ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Czy wszystkie aktualizacje mi sie juz do Orange Box''a pobraly?
Zalaczam screena ze steama, gdzie dlugo juz sie pobieraly rzeczy do wszystkich pieciu gier i od ok. 20 min. widze to, co Wam zalaczam:

20090713190845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 19:17, Pawlo09 napisał:

Tak pobrały się teraz wyłącz i włącz steam.


Ale nie sadzisz, ze to troche dziwne, ze pisze tam "Download starting...", co oznacza, ze sciaganie sie rozpoczyna? ;] I dodam, ze jedynie przy Half-Life 2 pisze, ze jest w 100% gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:31, DesMonD__PL napisał:

Siemka !
Ściągnąłem sobie przez Steam''a America''s Army 3 i mam takie pytanko :
Otóż po ściągnięciu okazało się ze nie mam instalki a gra sie zainstalowała automatycznie
(czy można <<ta instalke>> jakoś nie wiem skopiować czy coś bo chciałbym
sobie ja wrzucić na płytkę gdyż będę robił oczyszczanie dysku i nie chce mi się drugi
raz jej ściągać)czy po prostu steam już tak ma i nie ściąga pakietu inst. i od razu instaluje

Na stronie gry powinny być linki do wersji instalacyjnej. Zdaje się, że do ściągnięcia instalki potrzebny jest klient Deploy''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często tak się pieprzy, weź Pause download poczekaj chwilkę i potem Resume Download i zobacz czy będzie dalej się ściągało czy 100 % będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:24, igor8472 napisał:

Nie trzeba być non stop online, ''odptaszukuj'' tylko w ustawieniach opcję ''nie zapisuj
informacji na tym komputerze'', wtedy można grac offline bez połączenia z netem.


Mam tak ustawione, ale Steam nie chce mi zapisac informacji dot. mojego konta, wiec caly czas potrzebuje byc podlaczonym do Internetu, zeby moc zagrac w The Orange Box. Co poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda płacenie za produkty w steam? Posiadam konto w banku ale chciałbym się dowiedzieć czy płacąc za coś na steamie robię przelew krajowy (czy steam ma konto w polsce) czy muszę robić przelew miedzy krajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:15, igor8472 napisał:

Płacić można tylko kartą kredytową bądź kartą do płatności w internecie. Żadnych przelewów
na konto niestety niet...


ee to po co mam podawać dane mojej karty przy płaceniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:12, John_McClane napisał:

Jak wygląda płacenie za produkty w steam? Posiadam konto w banku ale chciałbym się dowiedzieć
czy płacąc za coś na steamie robię przelew krajowy (czy steam ma konto w polsce) czy
muszę robić przelew miedzy krajowy.


Można kupować na kilka sposobów:
1. Karty których można korzystać do płatności przez internet ( Master Card, Visa ).
2. Paypal ( tworzysz konto na PayPalu i można zwyczajnym przelewem zasilać swoje konto na PayPalu i dizęki niemu płacić za gry )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:24, Piotrbov napisał:

> Jak wygląda płacenie za produkty w steam? Posiadam konto w banku ale chciałbym się
dowiedzieć
> czy płacąc za coś na steamie robię przelew krajowy (czy steam ma konto w polsce)
czy
> muszę robić przelew miedzy krajowy.

Można kupować na kilka sposobów:
1. Karty których można korzystać do płatności przez internet ( Master Card, Visa ).
2. Paypal ( tworzysz konto na PayPalu i można zwyczajnym przelewem zasilać swoje konto
na PayPalu i dizęki niemu płacić za gry )


Czyli po prostu jeśli mam konto w banku, do tego kartę płatniczą i możliwość płacenia przez internet (u mnie to www.kb24.pl) robię zwykły przelew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:26, John_McClane napisał:

Czyli po prostu jeśli mam konto w banku, do tego kartę płatniczą i możliwość płacenia
przez internet (u mnie to www.kb24.pl) robię zwykły przelew?


Te płacenie przez internet przy płaceniu na Steamie nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:35, Piotrbov napisał:

> Czyli po prostu jeśli mam konto w banku, do tego kartę płatniczą i możliwość płacenia

> przez internet (u mnie to www.kb24.pl) robię zwykły przelew?

Te płacenie przez internet przy płaceniu na Steamie nie ma żadnego znaczenia.


Czyli pozostaje Paypal. Tylko jestem w tym momencie w trakcie przeprowadzki stąd moje pytanie (przepraszam za zły temat) czy można po rejestracji zmienić adres zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż po 4tyg. przerwy bez neta wróciłem i teraz gdy chcę włączyć STEAM''a pojawia się aktualizacja,no więc czekam i czekam aż po chwili widzę że jest już logowanie i na tym się skończyło. Godzine czekałem i nadal nic...Kilkukrotnie już próbowałem ale nadal bezskutecznie. Gdy wejdę w aplikacje/procesy pisze że jest uruchomione. Nie ma żadnego braku odpowiedzi czy zwiechy. Help please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomysłowe,naprawdę nie wpadłem na to. Teraz właśnie wlączyłem komputer i przy urchomieniu systemu,steam mi się właczył automatycznie i wszystko działa. Ja już nie rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem użytkownikiem Steam''a od piątku i mam pytanie :) Lecę teraz na zastępczym dysku twardym i będę chciał się przenieść na ten "właściwy", który jest chwilowo niedysponowany. W steamie mam zarejestrowane L4D i HL2. Czy jeżeli zainstaluje na drugim dysku Steam, nie będzie problemów z kluczem do tych gier i save''ami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się