Zaloguj się, aby obserwować  
kamilimaciek

Czy można odebrać paczkę z grą w siedzibie CDP ?

9 postów w tym temacie

Witam mam pytanie czy można odebrać paczkę z grą w siedzibie CDP na ul. Jagielońskiej ? Bo mieszkam w Warszawie i nawet mam nie daleko i czy jest taka możliwość nie płacąc za koszt wysyłki odebrać swoją gre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:53, kamilimaciek1 napisał:

Witam mam pytanie czy można odebrać paczkę z grą w siedzibie CDP na ul. Jagielońskiej ? Bo
mieszkam w Warszawie i nawet mam nie daleko i czy jest taka możliwość nie płacąc za koszt wysyłki
odebrać swoją gre ?


nie. cdprojekt jest tylko sklepem wysylkowym. to kwestia oszczednosci - jesli moglbys tam odbierac, musialaby byc osoba do przyjmowania pieniedzy i wydawania reszty. no i ta osoba musialaby miec pensje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:58, kamilimaciek1 napisał:

Szkoda :( wpadł bym z dokładnie przeliczoną forsą i nawet nikt by nie musiami wydawać reszty
:). No trudno :(


to zapłać kartą płatniczą przy zamówieniu; przy kartach płatniczych problem "reszty" znika globalnie :).
dla młodych ludzi nie ma już obecnie problemu z wyrobieniem karty, nie trzeba także płacić żadnych opłat za posiadanie rachunku w banku. prędzej czy później pewnie takowe będziesz chciał założyć, równie dobrze możesz już teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:11, D2T napisał:

to zapłać kartą płatniczą przy zamówieniu; przy kartach płatniczych problem "reszty" znika
globalnie :).
dla młodych ludzi nie ma już obecnie problemu z wyrobieniem karty, nie trzeba także płacić
żadnych opłat za posiadanie rachunku w banku. prędzej czy później pewnie takowe będziesz chciał
założyć, równie dobrze możesz już teraz :)

Ja mam już konto w Inteligo :) ale jakoś wole za przekazem pocztowym np MasterLink dostaje do łapy gre a ja mu do łapy kase i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:56, Archaon2 napisał:

nie. cdprojekt jest tylko sklepem wysylkowym. to kwestia oszczednosci - jesli moglbys tam odbierac,
musialaby byc osoba do przyjmowania pieniedzy i wydawania reszty. no i ta osoba musialaby miec
pensje..


A skąd Ty takie "pewne" info masz? :)
Myślisz, że wygonią jak ktoś przyjdzie kupic ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:14, kamilimaciek1 napisał:

Ja mam już konto w Inteligo :) ale jakoś wole za przekazem pocztowym np MasterLink dostaje
do łapy gre a ja mu do łapy kase i jest ok.


masz kartę i wolisz płacić przy odbiorze? hmm chyba niezbyt się to opłaca, na kurierze może tylko 1zł do przodu ale np. w wypadku poczty masz 5 zeta oszczędności. anyway nie wiem czemu tak uparcie preferujesz rozwiązanie płatności dopiero gdy towar zobaczysz na oczy - rozumiem gdyby to było allegro albo nikomu nieznany sklep. zresztą nawet przy płatności przy odbiorze kurier raczej nie pozwoli ci rozbebeszyć paczki zanim kasy nie dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to nawet gry na sprzedaż nie są trzymane w głównej siedzibie, tylko w jakimś magazynie gdzie indzie. Ktoś z CDP chyba kiedyś o tym pisał. Może ktoś z delegacji, która odwiedziła CDP jest w stanie to potwierdzić/zaprzeczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:22, Himura napisał:

A skąd Ty takie "pewne" info masz? :)


jak juz ktos napisal - nie raz bylo to poruszane na forum :)

Dnia 16.01.2006 o 22:22, Himura napisał:

Myślisz, że wygonią jak ktoś przyjdzie kupic ?:P


raczej rozloza rece i po prostu zmarnujesz czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować