ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 19:37, Crew 900 napisał:

Wiesz , po nicku to może ze stu takich znaleźć , podaje się albo e-maila na którym założyło
się konto , albo login do konta steam


Hmm akurat jest takich 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie kod do Orange Box''a za 20 zł na Allegro. Wszystko działa, ale czy podczas pobierania np. Team Fortress 2 można uruchomić już tą grę? Bo jak kliknę na nią PPM to jest opcja "Uruchom grę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 14:43, Crew 900 napisał:

Jak chcesz uruchomić jak ci się dopiero ściąga tak gra co ?

Dlatego pytam, o co chodzi z tą opcją "Uruchom grę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 14:44, Grinczar napisał:

> Jak chcesz uruchomić jak ci się dopiero ściąga tak gra co ?
Dlatego pytam, o co chodzi z tą opcją "Uruchom grę".

Możesz uruchomić tą grę dopiero wtedy gdy się ona ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 19:54, Madok1 napisał:

o co dokładnie ci chodzi?

jeśli masz kupioną wersję pudełkową (np. PL wydanie) to można na Steamie (jeśli masz założone konto) aktywować cd-key nadrukowany na okładce instrukcji a nie wiele jest takich gier
https://support.steampowered.com/kb_article.php?s=9db8ba24eb92a5fba646b4340171ab80&ref=7480-WUSF-3601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdy ściągam grę ze steama to czy można zmienić folder docelowy? Bo chce aby mi ściągało na dysk gdzie mam więcej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2009 o 19:50, Emillo2 napisał:

można już wrzucić Unreal Tournament III na konto

Wielkie dzięki za tą informację, już biorę się za rejestrowanie tej gry na moim koncie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee takie pytanko, czy ktoś się kiedyś spotkał z przypadkiem, żeby Steam przerywał połączenie z internetem? Wiem, że to może brzmieć irracjonalnie, ale zawsze jak włączam Day of Defeat, to mój router się restartuje... Na początku myślałem, że to zbieg okoliczności, ale przez cały dzień jest wszystko ok, włączając Day of Deafeat cały net siada. Router sam się restartuje. Po takim restarcie mogę normalnie grac, ale jest to niesamowicie wkurzające. Wcześniej nie miałem takich problemów. Problemy pojawiły się po raz pierwszy ok 3-4 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pytanie dla obeznanych z tematem. Chodzi mianowicie o zakup gry (CS:S) przez Steam, przy użyciu konta PayPal, tu zaczynają się pytania:

Czy i jak ewentualnie można dokonać tej transakcji bez posiadania karty debetowej/kredytowej? jestem osoba nieletnią, co za tym idzie nie posiadam ani własnej karty, ani konta bankowego.
Można to jakoś ominąć lub też kupić CS:S gdzieś indziej w sieci gdzie można zwyczajnie przelać te pieniądze z konta PP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 14:49, Crew 900 napisał:

Nie kupuj poprzez steama teraz !
Są ceny w euro i cholernie przepłacisz , kup na allegro steam keya

http://allegro.pl/search.php?string=steam&from_showcat=1&category=45713&country=1



Dzięki, lecz to nadal nie jest odpowiedź, która by mnie satysfakcjonowała, na pytanie które zadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:45, kombesista napisał:

Dzięki, lecz to nadal nie jest odpowiedź, która by mnie satysfakcjonowała, na pytanie
które zadałem.

Mi się wydaje, że odpowiedział. Pytałeś się jak kupić CS:S przez sieć, on polecił ci cd-keya z allegro. Kupujesz, wpłacasz kase, dostajesz klucz, rejestrujesz i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo, chcialem zanstalowac sobie steam bo chce pograc w css, sciagam steama instaluje, na c gdzie mam 30Gb wolnego konczy sie instalka i wywala ze mam za malo miejsca. potem na d gdzie mam 12gb to samo a jak chce jeszcze raz odpalic steama to mam taki blad: unable to load library steam.dll
wie ktos ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się