ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

steam jest platforma kliencka dla wielu gier valve oraz edios czy innych producentow

dzieki niemu masz zawsze dostep do swoich ger zarejestrowanych w steamie i jesli tylko dysponujesz odpowiednio szybkim laczem internetowym na dowolnym komputerze przy ktorym siedzisz mozesz grac w swoje gry(bez posiadania plytek gdyz gre sciagasz bezpoosrednio z serwerow valve/steam)

przez steam sa wypuszczane poprawki do wiekszosci gier tam zarejestrowanych (no chyba ze poprawek nie ma w ogole)

steam jest programem freeware wiec nie musisz go kupowac - gry ktore rejestrujesz w systemie owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o łatki, to tak, ściągają się automatycznie i zawsze będziesz miał pewność, że posiadasz najnowszą i aktualną wersję gry. Dotyczy to każdej gry zarejestrowanej i używanej w steamie.
Co do map - sam steam już ich nie ściąga, jeżeli serwer ma włączoną opcję umożliwiającą dołączającym userom ściąganie map, to mapa ściągnie Ci się przy dołączaniu do serwera. Jeżeli nie - pozostaje szukać mapy na google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście najnowszego update? IMO taki trochę dziwny.. Ja mam przez friendsów w CS lagi jak przypadkiem włączę. Ogólnie bardziej na minus niż na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 09:02, WorldWar3PL napisał:

A można wiedzieć co dokładnie wprowadził?


WW3 - największy szit w dziejach steam - raz,że zakładkę community - taki jakiś Twój profil z licznikiem ile grasz w gry. To dodatkowo zmodyfikowali friendsy - masz do nich podgląd w trakcie gry ( przez odpowiednią kombinację co sprawia problemy ) i prowadzą aktualizację odnośnie twoich znajomych - kto gra, kto jest on-line a kto offline i kiedy ostatnio grał - sprawia to, że niektórym FPS-y spadają o 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Dzizasss 40%?? Ale ja mam taki sprzęt, że HL2 z AA i HDRem w full detalu puszczam na granicy płynności, czyli teraz mam się pożegnać z takim miodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:36, hans olo napisał:

O Dzizasss 40%?? Ale ja mam taki sprzęt, że HL2 z AA i HDRem w full detalu puszczam na granicy
płynności, czyli teraz mam się pożegnać z takim miodem?


Hans w CS 1.6 kumplowi ze 100 fpsów do 60 spadło. Ja mam na granicy 35-50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie da się przypadkiem jakoś tego wyłączyć? Eh... Kończę z cs''em 1.6 i tym bardziej z source, który chodził mi na styk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 09:09, dawidos170 napisał:

WW3 - największy szit w dziejach steam - raz,że zakładkę community - taki jakiś Twój profil
z licznikiem ile grasz w gry. To dodatkowo zmodyfikowali friendsy - masz do nich podgląd w
trakcie gry ( przez odpowiednią kombinację co sprawia problemy ) i prowadzą aktualizację odnośnie
twoich znajomych - kto gra, kto jest on-line a kto offline i kiedy ostatnio grał - sprawia
to, że niektórym FPS-y spadają o 40%


Hmm.. Czyżbym wyczuwał inspirację XFire? Ja tam Steam i tak rzadko używam więc dla mnie to nie problem, a XF z tymi samymi opcjami nie powoduje żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainteresowałem się steam community;P i muszę przyzna, że... jest całkiem niezły:> wprawdzie nie lubię zabawek typu xfire, ale do steama mam mały sentyment. Zapraszam na mój profil http://steamcommunity.com/id/InTheEnd - już są zapowiadane nowe opcje, mam tylko nadzieję, że kiedyś będzie trochę podobny do http://stats.tawp.de/hlstats.php?mode=playerinfo&player=94399 a konkretnie chodzi mi o bronie jakie używam, w co trafiam itd... i aby można było ustawić gifa jako awatar:P.

FPSy spadają o 40%?! lol. Grałem dziś trzy godziny i nie zauważyłem żadnej różnicy w rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy za używanie steamu trzeba coś płacić?? Bo właśnie mam Dark Messiah i zrobilem sobie konto w "parze" :) I nie wiem czy trzeba coś płacić?? Jak tak to.... oj... Nie mam zamiaru płacić za program, który i tak nie uruchamia mi Mulitplayera z Messiah''a. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam jest programem w stu procentach darmowym, jednak musisz pamiętać o jednym - każdą grę możesz zarejestrować na maksymalnie jednym koncie, tej samej gry o tym samym kluczu na dwóch kontach nie zarejestrujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dodaje qmpla do znajomych. On mnie też i za każdym razem gdy włączam STEAM to nie ma go w znajomych. Dopiero jak go szukam i usiłuje dodać na nowo to pisze że już go mam w znajomych i nagle na liście znajomych pokazuje się QMPEL. Nie wiem dlaczego tak się stało. Pomożecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuń clientregistry.blob z C:\Program Files\Steam
A jeśli to nie pomoże wywal wszystko z C:\Program Files\Steam oprócz Steam.exe i Steamapps zmusi to Steama do zupdatowania się i ściągnięcia wszystkiego od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się