ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2009 o 14:38, Lukiwwo94 napisał:

Witam wszystkich.
Chciałbym kupić grę na staem posiadam konto bankowe w MultiBanku co muszę zrobić by grę
zakupić

Musisz mieć kartę debetowa obsługującą transakcje internetowe. Następnie musisz zadzwonić do banku i zmienić limity pieniężne i ilościowe na ten kanał. Później normalnie płacisz uzupełniając dane karty. Przynajmniej tak jest w mBanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 19:49, Crew_900 napisał:

Gra musi się ściągnąć w 100 % zanim zaczniesz w nią grać . Może coś ściąga a ty włączasz
grę i w tym momencie przerywa aktualizacje

wlasnie ze do 100% czekam i normalnie chodzi i sobie z dwa dni pogram a potem znowu sie aktualizuje ;/ reinstalowalem gre i znowu to samo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka spraw.
1. Czy instalacja, rejestracja, użytkowanie steama jest w 100% darmowe?
2. Kupiłem The Orange Box. Kiedy chcę zainstalować Half Life 2 to pasek instalacji dochodzi do końca i... nic. Dzisiaj instalowałem HL 2 od 11.00 do 22.00!!! Czy podczas instalacji coś się pobiera z Internetu? Bo mam bardzo wolne łącze i myślę, że to właśnie to jest przyczyną.

Bardzo proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź. Muszę jeszcze raz spróbować z HL 2. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy tytuły gier, których nigdy nie mieliśmy na kompie pojawiające się na liście naszych gier na steamie są normalne? O.o Oczywiście nie są zainstalowane, a jedynie widnieją na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:03, Crew_900 napisał:

Weź zrób defragmentację dysku tego gdzie masz tą grę , może coś da, lub napisz na forum
steama jaki masz problem , jeżeli znasz angielski

angielski znam,defragmentacje zrobie jak worce do domu bo za granica jestem.To powinno cos dac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2009 o 17:05, Crew_900 napisał:

Nie wiem, jakby co mam konto na Banku Zachodnim WBK


A dają tam jakąś kartę do zakupów w internecie, ewentualnie czy zwykłą też do tego działa? Spróbuj coś kupić na próbę wpisując dane z twojej karty żeby sprawdzić czy Steam ją uzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gdzie mogę zakupić pierwszą częśc Half Life`a? Chodzi mi tu o sam kod do tej gry, i żeby było oczywiście tanio :D

PS. Steam odpada, nie mam karty Visa
PS2. Allegro już przeszukałem.
PS3. Chodzi mi tylko o Half Life`a, nic ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie niedokładnie przeszukałeś Allegro ;).

http://allegro.pl/item726462283_counter_strike_1_6_8_gier_cs_steam_key_12h.html

EDIT: http://allegro.pl/item727176936_counter_strike_1_6_steam_9_gier_cs_automat_24_7.html
Tu nawet taniej :D.

EDIT 2: Ten drugi link jednak nie taniej :P. Nie spojrzałem na informację na dole strony, ten key nie zawiera Half-Life'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak same kody do Steama do tej gry a żadne ''fizyczne'' wydanie Half Life 1 kodów do Steama nie miała bo wydania są za stare. Chyba ze Ci chodzi o klucz instalacyjny. Jeśli chcesz kupić sam kod do Steama to można grę w formie cyfrowej kupić tylko na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... A ja słyszałem, że po wprowadzeniu klucza Half-Life (starej edycji) dostaje się pakiet Half-Life Platinum. Nie mam jak tego sprawdzić, ale to bardzo prawdopodobne.

Kody do HLa do Steama istnieją, tyle, że zawierają cały pakiet Platinum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się