Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Building & Co – You are the architect - recenzja

13 postów w tym temacie

Bambusek

Dawno nie było żadnego tycoona. Już się wydawało, że gatunek umarł śmiercią naturalną, a tymczasem dostaliśmy bardzo miłą niespodziankę w postaci nowiutkiego i ciekawego Building & Co. I to jest prawdziwy powiew świeżości.

Przeczytaj cały tekst "Building & Co – You are the architect - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to ta gra powinna się chyba nazywać "Kierownik projektu" bo w grze odwalamy zarówno robotę architekta jak i kierownika budowy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambusek, a z torrenta grę masz? ;)
wiesz, tak się pytam, bo zrobiłeś recenzję, a na końcu zamiast znaleźć przydatne informacje możemy jedynie przeczytać:

Producent: brak danych
Wydawca: brak
Polski wydawca: brak
Cena: 0,00zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajcie się Bambuska, Ramka jest zaciągana z systemu, i jeżeli tam niema tych danych to nie ujawnia się pod artykułem. Same dane zostaną uzupełnione najszybciej jak będzie to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może następca SimCity toto nie jest, ale wygląda smakowicie. Mam pod oknem budowę SkyTower, więc z chęcią bym sam popróbował swoich sił jako budowlaniec... ;) Any clues czy, kiedy w Polsce to w ogóle ma wyjść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko nie zachwyca z dwóch powdów:
1. Nie wiem jak tam cokolwiek zrobić ;d (fakt, samouczek na pewno konieczny, w demku niestety gobrak)
2. Coś jakby laguje na singlu - mam nadzieję, że to tylko w demie ;]

No tak czy siak to nie pograłem długo, bo cięzkie to bez samouczka i po angielsku ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 21:29, Crops89 napisał:

Demko nie zachwyca z dwóch powdów:
1. Nie wiem jak tam cokolwiek zrobić ;d (fakt, samouczek na pewno konieczny, w demku
niestety gobrak)
2. Coś jakby laguje na singlu - mam nadzieję, że to tylko w demie ;]

No tak czy siak to nie pograłem długo, bo cięzkie to bez samouczka i po angielsku ;d



Bzdura.
W wersji DEMO JEST SAMOUCZEK!
- uruchamiasz go tam, gdzie uruchamiasz normalny poziom gry!
- mało tego, jest w nim wszystko krok po kroku wytłumaczone, więc polecam go przejrzeć :]
- mi nie "laguje", może komp ci niedomaga.

A powracając do tematu, to gierka jest zachwycająca!
Całe życie czekałem na coś takiego i wreszcie jest :) Demo jest ciekawe i robi dużego smaka na pełną wersję. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowanie gra nie jest dla mas, a dla zapaleńców - dla mnie plus, dla niektórych znaczący minus. Trzeba mieć głowę na karku, jak budowa się na prawdę rozkręca, żeby zmieścić się w czasie i budżecie :D
Jeśli chodzi o premierę, to miała mieć miejsce 21 maja i jakoś do dziś nie ma nawet gry w sklepie polskiego wydawcy :(
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, poszukam jeszcze tego samouczka.

A co do kompa to jak dźwiga crysis''a na dx10 to z taką gierką raczej też powinien dać radę =] ;p
Może pora przeinstalować system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 16:44, Crops89 napisał:

No nic, poszukam jeszcze tego samouczka.

A co do kompa to jak dźwiga Crysis''a na dx10 to z taką gierką raczej też powinien dać
radę =] ;p
Może pora przeinstalować system.


To że dźwiga Crysis''a na pełnych nic nie znaczy..., mam laptopa z karta 256 mb własnej pamięci 2GB Ram i niezłym prockiem ( nie chodzi tu oto żeby się chwalić ale gra ) "laguje" a w Crysis''a grałem na pełnych detalach :) Ale takie jest już życie, pewnie mały nakład na grę i są skutki :P

a jeśli chce ktoś trainer albo działający patch zapraszam na GameCopyWorld oczwiście kropka com :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w tej grze, kiedy ustaliłem zespoły itp. wszystko stoi w miejscu, mimo dużej szybkości gry? Tj. każdy na coś czeka, a zamiast tego każdy powinien robić wykopy itd. Co mam zrobić żeby ludzie zaczeli pracować? W samouczku jest ok, ale w kampani (tj. w karierze) już tak dobrze nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować