ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

W końcu Valve ruszyło nieco głową. Ostatnie update''y poprawiły stabilność ( przynajmniej dla mnie ) i zwiększyły szybkość uruchamiania się platformy Steam. Oby tak dalej !

... Wielu z nas pamięta, jakie były pierwsze update''y na steama - nie chcę do tego wracać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten steam jest wybitny i okazały nic innego mnie tak nie wkurza kiedy nie miałem neta a wyszetł HL2 myslałem ze mnie krew zaleje i do tego valve mysli ze todbry system choc piraci i tak zalatwili ze mozna ominąc to ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci załatwili ? Zwieszki, brak update''ów, brak supportu, mnóstwo błędów, problemy z włączeniem... mam wymieniać dalej ?
Masz rację, valve zawaliło kompletnie "offline mode" - gdy nie miałem internetu, żadnej gry nie mogłem włączyć, bo steam mówił, że mi nie włączy w offline mode ? A czemu ? Bo taki ma kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 02:32, Ledoke napisał:

Istnieje mozliwosc zakupienia CS:S i 1.6 w jakims pakiecie, szukalem troche w sieci ale znalazlem
tylko 1.6 w jakiejs anthologi i samego source''a.


Kumpel coś mi mówił,że widział CS 1.6 jako freeware do ściągnięcia na jakiejś polskiej stronie (niepamiętam nazwy)
czy to prawda,że jest to legalny freeware?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Prawdopodobnie widział wersję do ściągnięćia do steam. Owszem, istnieje dużo takich linków. Ściągasz, instalujesz, wpisujesz oryginalny cdkey jaki otrzymałeś przy zakupie i grasz.
Inaczej mówiąc, nie, 1.6 nie jest freeware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 15:05, WorldWar3PL napisał:

Nie. Prawdopodobnie widział wersję do ściągnięćia do steam. Owszem, istnieje dużo takich linków.
Ściągasz, instalujesz, wpisujesz oryginalny cdkey jaki otrzymałeś przy zakupie i grasz.
Inaczej mówiąc, nie, 1.6 nie jest freeware.

Aa,czyli prościej mówiąc ściągnąć można legalnie,ale żeby zagrać to trzeba zapłacić żeby dostać CD-Key,czy tak?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Naturalnie jeżeli nie chce ci się ściągać z www, można ściągnąc grę przez steama. Ja np. mam Half-Life 2. Miałem niestety porysowaną płytę, więc postanowiłem ściągnąć grę przez steama. Ściągnąłem i grałem :) Pod tym względem steam jest świetny. Zniszczysz płytkę ? Żaden problem, ściągnij sobie grę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Mam taki dziwny problem z backupem gier na Steamie. Robie backup 4 gier dokładnie według instrukcji Steama na ekranie. Cała operacja kończy się pomyślnie. Program tworzy w folderze instalacyjnym Steam folder Backups a w nim pliki o rozszerzeniu .sim, .sid, .sis. Nie ma tam żadnego pliku exe. Jak zainstalować ten backup? Błagam o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tego co wiem po zreinstalowaniu steama trzeba te pliki umieścić w tym folderze stworzonym przez steama. Steam powinien sam wykryć te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:46, WorldWar3PL napisał:

No z tego co wiem po zreinstalowaniu steama trzeba te pliki umieścić w tym folderze stworzonym
przez steama. Steam powinien sam wykryć te gry.



A co zrobić z tymi plikami jeśli zrobiłem format dysku i w nowo zainstalowanym Steamie nie ma folderu Backups. Nawet jeśli sam utworze taki folder i wkleje tam te pliki i tak ich nie wykrywa, ściąga gre przez net. A na noe128 troszkę to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że trafił ci się lichy błąd związany z brakiem pliku exe w backup. Raczej nic nie poradzimy, chyba, że skopiowałeś/zbackupowałes pliki .gcf i masz do nich teraz dostęp, to by ułatwiło sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:25, WorldWar3PL napisał:

Dowiedziałem się, że trafił ci się lichy błąd związany z brakiem pliku exe w backup. Raczej
nic nie poradzimy, chyba, że skopiowałeś/zbackupowałes pliki .gcf i masz do nich teraz dostęp,
to by ułatwiło sprawę.



Niestety nie. Trudno, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoHoHo, wielka niespodzianka! Język polski zawitał do Steama :) Valve ma u mnie duży + . Szkoda, że niektóre napisy nie mieszczą się w okienkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: ostatnio doszła możliwośc kupowania gier płacąc przez PayPal. Czy ktoś z forumowiczów (w Polsce) kupował już coś w STEAMie przez PayPala i jak wygląda sprawa z tym podatkiem, bo przy każdej grze jest napisana cena i napis "+ podatek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem, kupiłem dziś w empiku HL-2 instaluje a tu niespodzianka, steamowi zgubiłu się pliki dll
z sieci ściągnełem instalke też nic, zessałem plin steam.dll i już o niego nie jęczy ale gdy wpakowałem mu kolejny steamUI już go nie widzi, stąd moja prośga, jeśli ktoś z was ma działąjącego steama prosił bym o kontakt w celu pozyczenia instalki steamu ( jest na płytce) lub samych plików dll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Próbuję łączyć sobie Counter Strike Source i gry włącza się steam (to diabelna aplikacja), wyskakuje mi taki błąd. Proszę o pomoc.

20070126222822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 22:30, PAPISHON napisał:

Mam problem. Próbuję łączyć sobie Counter Strike Source i gry włącza się steam (to diabelna
aplikacja), wyskakuje mi taki błąd. Proszę o pomoc.


Miałem takie coś przy okazji Red Orchestry. Pomógł bodajże reset kompa, a jak nie to reinstall gry. Później jak się zdarzało to po prostu próbowałem po około 20 minutach i działało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:00, WorldWar3PL napisał:

Masz rację, valve zawaliło kompletnie "offline mode" - gdy nie miałem internetu, żadnej gry
nie mogłem włączyć, bo steam mówił, że mi nie włączy w offline mode ? A czemu ? Bo taki ma
kaprys.

Mam steama od premiery Half Life 2 i praktyczne cały czas z niego korzystam. Nie mialem w tym czasie netu przez ok rok i bez problemów grałem w trybie offline. Ani razu nie miałem żadnch problemów. Czasem potrafi być upierdliwy ale ogólnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2007 o 22:36, Dark_Kai230 napisał:

Miałem takie coś przy okazji Red Orchestry. Pomógł bodajże reset kompa, a jak nie to reinstall
gry. Później jak się zdarzało to po prostu próbowałem po około 20 minutach i działało ;)

Tylko że ja nie chce mieć reinstala. Dlaczego ? Nie chce mi się aktualizować CSS prawie 2 godzin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się