres ich strony? bo tak się chłopaki nieszczęśliwie nazwali (gingerbread to piernik) że google raczej ich szybko nie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protector? mam nadzieje że będzie dla osób powyżej 14 roku życia (patrz: afera z dziewczyną bzykającą się w toalecie power by moje miasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:34, penny napisał:

zna ktoś adres ich strony? bo tak się chłopaki nieszczęśliwie nazwali (gingerbread to
piernik) że google raczej ich szybko nie znajdzie ;)


http://gingerbreadstudios.net/ tyle, że jest w trakcie robienia. A swoją drogą to trzeba będzie się wybrać do studia i na własne oczy przekonać się co tam chłopaki tworzą ;) W końcu robią to praktycznie za moją ścianą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować