Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fatal1ty narzeka na brak dobrych FPS-ów na PC

127 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2008 o 11:18, mcnitrox napisał:

Jedyna nadzieja w THEY od naszego polskiego CDP Red :D. Mógłby wyjść jakiś nowy CS.


A od kiedy to THEY robi CDP Red ?! To gra tworzona przez Metropolis Software, który w ostatnim czasie nawiązał współpracę z CDP Red ! To projekt autorski Metropolis Software i nie zapominaj o tym ! Po jaką cholerę siejesz ferment i dezinformacje wprowadzając ludzi w błąd ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, biedny Fatality, nie ma w co grać... Chyba się rozpłaczę nad jego strasznym losem. Normalnie ma za mało fajnych gierek, żeby sobie klepać na nich kasiorkę. Oczywiście gdyby o rynku FPS napisał Agntx, wszyscy mieliby to w d*pie, a tu jakiś koleś, który może mieć blade pojęcie o światku PeCetowym, a jedynie jest maniakalnym graczem w dwie czy trzy gierki... Jakoś tak podałbym linka do strony na ''''ż'''' a kończącej się na "l.pl" komentując tego newsa, ale nawet tego szkoda mi robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do PopoGuz: Tak! kiedyś głownie stawiali na to by zrobić dobry produkt, a nie jak teraz, aby się dobrze sprzedał. Teraz w grac zmieniają się tylko cyferki, a tytułów przy których siedzę tygodniami, zarywam noce i po długim czasie wracam do nich z powrotem z tym samym entuzjazmem co "kiedyś" z każdym rokiem ubywa... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytykujecie Go tylko za to, że ma inne zdanie na temat FPSów niż wy, dzieciaczki. Ach, ta polska mentalność - "jak ktoś się ze mną nie zgadza to jest debil". Boże, dlaczego stworzyłeś takich debili? - pyta zasmucony mglu...

A co do samych FPSów: teraz są faktycznie znacznie gorsze niż kiedyś (oczywiście pod względem klimatu i grywalności - teraz dla dzieciaków liczy się grafika, fizyka i inne pierdółki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 12:32, mglu napisał:

Krytykujecie Go tylko za to, że ma inne zdanie na temat FPSów niż wy, dzieciaczki. Ach,
ta polska mentalność - "jak ktoś się ze mną nie zgadza to jest debil". Boże, dlaczego
stworzyłeś takich debili? - pyta zasmucony mglu...

Nie, krytykujemy go dlatego, że chrzani. Jak może nie być dobrych fpsów, skoro to teraz najpopularniejszy gatunek?

Dnia 18.05.2008 o 12:32, mglu napisał:

A co do samych FPSów: teraz są faktycznie znacznie gorsze niż kiedyś (oczywiście pod
względem klimatu i grywalności - teraz dla dzieciaków liczy się grafika, fizyka i inne
pierdółki)...

Masz rację, pierwszy Medal of Honor owns takie badziewia jak Bioshock czy inne Call of Duty 4, które wszędzie zbierają jakieś marne 10.

No i ten, nie pisz "Go", bo chyba jeszcze założyłeś swojej prywatnej religii z "Nim" w roli głównej, co? Chyba, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 13:21, Shini napisał:

> Krytykujecie Go tylko za to, że ma inne zdanie na temat FPSów niż wy, dzieciaczki.
Ach,
> ta polska mentalność - "jak ktoś się ze mną nie zgadza to jest debil". Boże, dlaczego

> stworzyłeś takich debili? - pyta zasmucony mglu...
Nie, krytykujemy go dlatego, że chrzani. Jak może nie być dobrych fpsów, skoro to teraz
najpopularniejszy gatunek?


Według ciebie chrzani, według ciebie...

Dnia 18.05.2008 o 13:21, Shini napisał:

> A co do samych FPSów: teraz są faktycznie znacznie gorsze niż kiedyś (oczywiście
pod
> względem klimatu i grywalności - teraz dla dzieciaków liczy się grafika, fizyka
i inne
> pierdółki)...
Masz rację, pierwszy Medal of Honor owns takie badziewia jak Bioshock czy inne Call of
Duty 4, które wszędzie zbierają jakieś marne 10.


Chodziło mi o takie gry jak Half-Life, Unreal, czy nawet Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 13:24, mglu napisał:

Według ciebie chrzani, według ciebie...

Według mnie i większości tu piszących, jeśli chcemy być skrupulatni.

Dnia 18.05.2008 o 13:24, mglu napisał:

Chodziło mi o takie gry jak Half-Life, Unreal, czy nawet Far Cry.

Może trzeba było sprecyzować, skoro się czepiasz? I proszę Cię, nie mów, że kiedyś było lepiej, bo nie jest to prawdą. Owszem, taki rok 1998 był mega obfity w świetne gry, ale czy wtedy było lepiej? Na pewno nie. Zresztą w tym "kiedyś" grało się w pierwszego Pitfalla, mam nadzieję, że miałeś z tą pozycją styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis to shit, tylko grafike ma dobrą. Cod4 jest fajny, ale taki jakby...nie wiem..mechaniczny. Poza tym jemu chodzi o Multiplayer w którym jest "plan działania i strategia". Cod4 to po prostu szczęście, camperstwo, noobienie, albo nawalanie we wszystko co się rusza.
Ale trzeba przyznać. Przesadził. Bo jest kilka dobrych FPSów na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 13:29, Shini napisał:

Owszem, taki rok 1998 był mega obfity w świetne gry, ale
czy wtedy było lepiej? Na pewno nie.


Tak, było kiedyś lepiej... Teraz FPSy są jak wydmuszki wielkanocne: ładne na zewnątrz i puste w środku.

Wiesz co, nie mam ochoty się kłócić z głupszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 13:50, mglu napisał:

> Owszem, taki rok 1998 był mega obfity w świetne gry, ale
> czy wtedy było lepiej? Na pewno nie.

Tak, było kiedyś lepiej... Teraz FPSy są jak wydmuszki wielkanocne: ładne na zewnątrz
i puste w środku.

Wiesz co, nie mam ochoty się kłócić z głupszym...

Ciekawe zwyczaje panują na tym forum, "nie mam jak poprzeć swojej tezy, to powiem mu, że nie będe z nim gadał bo jest ode mnie głupszy, ha! ale jestem przebiegły". Ciekawe tylko czy zrobią z tym coś moderatorzy, czy ja też mogę Ciebie w ten sposób nazwać, hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 14:01, Shini napisał:

> > Owszem, taki rok 1998 był mega obfity w świetne gry, ale
> > czy wtedy było lepiej? Na pewno nie.
>
> Tak, było kiedyś lepiej... Teraz FPSy są jak wydmuszki wielkanocne: ładne na zewnątrz

> i puste w środku.
>
> Wiesz co, nie mam ochoty się kłócić z głupszym...
Ciekawe zwyczaje panują na tym forum, "nie mam jak poprzeć swojej tezy, to powiem mu,
że nie będe z nim gadał bo jest ode mnie głupszy, ha! ale jestem przebiegły". Ciekawe
tylko czy zrobią z tym coś moderatorzy, czy ja też mogę Ciebie w ten sposób nazwać, hmm...


Mam czym poprzeć swą tezę, ale cię nikt nie przekona, że "białe jest białe, a czarne jest czarne", hiehie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 14:16, mglu napisał:

Mam czym poprzeć swą tezę, ale cię nikt nie przekona, że "białe jest białe, a czarne
jest czarne", hiehie...

Try me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 14:16, mglu napisał:

Mam czym poprzeć swą tezę, ale cię nikt nie przekona, że "białe jest białe, a czarne
jest czarne", hiehie...


Człowieku, przesadzasz. Fatal1ty nie mówił o FPSach, a o FPSach turniejowych :) Przestań nazywać ludzi głupszymi od Ciebie, jeśli się z Tobą nie zgadzają. Poza tym, okazuj trochę szacunku innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 18:58, SSj2- napisał:

Przestań
nazywać ludzi głupszymi od Ciebie, jeśli się z Tobą nie zgadzają. Poza tym, okazuj trochę
szacunku innym :)


Tja, a Fatl1ty to robot, że wolno go obrażać?
Ja tylko wyrażam swe podglądy, a że Shini zrobił z tego dyskusję na poziomie klozetowym to nie moja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:54, mglu napisał:

> Przestań
> nazywać ludzi głupszymi od Ciebie, jeśli się z Tobą nie zgadzają. Poza tym, okazuj
trochę
> szacunku innym :)

Tja, a Fatl1ty to robot, że wolno go obrażać?
Ja tylko wyrażam swe podglądy, a że Shini zrobił z tego dyskusję na poziomie klozetowym
to nie moja wina...


Shini nie dyskutuje na poziomie klozetowym. Wyraża swoje poglądy. Tak jak Ty, czy ja. Z tego co zdążyłem zauważyć, to zrobiłeś nagonkę na FPSy podpierając się tym co mówił Wendel. Fatal1ty BYŁ najlepszym graczem w gatunku FPS. Teraz jego forma spadła. Dlatego to, że nazywasz kogoś noobem, który nie ma szans z Fatal1ty mija się z celem. Dlaczego? Dlatego, że jest teraz wiele osób, które potrafiłyby z nim zawalczyć. Ktoś tu dał nawet przykład avka, który Wendela rozwalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:37, SSj2- napisał:

> > Przestań
> > nazywać ludzi głupszymi od Ciebie, jeśli się z Tobą nie zgadzają. Poza tym,
okazuj
> trochę
> > szacunku innym :)
>
> Tja, a Fatl1ty to robot, że wolno go obrażać?
> Ja tylko wyrażam swe podglądy, a że Shini zrobił z tego dyskusję na poziomie klozetowym

> to nie moja wina...

Shini nie dyskutuje na poziomie klozetowym. Wyraża swoje poglądy. Tak jak Ty, czy ja.
Z tego co zdążyłem zauważyć, to zrobiłeś nagonkę na FPSy podpierając się tym co mówił
Wendel. Fatal1ty BYŁ najlepszym graczem w gatunku FPS. Teraz jego forma spadła. Dlatego
to, że nazywasz kogoś noobem, który nie ma szans z Fatal1ty mija się z celem. Dlaczego?
Dlatego, że jest teraz wiele osób, które potrafiłyby z nim zawalczyć. Ktoś tu dał nawet
przykład avka, który Wendela rozwalił :)

Dzięki.

A ja wciąż czekam na te argumenty od mglu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować