ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 17:47, Nekromantik napisał:

> > Coś tak Się do mnie przykleił jak rzep do psiego ogona? :P
> fakt, Sth`Devilish nie skumał o co ci chodzi, zrozumiał, że prowadzisz polemikę(zaprzeczasz

> znaczy się) a ty piszesz nie na temat:)
Owszem odpisuję na temat xD

Piszesz nie na temat, bo (ja też przewertowałem umowę) piszesz o ty, że Steam to nie wypożyczalnia-o czm każdy użytkownik wie, a tym samym sugerujesz(ja tak to zrozumiałeem), że umowa zabrania kopiowania aplikacji dostępnych przez Steam''a przez użytkowników (fakt zabrania, ale tylko w celach komercyjnych), a tak nie jest.
I wyobraź sobie co może myśleć postronny gramowicz, czytając w jednym poście, że Valve wbudowało w Steam''a aplikację umożliwiającą robienie kopii (bezpieczeństwa czy innej, to szczegół, tę kwestię reguluje licencja) a w drugim, że licencja tego zabrania?

Dnia 23.11.2008 o 17:47, Nekromantik napisał:

Ja przeczytałem informację na stronie i nie zadaje głupich pytań, forum to ostatnie
miejsce, gdzie powinien szukać zasad prawnych odnośnie funkcjonowania Steama, bo może
zostać wprowadzony w błąd, a Mr.Sth`Devilish przyczepił Się do mnie kilka dni temu ;)

Może po prostu lubicie te same tematy na Forum, bezsprzecznie jest to argument za dodaniem go do Znajomych. A może ma jakąś misję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden post i już "przyczepił się", może ciebie jeszcze prześladuje... Lepiej nie otwieraj lodówki, bo jeszcze mnie tam zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wypraszam takie insynuacje, że kiedyś komuś coś na forum sugerowałem :P

@Sth`Devilish
Cóż, w końcu będę musiał wybrać - otworzyć lodówkę, albo umrzeć z głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, za każdym razem gdy włączam Steam to wywala mi pliki na pulpit i pisze, że gry są niezainstalowane i niemam żadnych serwerów w ulubioych etc ;/

20081201213942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście co te cioty z Valve odwaliły !?

Pieprzone małpy , ceny w USA przykładowo , GTA IV kosztuje 49.99 $ (dolarów) A ceny dla Europy 49.99 Euro :|

Taka sama cena tylko że zmienili na euro cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:44, Grey Wolf napisał:

Genialny pomysł był z tą zmianą waluty muszę przyznać. Zwłaszcza że według Valve 1 Euro
- I USD.

Na pewno wzrośnie im sprzedaż po tym.


Steam od dzisiaj nie istnieje. Pajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:43, plasot79 napisał:

> Genialny pomysł był z tą zmianą waluty muszę przyznać. Zwłaszcza że według Valve
1 Euro
> - I USD.
>
> Na pewno wzrośnie im sprzedaż po tym.

Steam od dzisiaj nie istnieje. Pajace.

Że co ? : >
Sam, żeś pajac, skoro tak twierdzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:47, Tokix napisał:

Że co ? : >
Sam, żeś pajac, skoro tak twierdzisz .


Ojej zapomniałem napisać że dla mnie i wprowadziłem Cię w błąd? Bujaj wrotki nadwrażliwcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2008 o 17:56, plasot79 napisał:

Ojej zapomniałem napisać że dla mnie i wprowadziłem Cię w błąd? Bujaj wrotki nadwrażliwcze.

Nie wprowadziłeś mnie w błąd, gdyż mam cały czas STEAM uruchomiony i ma się dobrze :)
Proszę Cię, nie wypisuj tutaj swoich subiektywnych opinii zaburzających realny stan STEAM''a.
A z takimi tekstami, to proszę z kolegami na podwórko... Mało atrakcyjne, że tak powiem.
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 18:06, Tokix napisał:

Proszę Cię, nie wypisuj tutaj swoich subiektywnych opinii zaburzających realny stan STEAM''a.


To jest forum a nie pismo naukowe. Prośba nie zaakceptowana.

Dnia 18.12.2008 o 18:06, Tokix napisał:

A z takimi tekstami, to proszę z kolegami na podwórko...


Niestety nie chcą, żony i dzieci im nie pozwalają, zostałeś więc tylko Ty.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kupiłem kiedyś HL2 i aktywowałem, teraz mam nowe konto steam jak chce aktywować tego HL2 to pisze że kod był już aktywowany :/ wie ktoś czy idzie coś z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się aktywować dwa razy żadnej gry na Steamie na różnych kontach :p. No chyba, że tych darmowych. Musisz zalogować się na konto, na którym wcześniej aktywowałeś tego HL-a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się wszyscy widzę ucieszyli zmianą waluty... Szczególnie Polacy, którzy po 1 nie zarabiają w ''eurach'', po 2 jesteśmy w gorszej (tak mi się zdaje) sytuacji finansowej... Kupowałem przez steama wiele razy, ale teraz przechodzi to wszelkie pojęcie... przykład: najnowszy Call of Duty, który już w dolarach nie wyglądał apetycznie, teraz nas będzie kosztować ponad 200zł. Super. Jeszcze bym zrozumiał, gdyby te ceny wyrównali na zasadzie gdy gra powiedzmy kosztuje 9$ (powiedzmy te 28zł bez podatku na dzisiejszy kurs), aktualna cena wynosiłaby 7-6 euro. Gratulacje, tak jak już ktoś napisał, z pewnością wrośnie liczba kupujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie obcowałem z tym "potworkiem" tylko raz i mam same negatywne skojarzenia. Pierw dłuuuga aktualizacja platformy (wina mojego łącza), a potem dopiero rejestracja i dalsza instalka. Na Boga Dead Space też ma rejestrację przez internet, i Games for Windows też jest i te usługi jakoś wyglądają normalnie, a ten Steam to jakaś MAKABRA, przynajmniej w moim odczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem steam strasznie blokuje graczy, którzy nie posiadają dostępu do internetu. Właśnie ja jestem takim przykładem, dostałem od rodziców parę lat temu HL2 i do dzisiejszego dnia nie zobaczyłem nawet pierwszej animacjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Games for Windows o jakas "MAKABRA", bo to wszystko chore jest
najpierw sie przez 1h meczylem z kontem a tera nie chce mi multi dzialc,
porypane to wszystko, zadnych gier mi nie wyszukuje (chodzi mi o MULTI) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze Steamem. Otóż grałem sobie normalnie w CS''a i zawiesił mi się internet. Musiałem zrestartować komputer. Po dwóch razach w dosyć krótkim odstępie czasu coś się stało ze Steamem. Nie mogę go uruchomić. Ciągle pisze tylko "Łączenie z kontem..." Co poradzić? Kilka razy resetowałem i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się