ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

A mam pytanie czy ktoś kupuje dodatek do halife 2 w październiku a jak tak to dałby ktoś klucz z hallife 2 jak ktoś oczywiście ma już 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem |:
Otóż Steam u mnie strasznie zamula kompa (użycia pamięci rzędu 15-20 mb) podczas gry cs 1.6 jest to bardzo odczuwalne. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:32, vip konius napisał:

co jest grane ?? taki blad mi wyskakuje jak wchodze do byle jakiej gry... co za syf


Usuń plik ClientRegistry.blob z folderu z grą, powinno pomóc :) Na przyszłość zaglądaj do pomocy technicznej Steamu, na prawdę sporo problemów zostało już tam rozwiązanych i opisanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co, ale ten Steam to największe dziadostwo:/ Żeby zagrać w HL 2 trzeba posiadać internet, ludzie kto to wymyślił a ten kto nie posiada neta to co ma zrobić chodź bardzo chciałbym zagrać w grę?
Czekam na paczkę z HL 2 i Episode One i zobaczymy czy będę miał problemy z tym czymś:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na przeniesienie zarejestrowanej gry z jednego konta na drugie? Bo jakiś czas temu kupiłem i zarejestrowałem na nowym koncie RO, no i dopiero po tym przypomniałem sobie, że mam stare konto z antologią HL. Więc można? Czy będę musiał wędrować z jednego konta na drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pograć w CS;S i w HL 2 to chyba sobie nie pogram aktualizacja bardzo długo się ściąga (słaby transfer) Jednak wkurzający ten STEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję grę na Steamie, dostaję odpowiedni link i ją ściągam (identycznie jak to się robi z piratami). Czy dobrze rozumuję?? Ale co jeśli będę chciał usunąć daną grę (i to co ściągnąłem z neta) z "twardziela"?? Czy to oznacza, że kiedy znów będę chciał zagrać w tą grę, będę za nią musiał ponownie zapłacić? Czy też może pliki które ściągam z netu będę mógł zgrać na płytkę i później z niej swobodnie i kiedy chcę instalować ją na kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 10:29, Nivellen89 napisał:

Kupuję grę na Steamie, dostaję odpowiedni link i ją ściągam (identycznie jak to się robi z
piratami). Czy dobrze rozumuję?? Ale co jeśli będę chciał usunąć daną grę (i to co ściągnąłem
z neta) z "twardziela"?? Czy to oznacza, że kiedy znów będę chciał zagrać w tą grę, będę za
nią musiał ponownie zapłacić? Czy też może pliki które ściągam z netu będę mógł zgrać na płytkę
i później z niej swobodnie i kiedy chcę instalować ją na kompa?


Sorry, że piszę posta pod postem, ale chciałem tylko powie... tfu, napisać, że już wiem jak to działa :) Odpowiedź uzyskałem od użytkowników gramirc-a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można już brać udział w becie Steam Community. Moje pierwsze wrażenie po uzupełnieniu mojego profilu... Strasznie to SteamCom okrojone. Myślałem, że Valve szykuje coś większego. "Statystyki" z gier to po prostu liczba przegranych w tym tygodniu godzin (mam nadzieję, że to wina BETY ;p). IMO największą zmianą jest to, że do SC można wejść bezpośrednio w grze. Wystarczy wcisnąć kombinację klawiszy Shift+Tab. Nie rozumiem tylko jednego - jeżeli Valve już pokusiło się o przeglądarkę internetową z której można korzystać bezpośrednio w grze - dlaczego nie można swobodnie surfować po internecie? Jesteśmy skazani na całe "SteamCommunity", sklepik steam oraz forum dyskusyjne. Próbowałem nawet na forum skorzystać z linku przenoszącego do serwisu gamespot - no chance! Gdy wybieramy ulubione gry - mamy do wyboru tylko kilka... Zawiodłem się. Mogliby chociaż umożliwić ludziom prowadzenie blogów - zapewne ożywiłoby to nieco SC - przecież ma być to "Dom dla Społeczności graczy".

SC to bajer. Nic więcej. A myślałem, że jakiś poważny konkurent dla Xfire''a się szykuje...

PS: Tutaj można zobaczyć mój profil na SC: http://steamcommunity.com/id/krisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:02, Carl92 napisał:

Nie wiem co, ale ten Steam to największe dziadostwo:/ Żeby zagrać w HL 2 trzeba posiadać internet,
ludzie kto to wymyślił a ten kto nie posiada neta to co ma zrobić chodź bardzo chciałbym zagrać

Twórcy wychodzą z założenia że w dzisiejszych czasach każdy użytkownik ma jakiś tam dostep do sieci (choćby i 64 kbps)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam to porażka, właśnie muszę wyrzucić legalnie kupioną grędo kosza, bo okazuje się ,że klucz na niej podany Steam uważa za niepoprawny i nie mogę ściągnąć gry . SHIT F@#!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś 3 dni myślałem, że mnie okradziono - okazało się, że pomyliłem G z 6, 8 z B i tego typu ;-) Spróbuj wszelkie możliwe kombinacje a nie krzyczysz... jeżeli gra była kupiona w sklepie cdkey MUSI pasować, po prostu źle wpisujesz na 100% - nawet, jeżeli jesteś pewien, że jest inaczej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:48, WorldWar3PL napisał:

Ja jakieś 3 dni myślałem, że mnie okradziono - okazało się, że pomyliłem G z 6, 8 z B i tego
typu ;-) Spróbuj wszelkie możliwe kombinacje a nie krzyczysz... jeżeli gra była kupiona w sklepie
cdkey MUSI pasować, po prostu źle wpisujesz na 100% - nawet, jeżeli jesteś pewien, że jest
inaczej ;-)

tam nie ma cyfr 8 czy B ani G xC
jeszcze szansa, że źle wydrukowano to, 1 cyferka jest mniej wyraźna, ale już próbowałam wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia umożliwiają na przetestowanie danej gry (zależy, na co zaproszenia posiadasz) Twojemu koledze/koleżance, któremu/ej to zaproszenie wyślesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:03, WorldWar3PL napisał:

Zaproszenia umożliwiają na przetestowanie danej gry (zależy, na co zaproszenia posiadasz) Twojemu
koledze/koleżance, któremu/ej to zaproszenie wyślesz.


A ile czasu to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko
co robi probram steam ??
sciaga jakies aktualizacje czy cos jakies mapy do cs??

jezeli tak to co mam zrobic aby mi sciagal to do cs ??

mam kupic orginala czy co ?? co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się