ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2009 o 18:12, Kur0 napisał:

Ja to bym doradzał jak najszybciej napisać do VALVE.

Zarejestrowałem się na tej stronie pomocy opisałem problem, napisałem cd keye i wysłałem ich zdjęcia. Mam nadzieję, że mi pomogą. Kurwa przecież ja tam miałem gry wartości 100zł;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko powinno byc git w przeciagu 3/4 dni... kilku moich kumpli stracilo konta przez swoja glupote, ale sie szczesliwie skonczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa , tylko trza mieć szczęście żeby nie trafić na debila z Valve , bo jak trafisz na takiego to on jeszcze chce pełne zdjęcie pudełka z keyem i z rachunkiem oraz coś co on powie , jakiś przedmiot przy tym :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 20:24, Everett McGill napisał:

Hej,

Czy ktoś miał kiedyś jakiekolwiek trudności z zakupem gier, płacąc kartą kredytową? Mi
wywala "nieoczekiwany błąd" - i dupa. :(

(TAK, napisałem już do supportu :P )


Paypalem możesz zapłacic. Karty też nie chciał mi przyjmowac, Paypal akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 22:09, Zauri napisał:

wszystko powinno byc git w przeciagu 3/4 dni... kilku moich kumpli stracilo konta przez
swoja glupote, ale sie szczesliwie skonczylo :)

Na razie cierpliwie czekam dzisiaj dopiero 24godziny mijają od zgłoszenia problemu. Wysłałem im zdjęcie cd keya i dokładny opis problemu. Chciałem jeszcze paragon z empiku ale i tak pewnie by nie wiedzieli co z tym zrobić... Czekam czekam... Mam nadzieję, że nie na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 22:30, destrukt napisał:

Paypalem możesz zapłacic. Karty też nie chciał mi przyjmowac, Paypal akceptuje.


Już wykryłem, dlaczego - pisałem powyżej... ich głupi applet chodzi na IE - zarówno on, jak i Internet Explorer wywala błędy przy płatności kartą. A Firefox nie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 20:19, Everett McGill napisał:

> Paypalem możesz zapłacic. Karty też nie chciał mi przyjmowac, Paypal akceptuje.

Już wykryłem, dlaczego - pisałem powyżej... ich głupi applet chodzi na IE - zarówno on,
jak i Internet Explorer wywala błędy przy płatności kartą. A Firefox nie. :]

Lol, mi nic nie wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:22, Vaako1902 napisał:

> > Paypalem możesz zapłacic. Karty też nie chciał mi przyjmowac, Paypal akceptuje.

>
> Już wykryłem, dlaczego - pisałem powyżej... ich głupi applet chodzi na IE - zarówno
on,
> jak i Internet Explorer wywala błędy przy płatności kartą. A Firefox nie. :]
Lol, mi nic nie wywala.


Nie wszystkim MUSI wywalać. Nie zapominaj, że IE to produkt MS... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszę pochwalić pomoc steamową w dwa dni po wysłaniu mejla dostałem odpowiedź musiałem na karcie szybkiej obsługi dopisać taki specjalny Ticket to jest chyba coś jakby numer mojego zgłoszenia. No więc poszedłem do kolegi napisałem to i zeskanowałem obie karty. Wysłałem i na drugi dzień dostałem już nowe hasło i info, że prawdopodobnie ktoś się pokusił na moje konto. Gdybym wiedział wcześniej, że można tak łatwo to ukraść maiłbym trudniejszego passworda, a nie coś na kształt
NICK Neo
PASSOWRD matrix
No ale cuż teraz już jestem mądrzejszy i zmieniłem na takie, którego na pewno nikt nie zgadnie:)
Hehe wysłałem też mejla z podziękowaniem i że zmieniłem hasło na trudne to oni znowu mi zmienili na same cyferki i musiałem ponownie zmieniać:D Chyba się trochę nie dogadaliśmy:) No ale najważniejsze, że odzyskałem konto:)
A co do pytania w temacie to po tym wypadku to skłaniam się do stwierdzenia, że to jednak zagłada dla nas graczy;/ Musieli by jakoś bardziej zabezpieczyć te konta. Niby fajna sprawa ten stim tma wiele fajnych opcji no ale co z tego skoro można to tak łatwo rozkminić;/
****
Ciekawe czy tamten koleś zna teraz moje klucze i czy jeszcze może mi jakiegoś psikusa zrobić?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 15:44, Witcher1990 napisał:

Ciekawe czy tamten koleś zna teraz moje klucze i czy jeszcze może mi jakiegoś psikusa
zrobić?;/


Heh, najtrudniej ukraść hasła zawierające znaki alfabetyczne i cyfry - im dłuższe, tym dłużej się je rozkodowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem nietypowy. Włączam stima, łączy i każe mi sie zalogować. Wpisuję poprawnie wszystko i lipa zły login o_ O?

#edit
:)) nie doczytałem :D serwy są w przeglądzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 18:06, Crew_900 napisał:

Tia , ale raczej loginu nie da się zmienić

Ale skad wiadomo, że to zły login a nie hasło? W takich przypadkach u mnie wyświetla informację ogólną, że login lub hasło są źle wprowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się