Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fatal1ty narzeka na brak dobrych FPS-ów na PC

127 postów w tym temacie

Niestety muszę się zgodzić z Fatal1ty.
Od czasów drugiego CoD-a brakuje mi porządnego FPS''a. Osobiście, jako fan Half-Life 2 czekam na Episode Three, który mam nadzieję, że wyjdzie na PCta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK jest najlepszym graczem 1s1 i chyba teraz brak dobrej nowości w tym gatunku.
Teraz gry rozwijają się w kierunku multiplayer, grania w drużynach.
Jakby on chciał to ma w co grać: CS, COD4 i oczywiście America''s Army. w tych grach musi działać w zespole, ale chyba tego nie potrafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech sobie stworzy z jakimś producentem FPS-a to będzie grał ;P Dużo wyszło ostatnio strzelanek i do tego dobrych. Ale w ja w żadną jeszcze nie grałem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co się chłopakowi dziwicie, wygrywał sporo turniejów w różne strzelaniny. czas leci, a strzelaniny stoją w miejscu - zero innowacji. też bym narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, może i jakieś ciekawe fabuły i oprawę audiowizualną mają, ale grywalności i "duszy" null. Wątpię też czy stare czasy jeszcze powrócą, teraz gry robi sie jedynie dla kasy, niestety, taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPSy najlepsze na PC? Mhm, chyba komuś się coś pomyliło. w FPSy można pograć kilka minut a potem i tak gra się w ambitniejsze gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał w zespole a nawet paru,ale jak czytalem gra zespolowa mu nie odpowiada bo nie liczy sie tylko on lecz cala drozyna.W sumie sie mu nie dziwie on preferuje bardzo szybkie gry a narazie takowych brak,chyba ze UT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

loczyn napisał:
Właśnie, może i jakieś ciekawe fabuły i oprawę audiowizualną mają, ale grywalności i "duszy" null. Wątpię też czy stare czasy jeszcze powrócą, teraz gry robi sie jedynie dla kasy, niestety, taka prawda...

Bo kiedyś to nie robili gier dla kasy tylko dla satysfakcji tak??? Grywalność gier jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie zagra w Half-Life 2 DM tam liczy się refleks jak i strategi planowania a przy pomocy broni grawitacyjnej rozgrywka jest bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD4, TF2, Crysis... jeszcze by wymieniać.... Nie są dobrymii fps''ami? Czy to on nie jest na tyle dobry żeby w to grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłbym lepiej na świeże powietrze, znalazł sobie jakąś dupę i porządnie ją zerżnął a nie tylko gry, gry i gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie ma rację, do 1v1 jest "tylko" UT3. Jak mu to z jakiegoś powodu się nie podoba to nie ma nic, a gier "grupowych" to on chyba nie lubi.

P.S. Brawo za wymienienie Crysis... z krzesła spadłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no... Większość z Was pisze, że Wendel ma rację pisząc o słabych FPSach. Zauważcie, że gra w tytuły TURNIEJOWE. Crysis takim tytułem nie jest, takim tytułem (chyba - może się coś zmieniło) nie jest CoD4. Takim tytułem w ostatnich latach z tego co dobrze pamiętam był jedynie UT3, który naprawdę wielu się nie spodobał. Często z różnych powodów, ale zawsze. Dlatego przestańcie użalać się nad słabością gatunku FPS, bo dalej są fajne FPSy zawierające fajnego Singla i fajne Multi. CoD, GoW i inne wielu się podobają, wielu się nie podobają, ale wszyscy muszą przyznać, że to naprawdę bardzo dobre gry. Fatal1ty''emu (IMO) chodziło jedynie o tytuły turniejowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy was czytam to laci mi sie chce ze śmiechu ludzie zapominacie o cs 1.6 on ma dobry multi
najnowszy cs tez jest dobry cod pierwszy jakosi mi sie zabardzo nie podoba jezli chodzi o multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może, dlatego niema, w co grać, bo obecnie panuje moda na gry bardzo mocno zespołowe takie jak Battlefield czy Frontlines a on świetnie radzi sobie tylko w grach gdzie można coś z działać w pojedynkę…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 12:02, SSj2- napisał:

Kurde no... Większość z Was pisze, że Wendel ma rację pisząc o słabych FPSach. Zauważcie,
że gra w tytuły TURNIEJOWE. Crysis takim tytułem nie jest, takim tytułem (chyba - może
się coś zmieniło) nie jest CoD4. Takim tytułem w ostatnich latach z tego co dobrze pamiętam
był jedynie UT3, który naprawdę wielu się nie spodobał. Często z różnych powodów, ale
zawsze. Dlatego przestańcie użalać się nad słabością gatunku FPS, bo dalej są fajne FPSy
zawierające fajnego Singla i fajne Multi. CoD, GoW i inne wielu się podobają, wielu się
nie podobają, ale wszyscy muszą przyznać, że to naprawdę bardzo dobre gry. Fatal1ty''emu
(IMO) chodziło jedynie o tytuły turniejowe.


W pełni popieram tą wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować