ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 02:01, Melchah napisał:

Ale co zrobić, jeżeli ja już mam zainstalowanego np. Half-Life i chciałbym, żeby Steam zrobił
upgrade mojej instalacji?

A czy ten Half-Life jest zainstalowany poza steamem? Jeśli tak, musisz zainstalować go/ściągnąć poprzez steam, to jedyny sposób... W przypadku nowych gier można jeszcze przenieść zwykłe instalacje do steam, ale w przypadku HL1 to już niemożliwe.
A skoro nie pasuje Ci lokalizacja gier, zainstaluj steama na innym dysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 08:29, WorldWar3PL napisał:

> Ale co zrobić, jeżeli ja już mam zainstalowanego np. Half-Life i chciałbym, żeby Steam
zrobił
> upgrade mojej instalacji?
A czy ten Half-Life jest zainstalowany poza steamem? Jeśli tak, musisz zainstalować go/ściągnąć
poprzez steam, to jedyny sposób... W przypadku nowych gier można jeszcze przenieść zwykłe instalacje
do steam, ale w przypadku HL1 to już niemożliwe.
A skoro nie pasuje Ci lokalizacja gier, zainstaluj steama na innym dysku :)

Tak, jest zainstalowany poza steam''em z płytki.

Tak właśnie myślałem, że trzeba by przeinstalować sam Steam na inny dysk :/. Dziwne, że taki program nie ma tak prostych możliwości jak wykrywanie istniejących instalacji czy wskazanie miejsca instalacji dla nowego programu :/. No trudno, nic nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można włączyć opcję dzięki której updat''y gier będą ściągały się nawet wtedy kiedy gram w jakąś grę poprzez steam. Gram teraz w singleplayer w Dark Messiah''a, a do zassania mam sporo plików... Gdzie to się *kontroluje?* Nie mogę znaleźć :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu ten steam jest takie zrypany? probuje go wlaczyc - nic wylaczam przez ctrl+alt+del wlaczam nic i tak w kolko przez 15min - nic wkoncu jestem tak zdenerwowany ze gram w WoW a w klanie w CSSie mi juz groza zemnie wywala bo nie gram! juz 4 raz reinstaluje steama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikasz ikonkę i długo czekasz i nic się nie dzieje, tak? Poczekaj jeszcze dłużej. "kiedyś" musi się pojawić to okienko :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:30, WorldWar3PL napisał:

Klikasz ikonkę i długo czekasz i nic się nie dzieje, tak? Poczekaj jeszcze dłużej. "kiedyś"
musi się pojawić to okienko :>

klikam 2 razy wlaczam inna gre po okolo 2 H wylaczam gre i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 09:45, WorldWar3PL napisał:

Różnie - ale zazwyczaj odpowiedź przychodzi w ciągu 48h dni roboczych.


Czyli, ponieważ pracują ok 8h. to 48/8h = 6 dni. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując grę w spodziewam się że zainstaluję grę z płytek, bez ściągania jej dodatkowo z netu a nie będę wydzwaniał pisal emaile przez dwa tygodnie, bo kod już został przez kogoś użyty (jakim cudem się pytam???), Co, nie mogą namieżyć przez kogo? czyli popierają piractwo tak??
Mogę zapomnieć że sobie pogram, no chyba że kupię sobie jeszcze kilka może któraś zaskoczy ;-P
Powinna być, a nie ma żadnej, informacji na opakowaniu, czy przed instalacją że trzeba zakładać konto w steamie, ściagać z netu itd.większość osób by sobie odpuściła.
NIE LUBIĘ ZŁODZIEJSTWA POD KAŻDĄ POSTACIĄ
Jak miałem reinstalkę systemy i wystarczył jeden telefon i miałem nowy klucz a tu guzik...
A tu co, kiedyś tam, postaramy się, zobaczymy - a może nigdy :-P

Żadnej gry więcej w steamie, już wolę nie grać jak nabijać im kabzę i tracić kupę nerwów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam... Jedyny komentarz jaki mi się nasuwa w tej chwili to - &%##@#$ mać ja %#$@#$$& ile można! Wczoraj kupiłem Dark Messiah''a zainstalowałem bez multi i sobie pograłem, dziś postanowiłem spróbować tego multi... od około 10 czekam, aż się łaskawie wszystko pościąga... Zostałem bez singla nawet. Inna szopka z Half-Life''em 2, zagrałem 3 miechy po zakupieniu gry, bo stem coś się gryzł z moją siecią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:01, Tepest napisał:

Kupując grę w spodziewam się że zainstaluję grę z płytek, bez ściągania jej dodatkowo z netu (...)
Powinna być, a nie ma żadnej, informacji na opakowaniu, czy przed instalacją że trzeba zakładać
konto w steamie, ściagać z netu itd.większość osób by sobie odpuściła.


Podobne rozwiązanie stosuje Electronic Arts z dodatkami do Battlefielda 2, które notabene też trzeba najpierw sobie na własną rekę ściągnąć z ich strony... Btw, jaką to grę kupiłeś, że ci tyle problemów narobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę instalujesz z płyty....
CD-Key masz w pudełku i zawsze działa (chyba że kupujesz u pana na stoisku za rogiem)
Jedyne co się ściąga to patch''e, bez których można normalnie grać...
Ja NIGDY nie miałem żadnych problemów ze Steam''em. Nawet jak nie miałem neta, to się odpala w offline mode i można normalnie we wszystko pykać.

Moim zdaniem Steam to idealny program. Nie ma z nim żadnych problemów, nie muli kompa, nigdy nie miałem z nim najdrobniejszych kłopotów(tylko raz jak mieli burzę "nad" serwerownią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 17:33, Grz3chu napisał:

sorki nie wiecie co jest ze Steamem ?
nic mi nie ściąga dziś i pojawia się cały czas komunikat ...

Mam pytanie korzystasz z orginalnego steama czy z PaccSteama (Pirata). Bo z tego co widzę to chyba jest pirat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 17:33, Grz3chu napisał:

sorki nie wiecie co jest ze Steamem ?
nic mi nie ściąga dziś i pojawia się cały czas komunikat ...

Widać Grz3chu korzysta z pirata i nie chce powiedzieć. Ale to nie jest pewne na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 17:45, nerull7 napisał:

> sorki nie wiecie co jest ze Steamem ?
> nic mi nie ściąga dziś i pojawia się cały czas komunikat ...
Mam pytanie korzystasz z orginalnego steama czy z PaccSteama (Pirata). Bo z tego co widzę to
chyba jest pirat.

nie wiem jak to rozróżnić, ale kumpel mi coś kombinował przy tym. Na razie gram tylko w darmowe gry, bo te mnie interesują, ale na próbę chciałem zainstalować coś "większego" i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 20:20, Ufo2 napisał:

Jedyne co się ściąga to patch''e, bez których można normalnie grać...


Pierwsze słyszę...

Dnia 02.06.2007 o 20:20, Ufo2 napisał:

Ja NIGDY nie miałem żadnych problemów ze Steam''em. Nawet jak nie miałem neta, to się
odpala w offline mode i można normalnie we wszystko pykać.


Zapomniałeś dodać, że najpierw trzeba się mimo wszystko do Steama zalogować, aby go odpalić w trybie offline, a to już WYMAGA internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:05, Grz3chu napisał:

> > sorki nie wiecie co jest ze Steamem ?
> > nic mi nie ściąga dziś i pojawia się cały czas komunikat ...
> Mam pytanie korzystasz z orginalnego steama czy z PaccSteama (Pirata). Bo z tego co widzę
to
> chyba jest pirat.
>
nie wiem jak to rozróżnić, ale kumpel mi coś kombinował przy tym. Na razie gram tylko w darmowe
gry, bo te mnie interesują, ale na próbę chciałem zainstalować coś "większego" i nic

Kliknij na Aktywacja produktu w Steam i powiedz co ci się pojawia. Jak ci się pojawi, że nie możesz zaaktywować produktu to pewnie masz na 90% pirata dodatkowo ten komunikat to problem który pojawia się tylko w piratach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:10, nerull7 napisał:

> > > sorki nie wiecie co jest ze Steamem ?
> > > nic mi nie ściąga dziś i pojawia się cały czas komunikat ...
> > Mam pytanie korzystasz z orginalnego steama czy z PaccSteama (Pirata). Bo z tego
co widzę
> to
> > chyba jest pirat.
> >
> nie wiem jak to rozróżnić, ale kumpel mi coś kombinował przy tym. Na razie gram tylko
w darmowe
> gry, bo te mnie interesują, ale na próbę chciałem zainstalować coś "większego" i nic
Kliknij na Aktywacja produktu w Steam i powiedz co ci się pojawia. Jak ci się pojawi, że nie
możesz zaaktywować produktu to pewnie masz na 90% pirata dodatkowo ten komunikat to problem
który pojawia się tylko w piratach.

a no racja, nic nie mogę zrobić. To nic zostawię sobie to konto do grania w te wszystkie fajne darmowe gierki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się